Невдалий перехід до СЕП-4. За усі їх проблеми — відповідальні інші банки.

SabArt 2 апреля 2023, 21:04
Мабуть, всі знають про перехід до СЕП-4.
«В суботу, 1 квітня, запрацювало нове покоління Системи електронних платежів Національного банку України (СЕП). Відтепер система функціонує на базі міжнародного стандарту ISO 20022 та доступна для проведення міжбанківських платежів 24/7»
Проте, воно як виявилось запрацювало не в усіх. Monobank пасе задніх та не проводить операції в вихідні та неробочий час.

Як складалася ситуація?
1.04 увечорі зробив переказ за реквізитами з Моно до Сенс Банк, проте вже станом на 2.04 нічого не надійшло. Написав до підтримки з питанням чи є ви учасником СЕП-4.
Відповідь:
«Ми є учасниками нової версії системи електронних платежів і проводимо платежі за реквізитами в період з 1:30 до 22:30 в режимі онлайн. Даний термін зарахування/відправки платежів діють тільки якщо 2 банка учасника платежу є учасниками нової версії СЕП. Тому якщо банк-одержувач є учасником цієї версії, тоді платіж буде зарахований сьогодні орієнтовно протягом години. Якщо банк-отримувач не є учасником нової версії, в такому випадку терміни зарахування таких платежів до 3-х робочих днів»
«Так, ми є учасниками СЕП4»
«На жаль, для уточнення можу лише порадити звернутись у банк отримувач, тому як з нашої сторони кошти були успішно переказані, та мали надійти отримувачу протягом години»

Ну то добре, думаю я, хоча яка година) вже пройшло пів доби.
Роблю ще один переказ за реквізитами на той самий рахунок… Нічого.

Думаю, ну щож ви брехуни такі)) Вирішив перевірити на практиці.
Роблю операцію на цей рахунок з Райфу та з рахунку Сенс Банку до Райфу. Та й що ж воно?
А все гаразд, платіж за реквізитами у обох надходить менш ніж за годину.
Думаю, що на це вже мені підтримка не зможе відповісти — йдіть до інших банків, у нас все гараз та працює. Але ж ні, що пишуть:
«З нашої сторони відсутні складнощі що могли призвести до затримки. Кошти з нашої сторони були надіслано успішно в адресу реквізитів що вказано у переказі»

Це стає вже смішно, адже я відправив навіть скріни доказів. Кажу давайте фіксувати скаргу, адже окрім шаблоних відповідей ніякого рішення чи їх спроб немає. Зафіксували.
Після чого нарешті хоч якісь питання почались та оператор перевірив айбан на який було відправлено переказ.

Доходимо до кульмінації цього видовища, повідомлення виглядає так:
«Додатково уточнив по вашому питанню у фахівців, ми розуміємо, що можливість відправлення платежів у вихідні дні та неробочий час є дуже важливою для наших клієнтів. На жаль, тимчасово з нашого боку це неможливо. Нам потрібен час, щоб переналаштувати внутрішні процеси. Суму вашого переказу буде відправлено у найближчий банківський день — 03.04.2023. Вибачте, що завдали вам незручностей, з 03.04 подібних затримок не буде відбуватись»
Це феєрична кінцівка, яка заслуговує цього відгуку. Тобто протягом усього цього часу платіж нікуди навіть не був відправлений.

Тому не довіряйте Моно, адже завжди будуть казати, що у нас все добре та зсилатися на інших, коли у самих проблеми. Перевірено на собі та з доказами.
monobank
monobankua 3 апреля 2023, 13:36
Нам дуже шкода, що склалась така ситуація.
Платежі за 01-02. 04. 2023 будуть проведені 03.04.2023
Та вже з 03.04.2023 при відправці переказу за реквізитами у вихідні дні, з нашого боку відправка платежу буде відбуватися у той же день, і дата валютування у квитанції буде день відправки платежу.
Також колеги передали ваші звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів.
Вибачте, що завдали вам незручностей.
Сподіваємось на те, що надалі наша з вами співпраця приноситиме лише позитивні емоції

2 апреля 2023, 21:10
К сведению, к СЭПу подключен Универсалбанк,
а проект Монобанк работает через подключение
к СЭПу Универсалбанка.

Так что ругать Монобанк конечно можно, но бестолку,
ведь реальный затык был именно в Универсалбанке.
2 апреля 2023, 21:24
Відгук про сервіс яким я користувався, про те що в них під капотом, як кінцевому користувачу не дуже потрібно мені знати)) Дуже зручно, знов та сама тактика, це не ми😊
2 апреля 2023, 21:31
Я озвучил реальные факты,
а как их воспринимать — каждый
решает самостоятельно…
Volodymyr Dozirtsiv
Volodymyr Dozirtsiv
3 апреля 2023, 2:06
Зверніться з інформаційним запитом в НБУ з квитанцією по даному платежу і запитайте дані коли платіж надійшов в СЕП, коли був оброблений і коли відправлений в банк-отримувач і тоді все буде ясно
Arrow186
Arrow186
2 апреля 2023, 22:32
До сенсе банку і немає нічого надходити, москаляку на гіляку як то кажуть, а виявляється цією *** ще і люди користуються, а ви прямо зібрали весь букет і про райффайзен не забули.
3 апреля 2023, 10:30
Авторе, може ти одразу із Сенсу та Райфу зробиш закономірний крок до Сбєрбанку роZZії?
3 апреля 2023, 12:39
Ох, звісно ж усього тексту відгуку це головне, що потрібно виділити) Для вашого розуміння обидва банки надають роботу українцям та сплачують податки до України. Потрібно більше розуму, шоб це усвідомити, а вже ці розбірки залишому на потім та керівництву цих банків. Платежі проводить швидко й ПУМБ, наприклад.
MadamSergeevna
MadamSergeevna
3 апреля 2023, 13:26
Наконец-то здравое мнение. Уже и ребрендинг провели. Ну не нравится, не пользуйтесь.
3 апреля 2023, 16:53
Так этим же надо свой пятак засунуть в чужое портмоне и указывать -чем и как пользоваться.
Здесь кучка патриётиков ошивается-такие забавные и наверно сайтом ошиблись…

Они же и в Испании тореадора москалем назовут-потому-что с красной тканью.
3 апреля 2023, 17:32
Одразу місцеві маргінали та невдахи почали виправдовувати афільовані з російським бізнесом структури. Адже вони цілий ребрендінг провели та платять податки в Україні.
То може тоді нехай русня сюди весь свій бізннес тягне?
Будете, наприклад брати паливо на заправках «Роснєфті» тільки під українською вивіскою.
Або Андрій та СабАрт підуть в українське відділення ПВК Вагнер, бо там робочі місця для українців.
Тільки не забудьте насіння свіжого в кишениі набрати якщо далі за вивіску не можете дивитись.
4 апреля 2023, 11:08
«Патріот» з Туреччини нагадив, будучі у країни, тепер дриснув та гадить на мінфіні.
Координати забуло?

підуть в українське відділення ПВК Вагнер- бігом то турецького відділення, *нутое.
4 апреля 2023, 15:10
Я впевнений, що «патріот з Туреччини» платить більше податків аніж мішок таких як ти сумних невдах.
Ну то нічого, зате ти маєш трошки безкоштовної медицини за мій кошт. Користуйся, не шкода.
4 апреля 2023, 16:21
2% или 5% с поступлений на счёт
ФОПа + минимальный ЕСВ — вот
и все ваши налоги
в бюджет Украины…
4 апреля 2023, 17:15
З моїм місячним обертом ті 5% то твоя зарплатня як раз, диванний герою. А як додати щомісячні донати то — три-чотири зарплатні.
5 апреля 2023, 7:29
Люди с «таким» месячным оборотом не сидят сутками в отзывах и не строчат комментарии в пользу одного банка, если что)
недалекий…

5 апреля 2023, 11:49
Беженцам скучно зарабатывать свои миллионы в одиночестве вот и расширяют свой круг общения, тусуясь на Минфине…
5 апреля 2023, 16:29
Дуже співчуваю, що ти не розумієш, як можна гарно заробляти та мати час глянути вгору. Тим більше, що тут дужєе прикольне спілкування, хоч іноді не дуже зручно шукати ланцюжки коментів.
5 апреля 2023, 16:33
Не мільйони нажаль, але свої шестизначні зарахування в гривні кожного місяця маю.
Щодо кола спілкування — влучно. Нажаль війна поразганяла людей по кутках світу і розірвала контакти. Дуже складно підтримувати знайомство з тими, хто думає лише як прожити день, або з тими з ким більше немає спільного хоббі. Або з тими, хто постійно теревенить про своїх дітей.
5 апреля 2023, 17:50
Заведите и себе детей и будет вам
общая тема для «теревенів»…

А ваши шестизначные цифры ежемесячных
поступлений не дают никаких преференций
на форуме Минфина…
5 апреля 2023, 21:48
Вважайте це був виїзд пояснювальної бригади про те, що людина може гарно заробляти та вмотивовано мати трохи часу на лайку в інтернеті…
15 июня 2023, 10:33
Зарплатня звичайного дизайнера 2K $
Єдиний податок 2000$ * 37грн * 0.05 = 3700 грн
та копійчяний єсв 22% від мінімалки 1474 грн на місяць.
У мене знайомий на підприємстві отримує білу зарплатню у 25к грн.
ПДФО 18.5% — 4625грн та ВЗ 1,5% — 375грн та ще підприємство за нього платить значно більший ЄСВ 22% це 25К*0.22 = 5500грн
Так він кожного дня їздить на роботу в офіс, а не вихваляється сплатою податків за заниженою схемою, просиджуючи по півдня на форумі з турецькому готелі. Сміх та й годі
15 июня 2023, 10:49
Добре, шкільний курс математики ти не забув, але не перестав залишатись жалюгідним =)
Якби ти був трохи розумніший, то не вгадував би чужу зарплатню, щоб не ганьбитись ще більше, не попав і близько.
До того ж, математика твоя лохонулась, бо невраховує, скільки «дизайнер» залишає державі у вигляді ПДВ на спожиті товари та послуги. І скільки залишить твій герой офісу із зарплатнею в 500 баксів. За якого платить податки підприємство, доречі. Якби йому дати зарплатню БРУТТО, держава б отримала зась =)

П.С.: Гарно, що таким як ти не світить сидіти в турецькому готелі, бо тільки й умієш, що гидити в коментах та рахувати чужі гроші. Створіння трошки бьільше розвинуте за русню
15 июня 2023, 10:50
Доречі, а чого ти рахуєш податки знаймого? Порахуй на прикладі своїх, щоб не в бров, а в око!
Сам три копійки платиш з мінімалки, чи взагалі нуль?
15 июня 2023, 11:49
А ще проживаючи в Україні та придбаючи товар чи послугу майже усюди змушен платити ПДВ у 20% який йде до бюджету, а проживаючі у Туреччині вже фінансують цю країну та сплачують неявно податкі в турецький бюджет, тощо змушен платити аренду та товари на місці, а не замовляти їжу та товари з України поштою. Навіть якщо розраховуватися в магазах на 1000€ в місяць картками, український банк отримає 1% з інтерчейнджу, це ніщо. Так що тут все набагато гірше ніж мій «знайомий», який витрачає свій дохід в Україні. Сплатоспроможні втікачі чоловічого полу з України це зрадники, тощо залишился купа безпечних регіонів де можна спокійно жити
15 июня 2023, 14:18
Як заходиш на Мінфін, сідай в балію з холодною водою, бо твоя пʼята точка так палає, що із Стамбула стовп диму видно :D
OkeyDoki
OkeyDoki
3 апреля 2023, 16:03
Есть во всех законах и постановлениях отсрочки для того чтобы банк мог все задействовать. вот моно этим и воспользовался с пн ввел.
3 апреля 2023, 18:42
Монобанк задовго до того як наступило 1 квітня 2023 року вже проводив платежі цілодобово (23/7). Чого не було в багатьох інших банках, наприклад таких зубрах як ПУМБ та Укрсіб.

Те що в них після оновлення системи щось пішло не так не є великою проблемою — виправлять. Хай інші банки спочатку наздоганять Монобанк по можливостям проведення платежів.
4 апреля 2023, 7:24
Вже виправили, але негативний відгук залишиться назавжди…
4 апреля 2023, 8:23
Монобанк цен відгук отримав правильно: проблема була, банк про неї повідомити клієнтів «забув» що в застосунку, що в соцмережах. І Гороховський промовчав у себе в телезі.

Інша справа що автор привʼязує це саме до переходу на СЕП.4 хоца все те що в інших банках можливо зʼявиться після їх переходу на цей СЕП.4 в Монобанку працює вже більше року.
5 апреля 2023, 7:31
Раз человек написал негативный отзыв, это означает только одно — «була велика проблема».
5 апреля 2023, 17:43
Саме так. Але відгук зовсім про інше.
6 апреля 2023, 10:08
4/04 Монобанк цен відгук отримав правильно: проблема була
5/04 Але відгук зовсім про інше.

Це як та про що ж відгук, як не про переход на СЕП.4???
6 апреля 2023, 11:27
І переход виявився невдалим — нічого не працює?
6 апреля 2023, 12:51
Працює, але не у заявлений термін-На жаль, тимчасово з нашого боку це неможливо. Нам потрібен час, щоб переналаштувати внутрішні процеси. Суму вашого переказу буде відправлено у найближчий банківський день — 03.04.2023.

Та да-переход виявився невдалим, аж на 2 доби, тобто З 01.04.2023 ми переходимо на роботу з СЕП-4, тому нам потрібно трохи часу, щоб переналаштувати внутрішні процеси.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Невдалий перехід до СЕП-4. За усі їх проблеми — відповідальні інші банки.