Зароюляння коштів на зборах для військових під час війни

iper1305 20 марта 2023, 11:15
Збирали з друзями кошти на авто для військовослужбовців, що виконують свої задачі на передовій на Бахмутському напрямку. Оскільки я є ФОП звернулась і маю можливісит знімати кошти з карти без комісії, звернулась в монобанк для оформлення довіреності на військовослужбовця, щоб він зняв гроші з моєї карти без комісії в м. Полтава, куди він приїхав для покупки авто. В моно оформлюють довіреність лише у випадку зняття в касі Юніверсал банку, у якого відділення є, напевно, лише в Києві. Коли написала в підтримку і попросила, щоб скасувала % за зняття коштів з картки військовосдужбовця, то вони відмовили, головне ж заробити, по барабану, шо це військовослужбовці. Люди кидали мені суми по 20 і 50 грн, а комісія даного банку просто «зжере» ці донати.
monobank
20 марта 2023, 19:44
Написали вам в особистому повідомленні, для уточнення інформації

20 марта 2023, 12:16
«Люди кидали мені суми по 20 і 50 грн, а комісія даного банку просто „зжере“ ці донати.»

???

А о какой сумме комиссии идет речь, что она «зжере» все эти донаты? 90%? 99%? Очень сомневаюсь

И другой вопрос — а нельзя было просто перевести эти деньги непосредственно на карту этому военнослужащему, который деньги снимал? Ну что бы не «заморачиваться» с доверенностью. Да и с карт нормальных банков деньги можно снимать без комиссии

Что-то какая то «мутная» история у автора отзыва. Сейчас очень много мошенничеств на теме сбора денег для ВСУ якобы на какие то нужды. Потом идет обналичка пожертвований «псевдоволонтерами» или другие мутные схемы.
Я не буду утверждать что и автор отзыва причастен к этим схемам, но как-то его рассказ доверия к нему не вызывает
21 марта 2023, 9:19
Люди скидывались конкретному человеку, который будет показывать отчеты о покупке со своей карты, а вы предлагаете показать им перевод «неизвестному лицу» на покупку авто?
Мутное у вас мышление, а не истории автора.
20 марта 2023, 12:23
Комісія складе 0.9% при знятті готівки, на тій сумі, яку я хочу переказати військовослужбовцю і яку потім він має зняти, вона складе приблизно 1000 грн., враховуючи донати люлей по 20, 30 і 50 грн, то це плювок їм в обличча, а що стосується вашого припущення щодо шахрайства, то військовий з легкістю може надати банку свій воєнний квиток і дані від керівництва стосовно місяця проходження служби, якби монобанк був в цьому зацікавлений, то всі документи з легкістю надаються і перевіряється
20 марта 2023, 12:57
головне ж заробити

Пише людина яка ніколи в житті ні копійки не заробила.

Оскільки я є ФОП звернулась і маю можливісит знімати кошти з карти без комісії, звернулась в монобанк для оформлення довіреності на військовослужбовця

А що саме завадило ФОП-у зняти гроші власноруч?

то це плювок їм в обличча

Так, це твій плювок їм в обличча бо ти перед тим як збирати гроші не подував як ти будеш їх знімати. Тож візьми власні 1000 гривень і доклади до цієї суми в якості компенсації за цей плювок.

Люди кидали мені суми по 20 і 50 грн, а комісія даного банку просто «зжере» ці донати.

20 марта 2023, 13:05
«Пише людина яка ніколи в житті ні копійки не заробила» — пише людина, яка поняття не має про мій рівень заробітку і того, яким чином я до нього дійшла

«А що саме завадило ФОП-у зняти гроші власноруч?» — я знаходжусь в іншій частині країни і зняти кошту можу в будь який момент, але вони потрібні в Полтаві, а не там де знаходжусь я

і в поточний збір я вклала більше 1000 грн власних коштів, тому не вам мене судити
20 марта 2023, 13:40
пише людина, яка поняття не має про мій рівень заробітку

Пхаха, ти не зрозумів іронію фрази? Ти вважаєш нормальним заробляти на інших. Продавець машини який продає машину військовому — теж вважає нормальним заробляти на інших, в тому числі на військових. Ти знов таки вважаєш нормальним що продавець машини заробляє на війьсковому і активно просуваєш цю думку у суспільство бо збираєш на це гроші з інших. І лише банк за твоїми словами коли заробляє на своїх клієнтах вчинає не гідно.

я знаходжусь в іншій частині країни і зняти кошту можу в будь який момент

Я тобі відкрию велику таємницю: коли люди переказували тобі на банку гроші — вони також не їхали в Чернівці для цього. Є принаймі два варіанти:
* або відпочатку збирати гроші на карту саме тієї людини яка буде щось купляти
* або переказати гроші на рахунок тії людини яка буде щось купляти, а вже вона зніме готівку у відділенні свого банку в Полтаві
Те що ти протупив — не вина банку.

і в поточний збір я вклала більше 1000 грн власних коштів, тому не вам мене судити

20 марта 2023, 14:00
Власну тупість тут демонеструєш лише ти своїм хамством і не вмінням вести діалог без використання слова «тупість» в кожному коментарі
20 марта 2023, 14:04
Якщо я називаю тупість тупістю — хіба це хамство?

А вимагати від інших піти на збитки через власну тупість та ще при тому вимагаючи це в агресивній формі - ні, не хамство?
20 марта 2023, 14:08
Я ні від кого в агресивній формі нічого не вимагала, я попросила банк оформити довіреність на отримання грошей з моєї картки для мого чоловіка для того, щоб він не загинув на фронті, захищаючи таких, як ти, банк мені відмовив, скасувати для нього комісію він теж відмовив і тепер я нічого не вимагаю, а висловлюю свою думку і даю оцінку якості наданих банком послуг на даному сайті
20 марта 2023, 14:36

Банк тобі відповів де за такою довіренністю твій чоловік може отримати гроші без комісії. В інших банках це не можливо, читай уважно тарифи.

щоб він не загинув на фронті, захищаючи таких даунів

Твій чоловік в Полтаві мене захищає? Щось я не чув щоб в Полтаві хоч коли-небудь були військові дії.

скасувати для нього комісію він теж відмовив

Тому що зняття грошей в інших банках платна операція. Причому плату за це беруть в першу чергу інші банки, а не Монобанк.

а висловлюю свою думку

Трохи нижче в коментарі ти у хамській формі затикала рота іншій людині яка висловлювала свою думку.
20 марта 2023, 14:46
«Банк тобі відповів де за такою довіренністю твій чоловік може отримати гроші без комісії. В інших банках це не можливо, читай уважно тарифи.» — я в курсі, що мені відповів банк, в своєму коментарі я це і написала і дала оцінку їхнім діям з мого погляду

«Твій чоловік в Полтаві мене захищає? Щось я не чув щоб в Полтаві хоч коли-небудь були військові дії.» — він в Бахмуті, в Полтаві знаходиться авто, яке вони купують, тому вони поїхали в одноденне відрядження для того, щоб забрати звідти машину

«Тому що зняття грошей в інших банках платна операція. Причому плату за це беруть в першу чергу інші банки, а не Монобанк.» — ну стосовно зняття депозитів, поповнення карток готівкою в банках партнерах, таких як А-Банк і Укргазбанк, моно чомусь зміг домовитись, а стосовно зняття готівки по довіреності не зміг
20 марта 2023, 14:49
і дала оцінку їхнім діям з мого погляду

Якім діям? Вони мусять відкрити в Полтаві відділення спеціально для твого чоловіка і вони відмовились?

він в Бахмуті

взяла найбіль відому назву з новин? твій муж буде в Бахмуті воювати на ланосі якій туди по грунтовках просто не доїде?

моно чомусь зміг домовитись

Бо це те що потрібно клієнтам Моно. А знімати готівку в касі іншого банка за довіренністю на іншу людину клієнтам Моно не цікаво.
20 марта 2023, 15:04
Доволі огидно спілкуватись з людиною, яка сидить за ноутом з ім'ям і аватаркою з символікою монобанку і відписує на кожне моє негативне зауваження щодо їх діяльності, сподіваюсь тобі добре оплачують це і воно того варте

ти не маєш жодного уявлення де мій чоловік, що він робить, якими дорогами їздить і яку машину вони купують, тому коментувати його службу чи будь які його дії не в твоїй компетенції
20 марта 2023, 15:07
Доволі огидно спілкуватись з людиною

Мені теж огидно спілкуватись з людиною яка не є військовим але прикривається тим що має стосунки з військовим та ще докоряє інших так ніби то її особиста заслуга що цей військовий захищає країну.
20 марта 2023, 15:10
Так не спілкуйся, я не писала тобі і не потребувала діалогу з тобою, я написала відгук на роботу банку, ти ж розводиш тут полеміку і намагаєшся докорити мені за те, що я залишилась незадоволена роботою банку, я маю на це повне право, а також маю право висловити свою думку
20 марта 2023, 18:37
Вони мусять забезпечити весь спектр послуг і якщо в полтаві нема відділення, то значить зробити так, щоб у банка партнера можна було отримати ці кошти

20 марта 2023, 18:39
А яке право ви маєте докоряти її за власну думку? вона ніде навіть на початку не писала, що має стосунки з військовим

ти маніпулятивний, хамовитий бот, який все перекрутив
20 марта 2023, 14:46
До слова я не полінився і порахував від якої суми буде комісія 1000 гривень

111 111 гривень. Це що за автомобіль для військових? За ці гроші зараз хіба що ланос можна купити якому вже майже 20 років.

Щось мутна в тебе історія.
20 марта 2023, 14:51
А де я написала, що це повна сума, на яку купляється машина? це та сума, яку вдалось зібрати особисто мені, решта суми додається коштом самих військових
20 марта 2023, 14:54
А якщо це не повна сума то в чому проблема переказати гроші з твоєї банки на той рахунок на якому збиралась інша частина грошей і яка буде зніматись твоїм чоловіком в будь якому випадку навіть якщо це його особиста зарплатня?

Нащо цей пердімонокль з довіренністю яку ще треба вислати поштою кудись не зрозуміло куди попередньо витративши час і мінімум 300 гривень на довіренність.
20 марта 2023, 15:15
Довіреність оформлюється в монобанку онлайн і безкоштовно в той же день

рахунок з якого знімається решта коштів не стосується ні монобанку, ні тебе

даний відгук стосується роботи монобанку
21 марта 2023, 9:23
Пише людина яка ніколи в житті ні копійки не заробила.
— Типичный дно-комментарий, который мог выдавить из себя моно-бот. 🤦‍♂️
20 марта 2023, 12:57
Це все зрозуміло, але ви думаєте банк може в ручному режимі керувати комісіми по картках окремих людей? Більш того, якщо ви такой перказ зробите на картку фізособи, там 90% фінмон збудиться.
20 марта 2023, 13:01
Вчора команда Суми рейсінг тім закінчила збір грошей на закупівлю беспілотників. Зібрали 11 міліонів, на банку Монобанка. Гроші переказали на рахунок фонду який буде безпосередньо займатись закіпівлею. Навіть якщо у фінмона з’являться підозри легко можна довести звідки гроші і на які цілі вони призначені.
20 марта 2023, 13:27
Особисто мені дивно, що більше, ніж за рік війни не було розроблено механізмів, які дозволять військовослужбовцям отримувати певні пільги, в тому числі, на зняття готівки

не потрібно в ручному режимі для всіх керувати комісіями, але для категорії громадян, які щодня кладуть своє життя і здоров’я для захисту країни, можна було надати певні пільги
20 марта 2023, 17:18
Скажи це в лице військовим, які щодня помирають для того, щоб твій недомонобанк міг існувати і заробляти
Django789
Django789
20 марта 2023, 13:41
«головне ж заробити, по барабану, шо це військовослужбовці» — ага, саме так :) Моно вніс більше 10 мільйонів своїх коштів після івенту «Ялинка». І 5 мільйонів на допомогу постраждалим у Дніпрі. І ще було багато інших внесків, можна підняти архіви. Не говорячи про звичайні податки. Що далі? Досі наживаються?

Просто не потрібно вилазити на голову. Банк це бюрократична установа, не всі ваші забаганки можна виконати. Потрібно було подумати перед організацією збору, як потім будете знімати кошти. Ваша проблема — вам її вирішувати. Відсоток комісії не такий великий, якщо ви така відчайдушна і тільки ви дбаєте про військових, візьміть її на себе, а банк нехай залишається поганим. Все просто.
20 марта 2023, 14:01
А я і вирішую і не потребую вашого коментування моїх дій
20 марта 2023, 14:04
Зроби собі закритий сайт і пиши там що бажаєш. Тут вільна спільнота і ти не маєш жодного права затикати іншим рота.
20 марта 2023, 14:09
Я не затикаю нікому рота, я так само як і ви всі тут висловлюю свою думку
20 марта 2023, 14:41
Ну то прийми той факт що тут будь хто може прокоментивари твої дії особливо якщо твої дії це відгук про банк з надуманними звинуваченнями.

І перестань прикриватись своїм чоловіком — відповідай за свої дії.
20 марта 2023, 15:06
Та коментуй на здоров’я, я ні ким не прикриваюсь, я написала про досвід взаємодії з банком, він мені не сподобався, кінець історії
20 марта 2023, 15:11
я ні ким не прикриваюсь,

Ти тільки що ставила мені в вину що твій чоловік ніби то мене особисто захищає. Це не твоя заслуга, це його вибір. І не тобі мене докоряти.
20 марта 2023, 15:26
Я ніде не писала, що це моя заслуга чи що він захишає конкретно тебе, ти будуєш діалог на суб'єктивних здогадках і звинувачуєш мене на основі цих здогадок
20 марта 2023, 15:02
Винесу як окремий коментар. Тут раптом з’ясувалось що в чоловіка який збирається купляти авто крім ції грошей є ще інші гроші: чи то зібрані ще десь, чи то його власні. І тоді постає питання.

А якщо це не повна сума то в чому проблема переказати гроші з твоєї банки на той рахунок на якому збиралась інша частина грошей і яка буде зніматись твоїм чоловіком в будь якому випадку навіть якщо це його особиста зарплатня?

Для чого вигадана ця дивна комбінація з довіренністю на іншу людину?
20 марта 2023, 15:17
Інша частина суми не стосується монобанку і цієї ситуації і зміщати увагу на це нема жодної потреби
20 марта 2023, 18:40
А в чому проблема не пхати свого носа в чужі фінансові справи і не розповідати кому куди і на які рахунки що перераховувати
20 марта 2023, 15:05
Ще додам: знімати готівку ФОП може тільки в тому обзязі в якому на його рахунок зайшли його власні виплати з рахунку ФОП, але не більше ніж 50 000 гривень.

Тобто зняти з рахунка 111 111 гривень не вийде ажніяк. Навіть к касі Універсалбанку. Навіть якби рахунок і картка належали самому військовому який отримав зарплатню в розміні 111 111 гривень.
20 марта 2023, 15:27
Монобанк не дав мені можливість і 50 000 гривень зняти по довіреності
20 марта 2023, 17:16
Ахахахаха, так і видно, що це співробітник моно, така інформація навіть не гуглиться з першого разу, для того, щоб це знайти потрібно витратити багато часу, а пересічний користувач не буде витрачати на це час, щоб подискутувати з незнайомою людиною в коментарях
20 марта 2023, 19:31
Про лимит 50тыс без комиссии знает каждый, кто отрывал ФОП в монобанке и при этом читал тарифы
20 марта 2023, 19:56
Судячі з маси тутешніх відгуків, люди читають тарифи та умови тільки коли смажений півень не просто клюнув, а вже всю ду*у розклював на шматки.
21 марта 2023, 9:45
То что это бот от моно, который конкретно в данном комментарии опустил банк хуже некуда, очевидно! Его нос торчит в каждом негативном комментарии в сторону моно, но такого зашкавара еще никогда не было.
В ответ на такую наглость, хамство и неуважение к деятельности ВСУ и волонтеров, которые им помогают — я бы поделился данным инцидентом со всей аудиторией, которые собирали донаты, чтобы те так же могли ОЦЕНИТЬ работу банка и его БОТВУ, которая работает на антирейтинг банка лучшим образом, вставляя палки в колеса людям на которых сейчас все держится. 👍
20 марта 2023, 15:10
До слова чому не домовитись з покупцем і перерахувати йому гроші переказом на його рахунок? Це взагалі то найбіль очевидний варіант. Але ж ні, будемо цьомати продавця в дупцю, а на банк який допоміг зібрати гроші будемо лити лайно.
20 марта 2023, 15:22
Ви зміщаєте фокус уваги на зовсім інші речі, банк жодним чином не допомагав зібрати кошти, їх збирала я на рахунок цього банку, проте коментуйте далі і відводьте увагу, тепер ще очевидніше, що ви проплачений акаунт, суть якого за будь яких обставин облити брудом не згодних і вибілити моно
oleg68787
oleg68787
20 марта 2023, 15:40
Доволі показово, що офіційної відповіді від представників монобанку на цей коментар немає))))) проте юзер три літри активно захищає банк і намагається засудити автора даного обговорення в дуже агресивній манері)
20 марта 2023, 15:48
Хамовитий захисник у моно…Який банк- такий і захисник.
20 марта 2023, 16:09
Не витрачайте час на спори з такими людьми і не опускайтесь до їх рівня, воно того не варте
20 марта 2023, 16:29
Авторе, ніколи не сперечайтеся з ідіотами. Ви опуститеся до їх рівня, де вони вас задавлять своїм досвідом.
І не виправдовуйтесь перед ними.
Результат побачили, вибір банку за вами.
3л опісля 3 л ще не таке напише…
mykola110294
mykola110294
20 марта 2023, 15:55
Монобанк ви би хоч своєму співробітнику зробили б нормальне ім'я і фото, було би хоч трохи схоже на правду

а ситуація дійсно не ок, популярні пропіарені заходи збору коштів — це звичайно непогано, щоб свою репутацію підняти, але на таких ситуаціях як ця показується справжнє відношення
20 марта 2023, 16:08
Була схожа ситуація з ними по одному з зборів, тепер збираємо лише через Приват і Ощад

що стосується ставлення до військових то в моно плювати на них хотіли
20 марта 2023, 16:25
Тут хочеться стати на сторону автора, як мінімум через те що МОНОБАНК прислав сюди своїх огидних ботів, які не вміють спілкуватись без агресії
20 марта 2023, 21:54
Бот пише про ботів… В один день створено 5 аккаунтів (iper1305, maryna89Kornien, VovaOlehovych, olena23kondria, DmytroIVchenko) з яких один пише відгук, а решта чотири стають в захист першого. У чотирьох із них підписане ім'я і відразу фото встановлено, всі чотири коментували один і той же відгук, лише один з них додумався ще щось прокоментити. Два акки одночасно востаннє були на сайті Мінфіну (Марина і Володя), яке ж НЕпаліво зовсім. Лол, про яких ботів ви несете? Чому ж, якщо кажеш правду і по факту, то тебе відразу називають ботом і фейком, а коли налітають з роздутою проблемою і що їм хтось щось «повинен», то це норма?
21 марта 2023, 9:50
Три-лытры, перелогинься. Уныло же уже.
23 марта 2023, 17:33
Когда мерещится — крестится надо
20 марта 2023, 17:13
Винесу як окремий коментар: акаунти Lolik1837, Три літри і Oleksii Ch по черзі фігурують під кожним незадоволеним відгуком клієнтів і всіма правдами і неправдами нападають на авторів і вибілюють моно, думайТЕ)))
20 марта 2023, 18:18
Не погоджуюсь-із цього стада на 1 місці-3 л, він же Італій, він же Віталій та т.п., хамовите та неввічливе непорозуміння-
Модер, если удалишь комммент, то от этого ничем не отличаешься-
20 марта 2023, 18:22
А ще про Django789 забули, теж пхає свої 5 копійок всюди, розказуючи, який моно білий і пушистий
22 марта 2023, 8:09
Ще один свіжочпоканий експерт
22 марта 2023, 8:01
«Людина» яка зареєструвалась тут за день до цього вже провела глибокі досліди :D
20 марта 2023, 18:44
Дуже цікава гра і те як боти монобанка все вивернули і направили в іншу сторону, людині не надали нормальну послугу, вона висловила свою думку, яка монобанку не сподобалась, а тут набігли стервятніки і все перекрутили

Danilich
Danilich
20 марта 2023, 20:44
Им моно накидывает кэшбек за это, вот они и *** за каждый отзыв
22 марта 2023, 8:07
Чувак, ті дві тиші баксів з якими ти носишься — це що всі твої гроші?

Бо вигадувати такі москальскі байки про печенюшкі від госдепа Монобанка може тільки жебрак.
20 марта 2023, 18:46
Пропоную моно зробити закритий сайт вихваляння себе, де можна писати лиш те, які ви хороші без жодної критики і тоді не доведеться проплачувати ботів, вони всеодно погано відпрацбовують
22 марта 2023, 8:08
А монохейтери вже зробили?

а чого тоді сюди налізли з свіжореганими клонами?
20 марта 2023, 19:47
Дніліч фігні не скаже, бо знизу видніше
20 марта 2023, 19:49
Так много воды вылито , но автор отзыва так вразумительно и не объяснил — ПОЧЕМУ АВТОР ПРОСТО НЕ ПЕРЕВЕЛ ДЕНЬГИ НА КАРТУ ЭТОМУ ВОЕННОСЛУЖАЩЕМУ? На фиг было заморачиваться с какой то там доверенностью ? Какие к чертям проценты за снятие денег, если даже ребенок уже знает , что возьми свои деньги с карты Моно и переведи их бесплатно на карту банка у которого обналичивание бесплатно и ты не заплатишь ни копейки .

Я лично, банк Моно, мягко говоря, не сильно уважаю, но автор отзыва такую фигню нагородила , такую чушь .
20 марта 2023, 19:50
Тому що вірогідно, що то фейк.
Ти ж бачиш, хтось не полінувався нареєструвати пустих акаунтів та навіть імітує срач.

Пропоную для того щоб залишити відгук, нехай автори верифікуються через Дію, та сумму сплачених податків за рік одразу підтягувати. Нічого зайвого не писати — лише Імʼя та першу літеру призвища + суму =)
21 марта 2023, 9:59
— а мозги включить, что это может быть та группа волонеторов или донатеров, которые столкнулись с вашими псевдо-комментариями в защиту моно, вызвала массу негодования и эти люди решили оставить свои комментарии тоже?
— А представить, что масса людей читают данный ресурс без регистрации, но данные комментарии могли вызвать у них негативные эмоции, которыми они зашли поделиться в защиту автора — тоже мозги пазл не складывают?
— А то что люди здесь и без того регистрируются регулярно, но опять же взирая на такую подливу от МОНО и отзыв волонтера, которого облили грязью боты от МОНО, попросту не удержались чтобы не прокомментировать происходящее?

Да что уже далеко ходить, тут под каждым отзывов все говорят о безмозглых ботах от моно. Но сегодня это прям победа от вас 💪
Хуже банк лицом в то самое, еще никогда не макали.
21 марта 2023, 10:06
Группа волонтеров должна была зарегистрировать себя официально, чтобы не сталкиваться с задержками которые может вызвать финмон банков!!! Счет на который проводят сбор — регистрируют в специальном реестре и финмон сборы не трогает!

Но пока «волонтеры» действует как банда мошенников.
20 марта 2023, 20:01
Питання вирішено, Монобанк повернув у вигляді кешбеку комісію за зняття коштів

дякую співробітникам за врегулювання.
21 марта 2023, 10:01
А с кешбека еще 20% украдет в виде налога на прибыль 😄
Но это уже лучше, чем ничего. Хотя за такие нервы и хамство, я бы оценку выше единицы не поставил бы.
22 марта 2023, 7:59
Вкраде? Взагалі то це податок встановлений державою Україна в захисники якої ти помилково записав себе кількома коментарями нижче.
23 марта 2023, 11:06
Вообще мозги не заводятся?
Имелось ввиду, что изначально это могла быть сумма в1000 грн, а в виде кеш бека это будет 800грн с учетом налогов.
Но как говорится, и на том спасибо. Боты только бестолку шумели, банк все равно принял решение в пользу волонтера.
SergeyNina
SergeyNina
22 марта 2023, 0:59
Сайт работает и здесь помогают людям. Команда кто помогал молодцы что помогли решить проблему клиенту.
20 марта 2023, 20:02
«Тому що вірогідно, що то фейк.»

Да я и сам думаю, что этот отзыв фейк. Откровенно высосали непонятно что за бред и пытаются спекулировать
20 марта 2023, 20:17
А вообще, господа , иной раз аж противно наблюдать за подобными «патриотами.» Думаю и у вас есть знакомые , которые любят хвалиться — «а я каждый месяц обязательно не меньше 100 гривен даю донатов на ВСУ » . А другой ему «а я не меньше 200».

А я таким «патриотам» отвечаю — «А я ни хрена не доначу, Я только налога на войну (который 1,5%) больше ежемесячно плачу чем ваши донаты. И подоходного налога и + ЕСВ государству в десятки раз больше каждый месяц плачу чем вы «донатите», а вы практически в полном составе свои доходы прячете , работаете неофициально или в «тени» и бьёте себя в грудь как вы любите ЗСУ «

Поэтому когда я вижу подобные отзывы , я вспоминаю этих «патриотов» прячущих ежемесячно тысячи и тысячи своих налогов , но при этом со слезой дающих 20 гривен «помощи на армию» . Мне становится противно от такого лицемерия
20 марта 2023, 20:37
Взагалі не в тему до даного обговорення, донатити чи не донатити — вибір кожної людини і те, що ви хвалитесь тим, що ви нікому нічого не донатите і засуджуєте інши говорить про те, що ви морально вбога людина з роздутим его

про рівень мого податкового навантаження чи будь які інші фінансовісправи ви не маєте жодного уявлення, тому знову ж таки ви ніхто, щоб давати їм оцінку
21 марта 2023, 10:06
С тремя литрами за чаркой обсудишь что тебе противно, а что нет.
Благодаря сплоченности и отваге людей — мы все еще Украина. А от того, что тебе «противно», никаких побед не приближается. Только вызываешь еще большее отвращение от моно-банка.
21 марта 2023, 10:40
«Только вызываешь еще большее отвращение от моно-банка.»

Я уже многократно таким как вы «недолугим» высказывал, что они даже по моим отзывам о Монобанке давно могли понять , что я считаю Моно банк таким себе недоразумением с ограниченным набором функций .

Но автор отзыва свою критику банка и свой отзыв на ровном месте высосала из пальца, или из чего там она его еще высасывала
21 марта 2023, 14:11
Оскільки ви не згідні з автором відгуку, то ви успішно записані до боту моно, мої вітання!
22 марта 2023, 7:57
Ахах, монохейтери тепер ще й в захисники України себе записали за це
20 марта 2023, 20:52
«про рівень мого податкового навантаження чи будь які інші фінансовісправи ви не маєте жодного уявлення,»

А с чего вы решили , что о вас речь? Я ясно сказал, что когда заходить речь о донатах на ЗСУ я вспоминаю , что огромное количество этих «патриотов» нагло прячут свои доходы и не платят налогов.
И как на мое мнение — нам, гражданам своей страны надо просто всем честно платить свои налоги, а не «донатить». И пользы экономической для ЗСУ в десятки (если не в сотни) раз от этого больше будет. И не будет на этих «донатах» всякие полукриминальные круги около волонтерские тереться и раскрадывать народную помощь .
21 марта 2023, 9:06
Жесть, не банк, а клоунада, в каждой теме разгораются бои ботоаккаунтов с их клонами и троллями, которые даже и гривны не пожертовали на помощь стране, а сами прячутся в безопасных местах
21 марта 2023, 10:10
А сколько ты налогов платишь? А на курсе валют сколько теряешь благодаря политике НБУ?
21 марта 2023, 15:33
У меня полностью белый доход, какие суммы уплачиваются в бюджет, я конечно не скажу. Политику нбу не одобряю, но и другого выхода особо нет, пока экономика не поднимется и война не закончится.
Сейчас весь доход загоняю на конвертдепо, там потери на курсе 1.5%
21 марта 2023, 10:54
«Жесть, не банк, а клоунада, в каждой теме разгораются бои ботоаккаунтов с их клонами и троллями, которые даже и гривны не пожертовали на помощь стране, а сами прячутся в безопасных местах»

Извините, KotletaDollarov и zig4free — если ваш коммент был ко мне, то я сейчас живу и работаю в Харькове. А его безопасным местом очень тяжело назвать. Хотя я имею право выехать за границу, но считаю, что именно работая и живя на Украине я максимально могу помочь ей и как работник и своими налогами.

Зарплата моя практически совпадает с показателем средней зарплаты на Украине. То есть мои налоги 18 % НДФЛ +1,5 % военный сбор +22% ЕСВ в сумме дают нормальную ежемесячную сумму для страны. Поэтому я как-то вполне резонно считаю, что нех.р всяким псевдопатриотам бить себя в грудь и рассказывать как они дают сто гривен донатов на ЗСУ, но при этом работают неофициально и ныкают свои доходы от налогов
21 марта 2023, 11:23
Я своих вывез из Харькова и обеспечиваю всем необходимым в более безопасном месте.
Оплачиваю налоги, работаю официально — последний квартал оплатил более 30тыс грн налогов.
И из-за политики НБУ еще теряю более 10% дохода.
21 марта 2023, 13:43
Щодо податків майже аналогічна картина, розбіжності в сумі деякі.
Та ще й купу грошей в перші дні гарячково роздав — як раз збирався міського автомобільчіка взяти навесні та все пішло різним людяю.

Але я насидівся у Львові досхочу та нарешті завершив всі формальності та виїхав. Не бачу сенсу сидіти з інвалідними статтями та охороняти орендовану хату.

Принципово сиджу на українському ФОПі, хоч маю альтернативи, тож податки продовжують йти. Доначу тільки своїм, кого знаю особисто.
21 марта 2023, 23:17
Таких багато розумників з’явилося з початком війни, одразу знайшли у себе важкі хвороби та через одного стали інвалидами та переховиваються тепер разом з дриснею у Турречинах
22 марта 2023, 5:53
Да только до сих пор не понятно, почему Росея продолжает продавать газ через Украину — прошу пояснительную бригаду.

Вот Молдова опять собирается покупать Рашисткий газ — естетвенно через Украину. Это такой стеб?
А не пора ли трубы перекрыть?
22 марта 2023, 12:24
«Вот Молдова опять собирается покупать Рашисткий газ — естетвенно через Украину. Это такой стеб?
А не пора ли трубы перекрыть?»

Вы не понимаете — это другое. Если миллиарды долларов получать от Газпрома — то это норм , а если 10 тысяч гривен от «контрагента» или от родственников из РФ получите — то вы преступник
22 марта 2023, 8:02
Всю цю енергію 90 срач-коментарів да в корисному напрямку…

22 марта 2023, 9:58
З 91 коментарів твоїх 22-це 24%
Почни з себе, «чемпіоне»!
22 марта 2023, 10:16
Одних твоїх коментів аж 24 шт у цьому відґуку, одне сміття
23 марта 2023, 18:24
«Одних твоїх коментів аж 24 шт у цьому відґуку, одне сміття»

То ли дело ваши комменты с рекламой азартных игр и оправдание действий наркоманов — лудоманов. У вас там, что ни слово и что ни коммент — ну прям золото

Ну никак не "сміття"
23 марта 2023, 22:28
Я не виправдовую дій лудоманів, це лише ґра і лише треба вчасно зупинитись у цій ґрі. Багато людей після виграшу не можуть зупинитись і витрачають усе. У країні курить треть населення і не може здихатись цієї звички, яка нищіть здоров’я курця та оточуючих, а лудоманів набагато менше ніж курців та алкозалежних
23 марта 2023, 11:12
Ахах, я уже говорил про твою глупость)
Но эти твои перлы — они говорят сами за себя. Направь свою бесполезную силу комментирования каждого отзыва — во благо человечества)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Зароюляння коштів на зборах для військових під час війни