До уваги майбутніх клієнтів при відкритті нових депозитів

ALLMARK 26 января 2023, 17:52
Користуюсь послугами багато років і знайшов забавну схему в моно:
Якщо Ви хочете покласти депозит більший за 400К, з Вас спитають документи, згідно постанови. З цим ок — все ясно.
Якщо Ви не хочете зайвих рухів та надасте документи в чат заздалегіть — Вам скажуть «ок, приносьте, але без гарантй зарахування» :)
Якщо Ви зразу захочете повернути коши, в разі відсутності якогось документа — також без гарантій, що Вам їх повернуть :))
По факту — несіть кошти, депозити потрібні, але без гарантій зарахування і повернення :))
Мені просто цікаво — кредити теж вони зразу дають без гарантій, а потім документи перевіряють, чи навпаки?
Для мене, як для кліента — стрьомнішої ситуаціі з відкриттям майбутнього депозиту не зустрічав.
monobank
monobankua 27 января 2023, 15:05
Розуміємо на скільки це для вас важливо
Дійсно, кожна ситуація індивідуальна й розглядається спеціалістами окремо
Наші співробітники зв'яжуться з вами для надання інформації щодо розгляду наданих документів

zig4free
zig4free
26 января 2023, 23:25
ИМХО КГАМ.

Но депозиты действительно сейчас лучше в монобанке не открывать, отделения только в 3х городах Украины, а банк партнер отдает вклады со скрипом… Любой банк с отделением, в месте где вы живете, сэкономит вам кучу времени и денег.
27 января 2023, 10:56
Насправді так і є - питання вирішилось банально шляхом консультаціі з юристом шншого банку у відділенні, але мені все ж цікаво побачити коментар від представника моно…
27 января 2023, 11:39
В жодному відділені інших банків не сідять спеціалісти відділу фінмоніторингу. А юристи банку займаються зовсім іншими питаннями.
27 января 2023, 12:20
У мене для Вас сумна новина. Документи можно перевірити зазадалегіть «попередньо», що було зроблено, і мені байдуже де сидять спеціалісти фінмоніторингу і як воні спілкуються з юристами цого ж банку.
Банк без «гарантій», з ризиком втратити грчші, хоч і на певний період часу — дуже гарна перспектива.

27 января 2023, 12:32
Документи можно перевірити зазадалегіть «попередньо», що було зроблено

Законом встановлено що перевірка грошей може відбуватись лише після їх потрапляння в банк. Якщо вам хтось сказав протилежне то він вам напіздюнькав.

мені байдуже де сидять спеціалісти фінмоніторингу і як воні спілкуються з юристами цого ж банку.

Хіба я казав що це важливо? Головне що у відділенні їх немає. А нікто крім них не має права давати будь які коментарі стосовно фінмониторингу операцій, тим більш наперед.
SergeyNina
SergeyNina
29 января 2023, 9:41
Не открывай депозит в моно на большие суммы если потом снять её налом будет очень трудно. Да можно и многие в других банках так и делают предварительно загружая документы, потом проводят операцию подпадающюю под финмониторинг за один банковский день, максимум три
27 января 2023, 11:38
Якщо зробити над собою зусилля та почитати закон (це не постанова) то зрозуміло що в будь якому банку якщо приходиш з сумою 400к буде перевірка і жоден банк не зробить таку перевірку наперед до внесення грошей. Ну і гроші на час перевірки блокуються теж в будь якому банку. Повернути клієнт їх може, але після закінчення перевірки.
27 января 2023, 12:38
Навіщо мені робити зусилля і заробляти собі гемор.
у мене є офіційна відповідь з банку після надання своіх документів:

-Ви можете відкрити депозит, але якщо нам знадобляться додаткові документи — ми зв’яжемось з вами
-Я зможу зразу повернути кошти, ящо Вам потрібні будуть документи, яких я не надам?
-За цим питанням вже ви будете спілкувати з відповідальними фахівцями, тому що кожен випадок індивідуальний
-Давайте контакт фахівця. Я готовий спілкуватись.
-Наразі до вас питань немає по зарахуванням на карту, якщо з’являться — вам повідомлять.

27 января 2023, 12:39
Навіщо мені робити зусилля і заробляти собі гемор.

Гемор ти заробляєш коли не знаючи законів робиш операції які цими законами регулюються.
vala52
vala52
27 января 2023, 16:32
Вот не пойму, зачем сразу приносить 400К на депо, если не уверен в финмоне.Можно частями через определенное кол-во времени.Можно в другой банк, то же до 400 К.В Украине куча норм.банков.Есть поле для маневра.
27 января 2023, 21:21
Тож треба закон прочитати. А нащо! Читати то гемор.
27 января 2023, 16:42
Залишаюсь клієнтом моно.
дуже шкода, шо такі елементарні питання вирішуються через «костилі» аля віддгук.
підтримка звʼязалась, питання вирішено
27 января 2023, 21:23
питання вирішено

Так вона в будь якому випадку було б вишірена. Якщо банк влаштовують документи які підтверджують походження — операція проводиться. Ні — гроші повертаються, а рахунок зазвичай закривається. Інших варіантів не буває.
Danilich
Danilich
30 января 2023, 10:52
Зря занесли огромный депозит, потом будут огромные проблемы снять налом его

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / До уваги майбутніх клієнтів при відкритті нових депозитів