Замовлення готівки

detyar 5 декабря 2022, 21:20
16.11 замовив готівку валютою на відділення Універсалбанку через саппорт в монобанкбот. Найближча дата була — 6.12. Сьогодні (05.12) в додаток прийшло повідомлення, що заявка скасована с проханням звернутись в монобанкбот. Звертаюсь і думаю — ну зараз перезапишуть мене через кілька днів. Ага, найближча дата — 26.12. Тобто, якщо твоя заявка скасована не по твоїй вині, то тебе переміщують в самий кінець черги знову. Це взагалі як? Тобто людина, яка замовила готівку на 19 днів пізніше за мене, в теорії отримає її раніше за мене? Класно) Звісно, якщо її теж не прокидають.
Я розробник, також працюю з банкінгом. Не повинна нормальна система так працювати. Якщо так стається, то ви повинні зміщати по часу всі заявки, а не викидати заявки «невдах» взагалі. Але ж це складно, треба заморочитись.
Просто капець
Мабуть це був останній раз, коли я завів гроші на монобанк.
monobank
6 декабря 2022, 11:02
Приносимо вибачення за незручності
На жаль ми не змогли виконати всі замовлення через великий ажіотаж
Написали вам в особистому повідомленні, для уточнення інформації

6 декабря 2022, 10:40
Опыт заказа валют в других банках. Дни указаны в рабочих:
Абанка -за 1−2 дня резерв через чат
Райфаззен — за 2−3 дня резерв через чат
Укргаз за 1 день звонок в отделение
Кредо — за 3 дня звонок на горячую линию.
Все банки отдали по 1300$ без проблем четко в срок по второму кругу. Единственная проблема — не попасть на тревогу и блэкаут.
7 декабря 2022, 17:31
Монобанк допоміг вирішити проблему. Сьогодні 07.12 забрав валюту с відділення Універсалбанку
8 декабря 2022, 10:05
Итого вы через 3 недели забрали деньги, а я в вышеперечисленных забрал через 1−3 дня)
9 декабря 2022, 21:19
Есть такое. Но, факт есть факт — забрал. Это не единственный мой банк. Я забирал в последние месяцы и в других. И да, там это 2−3 дня. Тут скорее проблема, что клиентов Монобанка миллионы, а отделений Универсалбанка очень мало.
KarinaStr
KarinaStr
12 декабря 2022, 22:55
Вам пощастило, що моно вирішив проблему) я замовила готівку 10.11, найближча дата була 22.11, замовлення скасували. Після цього найближча дата була 13.12, але сьогодні замовлення знову скасували, і наступна найближча дата 02.01. Але щось мені підказує, що перед новим роком там буде ще більший ажіотаж. Запитала в сапорті, скільки разів можуть скасовувати — сказав, що передбачити не можна. Дуже весело, буду робити іншу карту собі
15 декабря 2022, 21:00
Напишите негативный отзыв https://minfin.com.ua/ua/company/monobank/review/ там после создания жалобы сразу находится валюта для выплат в кратчайшее время

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank