Шахраї монобанка, кіберопераціїї

Kikik 14 декабря 2022, 2:15
Я користувалась монобанком 2 роки, були витрати маленькі 100 гривень кожного місяця стігало на підписку Youtube premium і все і максимальний кредит був дозволений до 10 000 грн. І сьогодні я ввійшла у мобільний додаток і побичила страшну картину. В мене заборгованість по кредиту 5500 грн, витрати були по інтернеті Apple i Netflix iзвичайно що в мене нема Apple i Netflix, а транзакції проводилися у Японії. Тепер ґ не знаю що робити? На мене просто завісили велику для мене суму. Кіборги так знущаються над бідними людьми. Звернулася звичайно до служби підтримки, на відповідь вони відповіли звертатися до правоохоронних органів. Скажіть будь ласка якісь дії, що робити, чи поможуть мені в Словаччині.
monobank
14 декабря 2022, 11:28
Нам дуже прикро, що сталася ця ситуація
На поточний момент колеги працюють над оскарженням шахрайських операцій
Колеги надали вам детальну інформацію у повідомленні в месенджер
Зробимо все можливе, щоб якомога швидше повернути ваші кошти

14 декабря 2022, 2:28
Підлі Apple та Netflix вкрали дані твоєї картки та потім вкрали з неї гроші.

І правда, що ж робити? Треба писати заяву до інтерполу
Oleksii Ch
Oleksii Ch
14 декабря 2022, 9:22
Якщо бачите ознаки шахрайства з боку монобанка, мерщій в поліцію писати заяву на банк, що вкрав на користь Епл та Нетфліксу ваші гроші.

А фактично, монобанк дає всі необхідні інструменти, щоб захистити себе, але люди все одно потрапляють в халепу та втрачають не тільки власні кошти, а й кредитні.

Ви кажете, сплачували з картки лише Ютуб преміум. Так навіщо було тримати відкритий кредитний ліміт? Коли карта використовується як дебетова, треба той ліміт на нуль перемикати. Я вже не кажу про необхідність обмежувати ліміт інтернет-оплат на місяць.

В налаштуваннях безпеки є опція відхиляти платежі якщо картка та телефон знаходяться в різних країнах.

Також є функція керування підписками: перший екран — Інші платежі - плашка Онлайн-платежі. Там буде список тих, кому ви надали право списувати гроші.

Не знаю, як і де ви засвітили картку, то ваша проблема, але того можна було уникнути.

Доречі я не припиняю дивуватись людям які взагалі не цікавляться станом своїх грошей та картки, а потім починають кричати як вкушені, коли втрачають гроші. Вважайте 5500 гривен вам коштував урок фінансової безпеки. Це ще досить дешево, дякувати небесам.
Anrey12
Anrey12
14 декабря 2022, 9:49
Кращій коммент, ніж клоунада від Віталі
14 декабря 2022, 11:19
А по суті те саме.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Шахраї монобанка, кіберопераціїї