Странные способ прощаться с клиентами

Fox0709 17 января 2023, 0:21
Приехал домой после, работы, прилетело уведомление с банка, мол помощь пострадавшим в Днепре после теракта. Зашол отправил 50 грн, после этого высвечивается экран с данными текстом
«К сожалению, мы не можем продолжить ваше дальнейшее обслуживание в нашем банке. На основе накопленной информации из разных источников банк принял решение об отказе в дальнейшем обслуживании»
Думаю… забавно пользуюсь картой моно более 3 лет никаких вопросов не было тут блокировка не с того не с сего
Думал мали арест на счёт или ещё что
Кредитную проверил все в норме…думаю хорошо в чем причина, пичу поддержки везде одно и тоже, причины нет. начал гуглить. Проверки, такой себе вариант
По карте в месяц проходило от 10 до 20 тысяч причём за чистую мелкими платежами…так как работаю в такси, то поступления по 200−500 грн в день это норма, и в месяц с карты также есть и траты и переводы, нечего сверхъестественного.переводов за границу и наоборот не было, но причина прекращения сотрудничества не ясна…
monobank
monobankua 17 января 2023, 15:56
Ми передали запит нашим фахівцям
Наш колега зв'язався з вами для уточнення даних та запиту на додаткову інформацію

17 января 2023, 0:30
Нелегальная работа в такси — прямой путь к блокировке банковского счёта.
17 января 2023, 0:36
Уклон чем не официальное такси. Хотя я даже не видел нигде чтоб у нас были таксисты с лицензией и таксометром. так что сомневаюсь что в этом дело…
Jokets
Jokets
17 января 2023, 4:49
В трудовой записи есть о работе на них?
SergeyNina
SergeyNina
17 января 2023, 6:02
Похоже к крипте, казино, ставкам на спорт добавились и службы такси как причина отказа в обслуживании или уведомление о пострадавших в Днепре было фейком и перевёл ты деньги мошенникам и получил блок
17 января 2023, 7:29
Чем саме воно нелегальне? Там пасажири платять переказами на картку водія? В жодній з легальних служб таксі якими користувався — такого не було.
Lolik1837
Lolik1837
17 января 2023, 5:19
А как обстоят дела с уплатой налогов от вашей таксистской деятельности? Может в этом проблема?
17 января 2023, 7:41
Банк мало цікавить уплати податків тим більш що він абсолютно ніяк не може це перевірити.

А от біле походження грошей що приходять на рахунок та відсутність купи переказів з картки що може бути слідами нелегальних оборотів — дуже цікавить.

Автор сам зізнається що карту кожного дня поповнювали сторонні особи і що потім він робив перекази грошей (наврядчи мова про банківські перекази) яких теж було багато. І після цього він ще дивується чому банк закрив рахунок. Да як хочеш це називай: «робота в таксі», «волонтер збирає гроші на допомогу».
17 января 2023, 9:47
Та вот какраз на карту поступления заходили с официального счета службы такси, редкость когда пересылали на прямую,но тем не менее большая часть этих платежей отслеживаются от службы,либо предоставления от людей которые переводили большие суммы припиской за что когда и как проезведен платёж
17 января 2023, 10:20
Переказами з карти на карту? Дуже сумніваюсь що одна єдина карта уклона з якої робляться перекази всім водіям в Україні проіснувала б довше ніж місяць.

Слухай, ти партизан, а ми тебе катуємо щоб дізнатись «де ваші танки?» ?
Ти можеш якось розлого розповісти про життя своєї карти щоб ми не домислювати за тебе?

Бо відгук він власне для того щоб показати і «ось дивіться в мене цілком легальний дохід, а банк мені чомусь закрив карту». А ти навпаки описуєш все так що виглядає ніби в тебе доход з незрозумілих для банка джерел.

Мені приходить виплата від мого замовника банківським переказом на мій ФОП-рахунок і в примічанні до платежа написано що це за сума, з яким договорам вона пов‘язана, тому у банка жодних питань до мене не виникає.
17 января 2023, 11:00
Ну если в моих действиях увидили,зраду финансирования терроризм или отмывание…то удачи вам ищите дальше терроризм по переводом в 200 грн Такие ответы как даёт служба поддержки только больше раздражают. .І зраду не треба шукати, просто вважаю що блокувати не пояснюючи причини,це не коректно.я тримаю врешті решт власні кошти у вашому банці,якщо є питання звідки вони,нехай фінмоніторінг робить перевірки. а тоді вже рвіть договір. якщо у цьому справа Якщо працюючи в таксі на арендованому авто це не законно…і треба робити карту ФОП. вибачайте але я вперше про таке чую. Хочу в нашій країні так усі працюють.
17 января 2023, 11:24
то удачи вам ищите дальше терроризм по переводом в 200 грн

ну, а тобі удачі в пошуках банку який буде закривати очі на «уклон переказав 200 гривен переказом з карти на карту»
Oleksii Ch
Oleksii Ch
18 января 2023, 10:10
Чому моя знайома, що викладає англійську, щоб прогодувати батьків в евакуації, відкрила ФОП, приймає гроші на рахунок, платить податки?
А ти вважаєш, що все робиш правильно, а потім ниєш, що тебе поперли з банку.
Гарний приклад українського пізнесьмену. Куштуй, не заляпайся.

Курс валют в monobank

EUR 43.6 44.2008

Курс валют в monobank

EUR 43.6 44.2008
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Странные способ прощаться с клиентами