«Банк» в телефоні

Олег Мурин 27 декабря 2022, 16:35
Меню нижче дає обрати лише 3 мінуси, але трьох тут і близько не вистачає. «Банк» в телефоні з одним фізичним відділенням на усе місто це смішно, зняти готівку з доларового рахунку НЕМОЖЛИВО, потрібно завжди замовляти (при чому в банки партнерів замовити неможливо, потрібно саме у відділення універсалбанку), а після замовлення вам в останній день пишуть в додатку, що готівку не буде доставлено, мені 2 рази скасовували видачу, на третій раз як я замовляв то переносили дату видачі 4 (ЧОТИРИ) рази і в результаті запропонували піти в Укргазбанк, відкрити там рахунки і тоді мені видадуть там мої кошти (вдумайтесь, відкривати рахунки в іншому банку щоб отримати свої кошти), на мою скромну претензію, що я хочу отримати кошти у відділенні свого банку мені заявив хлопчина з підтримки, що прийдеться тоді створювати ще одне, четверте звернення на замовлення готівки і не факт, що мені її видадуть. Прийдеться міняти долари по 36.5 замість того щоб поміняти за нормальним курсом в обмінниках, втратити на цій операції гору коштів і перейти на нормальний банк, в якого хоча б відділення є і не потрібно пертись через усе місто щоб отримати кошти та відкривати рахунки в сторонніх банках. «Банк» у телефоні, кошти теж у телефоні, хоч валюту я фізичну їм приносив на зберігання коли мігрував з приватбанку, приємно знати, що банк такими наглими та не дуже хитрими махінаціями наварюється на людях заставляючи їх міняти долари, які навіть не депозит, по їх курсу.
monobank
monobankua 28 декабря 2022, 20:35
У зв’язку з великим попитом на готівкову валюту та складністю її доставки через війну, наші фахівці розглядають варіанти оптимізації процесу замовлення та отримання валюти.
Іноді вдається замовити валюту на інше відділення або в банк-партнер та запропонувати клієнту отримати кошти
Вибачте, будь ласка, за незручності

KotletaDollarov
KotletaDollarov
27 декабря 2022, 17:12
При выборе банков для конвертдепо были отобраны надежные банки с развитой сетью отделений. Продукт монобаг был исключен ввиду крайне малого количества отделений и ненадежности, что подтвердилось кучей отзывов здесь и моих знакомых, которые оббивают пороги универсала с еще очередью из 30 тел под отделением. Сейчас снимаю каждый месяц несколько валютных депозитов вообще без проблем, потому они были размещены в нормальных банках:
приват, укргаз, райфаззен, абанк, кредобанк и еще в некоторых. Все банки рассчитались день в день, на который была заказана заранее валюта
27 декабря 2022, 17:49
«Банк» в телефоні з одним фізичним відділенням на усе місто це смішно

Це зручно. Для тих кому треба відділення, купи паперів, черги — є інші 60 банків.

зняти готівку з доларового рахунку НЕМОЖЛИВО

Нащо ти відкривав валютний депозит під покупку саме в Моно? Ти що, перед вибором банку для спекуляції навіть не дивишься де найближче відділення?
27 декабря 2022, 21:00
Нащо ти відкривав валютний депозит під покупку саме в Моно? Ти що, перед вибором банку для спекуляції навіть не дивишься де найближче відділення?

Я відкривав його декілька років тому, курс валют був всюди одинаковий і я не витрачав гору грошей з кожного долару. І я не клав ДЕПОЗИТИ, це звичайний валютний рахунок, на який я скидував собі зайві гривні щоб вони з часом не обезцінились.
27 декабря 2022, 21:40
Кілька років тому в Монобанку не було валютних депозитів на два-три роки.

І навіть тоді отримання готівкової валюти було ні краплі не легше.
28 декабря 2022, 2:01
Ви навчитесь читати? Я писав саме НЕ ДЕПОЗИТ, А ВАЛЮТНИЙ РАХУНОК! При чому писав декілька разів. Перестаньте писати коментарі коли вжили вказану в вашому нікнеймі кількість алкоголю.
SergeyNina
SergeyNina
28 декабря 2022, 6:31
Пишите в нбу. Снятие долларов со счета это не депозит. Пусть нбу что-то делает кроме ликвидации универсалбанка и монобанка если к этому дойдёт
28 декабря 2022, 7:55
Данілич покусав? З‘їзди в Куп‘янськ освіжити пам‘ять, або в Херсон.

Проблеми з видачею валюти всюди

ти б ще поскаржився на візейр що не має зручних рейсів за кордон
28 декабря 2022, 10:57
Проблеми з видачею валюти всюди-всюди, але не у всіх- моно на 1-му місці, бо «коли прийшов час повертати вкладникам кошти, monobank так само стрімко став рекордсменом за кількістю незадоволених клієнтів»

ти б ще поскаржився на візейр що не має зручних рейсів за кордон-якщо польотів немає, то до чого ця твоя пропозиція?
28 декабря 2022, 11:18
На першому місці бо цей банк не призначений для таких операцій.

У всіх інших банках на першому місці неможливість отримати SEPA переказ. Правда навіть останній йолоп не стане писати відгук про це до Ощадбанку чи Райфу.

А от серед клієнтів Моно нажаль багато
28 декабря 2022, 11:33

Пора переіменовувати в МММонобанк)
28 декабря 2022, 11:41
цей банк не призначений для таких операцій- тобто $ до каси-так, а з каси-зась? Це моно декларує десь?

неможливість отримати SEPA переказ чи $-відчуй різницю.
Ти б ще про затребуваність оранки городу на ферарі написав…
28 декабря 2022, 16:04
Відкрий сайт — дізнаєшься
28 декабря 2022, 16:12
цей банк не призначений для таких операцій— моно про це знає?Знову твоя брехня…

Відкрий сайт — дізнаєшься-Віталя,читай вголос (3 рази)-Виплата депозиту проводиться після закінчення строку також готівкою, безкоштовно у відділенні банку (https://www.monobank.ua/deposit?lang=uk)
28 декабря 2022, 7:52
А ти вмієш? Зняття валюти завжди було тривалою процедурою. Якщо ти свідомо обирав банк для того щоб потім зняти готівку — то це твоя помилка, а не вада банка. Ти б ще ферарі купив щоб город пахати.
28 декабря 2022, 12:20
Я на «ти» з тобою не переходив, а знімати я не планував доки не зробили треш з курсом валют де на паперові один курс, а на віртуальні значно менший.
28 декабря 2022, 16:05
Ти на ти зі мною не переходив, але пишеш свою фразу в форматі «на ти».

Курс що на папері, що віртуальний один. Чим тобі взагалі заважає цей курс?
28 декабря 2022, 20:39
Чим тобі взагалі заважає цей курс?
Можливо тим, що я можу не міняти свою валюту по курсу 36.5, а поміняти по курсу 40+ гривень? В нормальному банку принаймні мав би мати таку змогу…
Jokets
Jokets
30 декабря 2022, 7:28
А ну скажи в каком банке ты поменял бы по 40 доллар
30 декабря 2022, 8:11
Пумб, райф, ощад и т. д.
30 декабря 2022, 9:46
Та будь-який обмінник міняє по такому курсу, а також більшість банків міняють готівку по 40+ грн.
28 декабря 2022, 11:00
не було валютних депозитів на два-три роки-Пролонгація?-Ні, не чув.
28 декабря 2022, 11:30
10 місяць обмеження валютних операцій, не чув?
28 декабря 2022, 11:55
Чув, як це стосується депо?
28 декабря 2022, 16:06
Це стосується лише операцій з готівкою, депо це не стосується ніяк.
28 декабря 2022, 16:54
Ото ж, вже ти докумекав.

Курс валют в monobank

EUR 43.5 44.2008