Pavlenko1994 1 декабря 2022, 16:11
Отделение по адресу: Киев, ул. Автозаводская, 54/19
Телефонують за тиждень до початку нового місяця мов нагадати про платіж (навіть коли немає просрочки) прикриваючись фразами (цеважливо доя економікі внесіть за 2 дні платіж) я розумію, що ваші коллектори хотять заробляти бонуси, але в мене є 30 днів на погашення, чому ви займаєтесь телефонним терором та щей погрозами (про кредитну історію) блокуть картки на користування для оплати в магазинах в так далі (поки не внесу платіж я не можу поповнити іншу карту)Ніяких підьгових періодів немають. Дуже цікаво, що так звані росрочки у вас списуться просто в мінумовий баланс. Я вношу щомісячні платежі- але ці колекторські діяння ще до початку списання платежа — неадекватні. Співробітники деякі спілкуються зверхньо.Навіть коли кажеш що будеш платити тобі все рівно будуть ще писати-дзвонити.Будь ласка, я не виходжу вже на просрочки ви не маєте права мене тереризувати.До війни мені подоболась користуватись Моно, додаток зручний та простий, банк видає файний ліміт на кредит та росрочку- але, можна хоть трошечки поваги доклієнта який не виїхав за кордон в намагається щомісяця гасити хоча б мінімальні плаиежі. Я знаю про свої обов‘язки і знаю що маю платити. І щоб співробітники які телефонують хоча б слухали що їм кажуть, а не просто читали скрипт
monobank
1 декабря 2022, 16:44
Нам дуже прикро, що у вас склалася така думка
Ми телефонуємо, щоб нагадати про необхідність внести мінімальний платіж, для збереження вашої кредитної історії та щоб ви не вийшли на прострочку
Діалоги з колегами обов'язково перевіримо та проведемо роботу над помилками
Приносимо вибачення за незручності

1 декабря 2022, 16:17
С начала войны — черная карта у меня основная карта, так как оставили высокий кредитный лимит с высоким кредитным лимитом, каждый месяц использовано 20−25тыс кредитного лимита, и остаюсь в льготном режиме — просто держу необходимую сумму под погашение в банке или на счету в другом банке на краткосрочном депозите.

Мне монобанк звонил 1 раз — с напоминанием, разговор был коротким — «деньги для погашения кредита в банке — не беспокойтесь», больше мне не звонили с напоминаниями.
1 декабря 2022, 16:22
Скорее всего автор не раз просрочил платеж. Ествественно таким «плательщикам» будут названивать и надоедать.

Чтобы это прекратилось, проще единоразово погасить весь кредит.
1 декабря 2022, 19:47
Блин. Годами пользуюсь услугами Монобанка И НИ РАЗУ никто из банка не звонил и не напоминал , что надо сделать платеж. Правда я за все эти годы ни разу не задерживал платежи

Автор, так, а может вы злостный неплательщик ? Может вы неоднократно просрочивали платежи? Так, а чего вы тогда удивляетесь и возмущаетесь? Если вы просрочивали платежи — то сидели бы себе тихо и сопели бы в две дырочки, а не возмущались бы
Jokets
Jokets
3 декабря 2022, 9:05
Нравятся такие как автор, значит как использовать чужие деньги так можем, но как вопрос оплаты то банк плохой не предлагает реструктуризацию им ужас какой. Только где написано что банк обязан вообще её вам предлогать?
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
4 декабря 2022, 14:56
За такі дзвінки є покарання для нелобанків і колекторів
Viktaram
Viktaram
12 декабря 2022, 9:18
Звонки от сотрудников, а также сообщения поступают через день!!! Монобанк, где у вас предел адекватности?
12 декабря 2022, 10:49
Так верните деньги ,что должны и вас беспокоить не будут

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Непрофесійний контакт центер та Вимагають гроші , нараховують енні відсотки немають перерахунку відсотків , немають реструктуризації