Монобанк — фінансова установа шахрай.

davidst45 23 декабря 2022, 11:59
Причини:
1. Крадіжка. Установа не віддає власні кошти громадян. Що є крадіжкою. Кожна година без власних коштів — це втрачені можливості, купівля продуктів для дитини тощо. Установа знаходить причини, приховуючи головну — заробіток на валюті.
2. Шахрайство на відсотках по кредитних картках. А саме. Стаття цивільного кодексу Україну номер 1048 дозволяє банкам та фінансовим установам зараховувати відсотки за користування ТІЛОМ запозичених активів. Шахрайська установа монобанк зараховуває в тіло усі мінусові відрахування, а саме відсотки, пені, штрафи, неустойки тощо. Якщо ви користуєтесь даним продуктом знайте — вас обмануто.
3. Шантаж громадян України в неробочий час. А саме в неділю.
4. Постійна брехня зі сторони працівників шахрайської установи монобанк з приводу власних коштів та інших тем які їм не вигідні.

Звертаюся до громадян України. Подавайте колективні заяви до суду про шахрайство. Не платіть лихварські бариші людям які вас ввели оману безкоштовним сиром типу без комісій тощо. Пам’ятайте. Закон на вашій стороні.

Окреме слово банківським працівникам під прикриттям які будуть писати коментарі на захист шахрайської установи. Ідіть колядуйте в іншу країну.
monobank
monobankua 23 декабря 2022, 16:14
Розуміємо, що в поточних умовах виконати зобов'язання щодо кредиту – не найпростіше завдання.
На жаль, війна невідворотно позначається і на банківському секторі. Зараз банки безпосередньо впливають на підтримку економіки країни і ми зобов'язані триматися «на плаву» для нашого спільного майбутнього. Для виконання зобов'язань перед нашими вкладниками ми продовжуємо списувати відсотки за використання кредитного ліміту та інших кредитних продуктів.
Розуміючи всю складність ситуації ми не списуємо пені, штрафи та неустойки при невнесенні мінімального платежу згідно з постановою НБУ.
Якщо у вас по карті числиться прострочена заборгованість, то рекомендуємо якомога швидше її погасити.
Якщо у вас є питання по сумах або строками погашення заборгованості, ми готові на них відповісти.
Для уточнення даних написали вам в особистому повідомленні

Три літри
Три літри
23 декабря 2022, 15:53
1. Ти купуєш продукти для дитини за готівкову валюту? В Україні?
2. Ніхеранепонятно
3. Повнрни банку борг і він не буде тебе турбувати в неділю.
4. Знов ніхеранепонятно

Закон на стороні банка коли ти береш гроші в борг і не хочеш їх повертати
Jokets
Jokets
23 декабря 2022, 17:01
Если прям нужны деньги что бы купить что-то в магазине то в чем трудность оплатить валютной картой? Наверное все-таки это вы обманываете людей своим отзывом
zig4free
zig4free
23 декабря 2022, 21:51
Я уже профакался с моноб и выплатами по депозиту — через А-Банк.
Как говориться поел-*** благо Монобанку… Вывел из моно более 20тыс $ через А-Банк — нужно общаться с менеджером отделения А-Банк-а — ну и найти нормального менеджера в своем городе.

Монобанку — ну поувольнять ***, которые рекомендуют ехать в другой город или через доверенность получать выплаты по депозитам.

В общем получить выплату реально — но банк максимально усложнил условия для получения…

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Монобанк — фінансова установа шахрай.