Шахраї

IInnna 3 марта 2023, 0:06
Шахраї змінили кредитний ліміт з 0 грн і вивели всі доступні кошти, на що банк навіть не став розбиратися
monobank
3 марта 2023, 10:55
Ситуація однозначно не приємна
Однак, інформація, що описана у відгуку, не повною мірою описує все, що відбулося

На жаль, повідомити всі деталі можливості немає, щоб сформувати повне розуміння того, що сталося. У такій ситуації ми порушимо банківську таємницю, що є неприпустимим

Рекомендуємо звернутися до правоохоронних органів

SergeyNina
SergeyNina
3 марта 2023, 0:51
Уважаемый автор отзыва. Это невозможно. Увеличить кредитный лимит это минимум загрузка и проверка справок о доходах + анализ риска что невозможно мгновенно Ну и дублирование твоего аккаунта Моно на разных устройствах/эмуляторах это сразу блок по безопасности с вероятным отказом в обслуживании или минимум звонок безопасников с опросом Либо это сделали сотрудники моно либо ты врешь в отзыве
3 марта 2023, 8:45
Ай-ай-ай, как нехорошо захищать банк!!!111 Сколько тебе платят за ето?

Danilich
Danilich
3 марта 2023, 13:37
Необязательно, кр.лимит могут дать и безработному без всяких справок. Я когда-то в хорошие времена моно просто все поля опросника для заполнения кр.лимита оставлял пустыми или пропускал их, и какой-то мизерный лимит давали
3 марта 2023, 8:44
Смішний відгук, давно таких не було. Тут люди плачуться що Моно кредит не дає, а ти розповідаєш байки про те як Моно дав змінити кредитний ліміт шахраям якім треба було мати доступ не тільки до програми Монобанка, але ще й до твого номеру телефона та твого месенжера.

До слова мені теж не збільшують кредитний ліміт.
zig4free
zig4free
3 марта 2023, 9:26
Я попросил — мне увеличили на 7 тыс, ничего не спрашивали
3 марта 2023, 14:37
Не хочу показатись пихатим, но така сума мені не цікава. Хотів повернути як було до 24 — 10 000 кредиліміту в довісок до ліміту оплати частинами. Поки не дають. Влітку було 10 000, але я попросив їх перекинути майже все на ОЧ і залишив на кредлімі лише 1000. Тепер знов захотів 10к, але вже неможна.

Не скажу щоб я прям дуже розчарований, але трохи сумно звісно.
3 марта 2023, 21:51
Слабкувато)
Мені після відкриття фопа сумарно 100к відкрили одразу. Навіть не просив нічого
3 марта 2023, 21:55
Мова про час після 24-го. Кредліміт в лютому зрізали всім, потім повернули в сумі не більше 10к, лише в травні почали повертати старі ліміти на ОЧ і я перекинув туди більшу частину цього військового кредліміту бо ОЧ користуюсь набагато частіше.
3 марта 2023, 23:15
Мені просто повернули як було. Дату не пригадаю.
CrazyBoy49z
CrazyBoy49z