Зручний Monobank зі своїми особливостями

Майже 3 роки користуюсь додатком та карткою Монобанку.
За весь рік не було жодної критичної проблеми. Ну хіба що кілька разів із додатком були трабли, напевно технічні роботи велися.
Відсотки на залишок нараховуються, кешбек, дуже швидка робота програми. Все дуже зручно! Рекомендую для повсякденних невеликих витрат.
Переваги:
Швидка та зручна робота програми. Кешбек та відсоток на залишок. Мінімальні комісії на все.
monobank
monobankua 23 апреля 2023, 19:19
Дуже дякуємо за високу оцінку і відгук :)

23 апреля 2023, 20:59
Ви впевнені, що є відсоток на залишок? Бо зараз він 0%. Я не полюбляю моно, але його зараз на жаль нема
24 апреля 2023, 1:31
Хотів написали, що полюбляю, але чомусь написав слово НЕ. Моно ❤️
23 апреля 2023, 21:26
Відсотки на залишок нараховуються,

Брехня. Дуже тупа.

Нарахування відсотка на залишок було зроблено в лютому 2022 року. Це загальновідома інфомація. Також загальновідомо що ніяких змін з того часу не було. І це знає точно знає з сіми міліонів клієнтів банка оскільки першого числа ніяких процентів на карту не приходить.
24 апреля 2023, 7:42
Присоединяюсь к возмущениям предыдущих ораторов . НИКАКИЕ ПРОЦЕНТЫ НА ОСТАТОК ЛИЧНЫХ СРЕДСТВ НЕ НАЧИСЛЯЮТСЯ !!! Автор отзыва откровенно врет .

На всякий случай связался сейчас по этому поводу со службой поддержки Монобанка . Вот этот диалог
Я

«Подскажите , пожалуйста, начисляет ли Монобанк сейчас проценты на остаток личных средств ? А если не начисляет , то с какой даты отмена на процент с личных средств ?«

Банк

«Відсоток на залишок по картці не нараховується з 01.04.2022«

Я именно из-за этого свои личные средства перевел в ПУМБ . Там хоть можно личные средства держать под 5−10% с возможностью в любой момент взять свои деньги без потери процентов

24 апреля 2023, 7:48
«Мінімальні комісії на все»

Рассмешили .))
А про «минимальную» комиссию в 0,9% за обналичивание личных средств в Моно , что расскажете ? Да в том же ПУМБе, А банкк такая комиссия не то что бы «минимальнее» чем в Моно)) ОНА ТАМ ВООБЩЕ ОТСУТСТВУЕТ за обналичивание личных средств
Danilich
Danilich
24 апреля 2023, 13:05
Пурга с аккаунта-однодневки, даже денег не хватило отдать текст на вычитку норм рерайтеру. Да, я тоже гривну держу в пумбе на «вільном депозите»
24 апреля 2023, 13:32
Отримуєш кешбек за свої відгуки? :D

А кешбек тобі теж тільки в робочи години банківських днів зараховують?

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Зручний Monobank зі своїми особливостями