Абсолютно некомпетентна підтримка

TamaraB 20 января 2023, 3:07
Отделение по адресу: Чернигов, пр-т Мира, 194 (Vodafone)
Проживаю закордоном вже більше п’яти років. Картку в моно оформила в травні бо з’явилась потреба донатити у фонди. Все було супер, влітку отримала фізичну картку коли приїхала в Україну. Через деякий час банк блокує мені рахунок без пояснення причини. Так, я знаю що у договорі прописано що банк має на це право, але. Я багато разів зверталась у підтримку, за цей мій досвід можу сказати впевнено, що оператори навіть не читають суті звернення. Відповідають за шаблоном і якщо ваша ситуація не прописана у них в методичці, то можете навіть не сподіватись на допомогу. У підтримку я повідомляла що живу за кордоном, працюю за офіційним контрактом, плачу тут податки і тд. Що можу їм надіслати договір працевлаштування, виписки з мого основного рахунку, з якого я здійснювала перекази на картку моно, довести законність всіх коштів. Реакції — нуль. Не можу рекомендувати цей банк бо за красивою картинкою, ховається абсолютна байдужість.
monobank
monobankua 20 января 2023, 12:45
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел.
Якщо банк змінить рішення – ми вам обов'язково повідомимо.

20 января 2023, 6:47
Так, а яка була суть звернення? Може питання з FAQ тож крім «шаблонної відповіді» що інше має бути?
20 января 2023, 6:49
Щоб донатити у фонди — картка Моно не потрібна. Фонди мають рахунки в євро і можна донатити напрямуиуди. Враховуючи що багато з фондів закуповують за кордоном донати в валюті навіть трохи корисніше за гривневі. Бо не потрібна окрема операція покупки валюти та ще одна з переказу її за кордон зі сплатою комісії.
20 января 2023, 10:27
Хто ж вам напише правду у відруку про припинення обслуговування…
Тут як у тюрмі - сидять лише невинні жертви системи
20 января 2023, 19:29
Та да, чесність не в моді, на відміну від валютного туризму.
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
21 января 2023, 22:20
Да забйтее на цих котиків, вони ніколи не признаються що банять додатки та карти за те що їх критикують і пишуть негативні відгуки, ал перечитав їх недолугі правила я дійшов висновку що так воно і є, але критика була по ділу в той час коли я ще був їх клієнтом, а тепер реклама точно буде, як кажуть репутація роками заробляється, а втрачається в одну мить 🤷🏻‍♂️ Іноді банк може відмовити Вам у подальшому обслуговуванні, якщо Ви нахомите працівникові. Як от, наприклад, у Монобанку. 10.7. Відносини між Сторонами ґрунтуються на принципах взаємної поваги та шанобливого ставлення. В разі якщо Клієнт виявляє неповагу до працівників Банку та/або застосовує ненормативну лексику, в тому числі через соціальні мережі, Банк має право відмовити у наданні послуг із застосуванням Каналів дистанційного обслуговування або повідомити Клієнта про розірвання Договору за ініціативою Банку. Вирізка з їх правил
22 января 2023, 10:01
Якщо не вмієш з людьми поводитися, розраховуйся брудною засмоктаною готівкою, а не провідним роздрівним банківським продуктом =)

​​​​​​Ти себе такими вигадками ще більше закопуєш. Наскільки треба бути ображеним за злопамʼятним, щоб коли тебе копняком виперли з банку, вичітувати правила та шукати як виплюнути свою злість.

Навіть якщо тебе вимели поганою мітлою за брудні слова та неповагу, це ще гірше. Я не можу уявити сучасну дорослу людину, що будет на серйозній пиці лаятись з підтримкою першої лінії

Курс валют в monobank

EUR 43.6 44.2008

Курс валют в monobank

EUR 43.6 44.2008
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Абсолютно некомпетентна підтримка