Скарга

Монобанк займається підробкою документів, та не повертає кошти не виданні по банкомату. Не реагую на звернення, кажучі що все є банківською таємницею. По суті нічого не робе, а потім відсилає документи з явними ознаками підробки!!!
monobank
monobankua 22 апреля 2023, 13:43
Колеги детально перевірили усі комунікації.
Дії фахівців при оскарженні були коректними, порушень у діях співробітників не виявлено.
На жаль, Банк-еквайєр, який обслуговує банкомат, відхилив претензії.
Звертаємо вашу увагу, що Банк у якому ви знімали кошти, після інкасації банкомата, не знайшов залишків та відхилив наш диспут і надав банкоматні логи, за якими кошти успішно видано (документи що підтверджують видачу коштів в банкоматі). За правилами Міжнародної Платіжної Системи у нас немає прав на продовження оскарження. Диспут програно.
За вашим запитом банком буди надані офіційні відповіді, щодо цієї ситуації.
Стосовно запиту надати документи, які передаються до платіжної системи, вони є банківською таємницею та надаються лише за рішенням суду. Ви можете звернутися до правоохоронних органів, у разі якщо ми отримаємо офіційний запит від них, то надамо всю необхідну інформацію та всебічну допомогу в рамках чинного законодавства.

Lolik1837
Lolik1837
22 апреля 2023, 12:22
Очень «мутный» отзыв. Сплошные обвинения без доказательной аргументации . Я , лично, терпеть не могу Монобанк, но даже у меня такое впечатление, что отзыв автора — сплошной 3,14здёж
22 апреля 2023, 14:12
Можу Вам розписати дуже детально, але не маю часу
22 апреля 2023, 14:14
Підробка чеків з банкомату-це виришення проблеми!
22 апреля 2023, 14:12
Проблема не вирішена!!!
Jokets
Jokets
22 апреля 2023, 14:32
Вам ответили что решение принимает не моно банк, что-то не нравится подайте в суд на моно
22 апреля 2023, 14:38
В мене є відео, де видно що кошти я не отримала. Банк розповідає, що типу отримала. І відправляє чеки з банкомату, де є сліди підробки!
aliwka3
aliwka3
22 апреля 2023, 20:22
Че вы на моно отзыв пишите если инкассацию не они проводили?
22 апреля 2023, 20:38
Але я не маю права нікуди звертатись, тількі в банк де отримала картку. А монобанк не реагую, зверталась в банк який не видав кошти, каже тільки в свій банк, в нацбанк теж звернулась, відповідь одна, всі питання з вашим банком
SergeyNina
SergeyNina
22 апреля 2023, 21:47
Моно ничего не может сделать в таком случае. Банк, чей банкомат вам не выдал деньги может запросто так ответить и все. Вообще могут подделать логи, все типа нормально и закрыть запрос от моно и присвоить деньги себе. Что-то изменить очень трудно в таких случаях

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank