Не реально зняти депозит! Не раджу моно

Roman Roman 12 декабря 2022, 22:09
Вже до 6 повідомлень з проблемою зняття депозиту! Через день приходить повідомлення:
Романе, раніше ви замовляли готівку для отримання 09.12.2022. На жаль, через великий ажіотаж, ми не зможемо видати ваше замовлення. Нам дуже шкода, що підводимо вас.

Ми вже працюємо над тим, щоб видати ваше замовлення у відділенні нашого партнера у найближчу дату, але нам потрібно ще трохи часу. У понеділок ми надішлемо вам повідомлення у застосунок з інформацією про дату та відділення для отримання замовлення.
І так безкінечно
Суми не велику по 100 доларів! Відділення 2 на область, не раджу до співпраці, зараз всі потужні банки надають купівлю валюти під депозити, моно краще обходити 100 дорогами
monobank
monobankua 13 декабря 2022, 11:53
Шкода, що виникла така ситуація.
Бачимо що колеги знайшли інше відділення банка партнера, де є можливість отримати кошти, та надіслали вам пуш повідомлення у додаток
Для надання інформація додатково написали вам в особисті повідомлення

12 декабря 2022, 22:17
Моно і не призначений для того щоб гоняти туди-сюди готівку.
13 декабря 2022, 0:53
А вы видимо сотрудник под прикрытием? везде свои 5 копеек вставляете.
13 декабря 2022, 9:18
Да это Виталя с Харькова, он же Віталій, он же Італій, он же 3л.
13 декабря 2022, 9:26
Я мабуть людина що читає правила та розуміє цілі яки ставлять перед собою банки.
16 декабря 2022, 14:32
Все так вам и поверили :-))
13 декабря 2022, 9:16
Отримання депо у касі не є гоняти туди-сюди готівку.
Моно і не призначений для того..- а для чого ж він призначений, як не для цього.
13 декабря 2022, 9:28
Так-так, розкажи нам нащо зараз в Україні готівкова валюта, тим більш бакси, а не євро. Особливо якщо автора звати Рома. Була б Наташа можливо були б якісь варіанти.
13 декабря 2022, 9:57
Тобі відніше, бо отримання депо у касі не є гоняти туди-сюди готівку.

розкажи нам нащо зараз в Україні готівкова валюта- кому це вам?Тобі?Зась!
13 декабря 2022, 11:16
Отримання депо у касі не є гоняти туди-сюди готівку.
отримання депо у касі не є гоняти туди-сюди готівку

Чорний повс з вимовляння халва-халва-халва
13 декабря 2022, 11:28
Якщо ти не бачишь різниці меж отриманням депо у касі та гоняти туди-сюди готівку-хай буде чорний поЯс
13 декабря 2022, 12:22
Тільки в гоняльщіків бабла такі проблеми. Інши люди просто знімають депозит, варіантів є декілька, а самий очевидний це поміняти на гривню та забрати в гривні.
13 декабря 2022, 12:33
поміняти на гривню та забрати в гривні- ти це робишь по курсу моно? Вкладник дав моно $-готівку та бажає отримати теж саме після закінчення депо та нехай ії ОГо! привезе, якщо моно не в змозі забезпечити видачу…
13 декабря 2022, 12:36
Коли дав? Автор нічого не писав про «дав». Проценти по доларовим депозитам в моно давно такі що ніхто туди готівку не понесе. Тобто не дав, а купив за гривню. Тим більше на це натякають озвучені суми: люди яки купують 100 баксів не кладуть їх на депозит. Якщо б ти працював адвокатом мені б було дуже шкода твоїх клієнтів.

ОГО нікому не обіцяв банк для готівкових обдраченців, ОГО обіцяв цифровий банк і навіть зараз він продовжує працювати дозволяючи платити доларовою карткою там де це має сенс робити і там де немає.
13 декабря 2022, 14:15
Автор нічого не писав про «дав»-а що, повинен?Вже до 6 повідомлень з проблемою зняття депозиту! -як можно мати депо, не даючи гроші.

купив за гривню- це гроші кліента, но не моно та моно повинен видати їх.

платити доларовою карткою …там де немає-авжеж, деньги с депозита можно получить сразу же и тратить их хоть в АТБ -3л, 21 ноября 2022, 21:03
ти в Україні у крамницях застосовуєш $ картку?
13 декабря 2022, 21:12
як можно мати депо, не даючи гроші

легко — купити ці гроші за інші гроші
хлопчику, читай новини з липня — там для тебе багато цікавого
13 декабря 2022, 22:26
Це як?Тобто без вкладання грошей можливо отримати депо?Це в моно давно, з липня? І вони обізнані про це? Спитай у моно про цю нісенітницю-відкриєш для себе новину, на кшталт кас моно. Різницю між р/р та депо ще не второпав, хлоп‘ятко?
13 декабря 2022, 22:45
Це як?

Пхаха, великий експерт з банківської справи не в курсі що в банках можна купувати валюту.
14 декабря 2022, 9:44
Різницю між р/р та депо ти так і не второпав…
Читай вголос (2 рази) —Не реально зняти депозит та усвідомлюй прочитане.

що в банках можна купувати валюту-вкотре розжую- мова йде про отримання депо, а не про отримання купленої $.

Як можна бути таким тупиковатим, ґа, Віталя-недоексперт? Пхахаха…
14 декабря 2022, 10:08
Якщо ти не мамчін спекулянт, хочеш не віднести терміново отриману готівку до обмінки, а накопичувати долари як власні заощадження, отримай депо на валютну картку.
Я розумію що спекулям зі стобаксовими депо кожна копійка витрачена то нож в серце і платити 0.9% за готівку потім дуже зле…
Але доларовий депозит здорової людини зараз то механізм сконвертувати гривневі надлишки для подальшого зберігання, а не прокручувати раз на три місяці на різніці курсу.
Тому ніхто не заважає здоровій людині почекати пару тижднів та отримати готівку під замовлення навіть з 2−3 спроби (мені видавали з прешої-другої). Навіть за умови комісії 0.9% ціна долара через депо буде вигідніша за готівку з обмінок.
Або навіть залишити 2−3 тисячі доларів на картці для подальших витрат за кордоном.
Ніхто не має обслуговувати потреби мамчіних валютчиків, які намагаються заробити на готівці з депо.
Я більше того, скажу спекулянтам — йдіть за кораблем, лихварі.
4 января 2023, 19:11
Якщо Ви платите кошти то хочете отримати товар, послуги чи будь що у визначений договором термін! Мінфін запропонував купити щоб знизити ажіотаж у канторах, я як людина тверезо мисляча вирішив відкласти і купив як пропонує держава за адекватним курсом! Термін депозиту закінчився 31.11.2023 а вже пройшло більше місяця…я не хочу щоб мої заощадження зберігались у шахраїв ще й безкоштовно! Щоб тобі дівки так давали як монобанк видає валюту)
14 декабря 2022, 15:53
Видимо только для того, чтобы деньги брать :-)
13 декабря 2022, 22:06
Я ж говорил что этот «банковский продукт» неплатежеспособный вот и факты сами за себя говорят, тотальнейший невовзрат депозитов, подошло время вводить временную администрацию в этот псевдобанк типа без отделений
13 декабря 2022, 22:25
Депозити повертаються достатньо просто натиснути кнопку. Але йожики вирішили грати в мамкіних валютних спекулянтів обравши для цього цифровий банк без відділень.
RobinG
RobinG
13 декабря 2022, 23:48
Его готовят к продаже, Универсал, ну и Моно пойдет следом. ТАСу тяжело держать две группы банков. Как купили так и продадут.
14 декабря 2022, 9:26
Ой лишенько, який крутезний інсайдер тут у нас під відгуками сидить…
5кк клієнтів моно смотрять на вас з Danilich як на хворих.
Що покинуту дівку Льоошу Герасименко покличте — буде три багатирі яким монобанк дав копняка під мʼяке місце =)
14 декабря 2022, 15:47
Ну вот пусть продадут, банк просто ужас.
14 декабря 2022, 16:46
О, підрозділ ображених монобанком отримав ще одного бійця!
16 декабря 2022, 14:32
Пусть учатся работать с клиентами, тогда не будет обиженных и недовольных. все можно решить, было бы желание. угрозами ничего не решается.
16 декабря 2022, 15:39
Тьотя, я бачу ти чемних слів не розумієш або тупо ігноруєш.
Ти нагребла кредитів, не бажаєш їх обслуговувати, а винен банк? За твої кредити хто має нести відповідальність? Банк, я та інші клиєнти? За таких умов прямуй за кораблем. То ти ще напевне реальних погроз наприклад від лихварів з МФО не чула.

Тай до того, судячи з твоїх слів тобі не погороджували, а попередили про цілком законний флоу вирішення питання. Якщо боржник відхиляє умови банку, банк йде до суду. На суді в тебе шансів жодних, хіба що суддя пожаліє та знизить вимоги банку по процентам.
4 января 2023, 15:31
Купити валюту мріє кожен українець, і ось отримавши кілька мінімальних зп оформив онлайн депозит. Закінчились 3 місяці прийшов термін отримати депозит, а моно банк не може виплатити, відмазки різні, в основному просимо вибачення через недостатню кількість валюти банк переносить. Вдалось в іншому банку зняти 200 доларів, а згодом моно заборонив і їм повертати решту суми. Можна це самий шахрайський банк, дуже просто купити але не реально зняти! Обслуговування на нулі, нема відділення нема куди звернутись) Онлайн переважно комп’ютер відписує загальні фрази типу нам потрібен час, прошу почекайте Старий добрий ПриватБанк це еталон якості, моно це шарашкіна кантора з купою комп’ютерів і добрим шахраєм
4 января 2023, 20:23
Стоит вспомнить что монобанк был создан на украденные из привата деньги коломойшей и Ко.
Приват выплачивает депозиты новенькими долларами, а клиенты монобанга занимают очередь с утра по 3ч под дверьми отделения чтоб выбить свой депозит
zig4free
zig4free
4 января 2023, 20:56
При должной сноровке получается вывести депозит из моно через А-Банк… да уж никому не желаю заниматься такой херней как я…

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Не реально зняти депозит! Не раджу моно