Відсутність фізичної корпоративної карти до рахунку ФОП

Li. Ch. 10 ноября 2022, 23:42
Через відсутність пластикової карти та відсутність зняти в банкоматах без карти, не можна користуватись свої рахунком.
Банк свідомо не випускає карти, бо невигідно Банку.
Навіть з лімітами НБУ не можу зняти. Не знаю, як в інших країнах, але в Німеччині не можна по NFC зняти! Потрібна саме фізична карта!
monobank
11 ноября 2022, 11:48
Дійсно, на жаль, на цей час не реалізований друк пластикової картки до рахунку ФОП
Розуміємо, що в деяких випадках зручніше використовувати пластикову картку, ніж віртуальну
Якщо в планах з'явиться ця картка, ми обов'язково проінформуємо

SergeyNina
SergeyNina
11 ноября 2022, 1:31
Нет нельзя, ограничение банкомата установленное банком. Причина — валютные туристы и воры с чужих карт. Поспрашивайте разные банки в вашем городе может кто-то разрешит снять в отделении через кассу используя nfc или есть банкоматы в отделениях где это разрешено
11 ноября 2022, 15:58
Насправді, це просто конфлікт інтересів Банку та клієнта.
НЕ знаю, хто зараз класифікується як валютний турист. Я вимушено живу за кордоном. через війну в Україні. І мені звісно потрібні МОЇ гроші. Що тут незвичного, заборонено ?
11 ноября 2022, 9:05
З‘їзди до країни де можна зняти.

А які саме потреби ФОП вимагають зняти готівку з карти?
11 ноября 2022, 15:55
Трьом літрам на відповідаю. І взагалі , з чого Ви взяли що я тут коментарі буду відповідати. Ви хто взагалі, яке маєте відношення ?
11 ноября 2022, 16:12
Наздаровля, можеш не відповідати.

Пояснюю для особи з перевещеним в три рази рівнем самооцінки — такий самий відвідувач сайту як і ти, маю тут рівно стільки ж прав скільки і ти. Прикинь?
11 ноября 2022, 15:54
Що означає, якщо в планах появитсья?! Я Вас прошу випустити карту, бо мені так зручніше. Чи Ви не клієнтоорієнтовані ?
Можете зробити опитування — і всі ФОПи захочуть карту, я не одна.

11 ноября 2022, 16:13
Я Вас прошу випустити карту, бо мені так зручніше

А банку так не зручніше так як придеться контролювати витрати хитропопих ФОПів.

Нормальні українські ФОПи просто виводять дохід від бізнесу на свою особисту картку і знімають їх в будь-якому банкоматі хоч Німеччини, хоч США.

І тільки в валютних туристів та хітропопих ФОПів проблеми.
carerra 22
carerra 22
12 ноября 2022, 11:13
Вы бы еще в favbet или пари-матч банке каком-нибудь ФОП открыли и потом жаловались. Моно не для ФОП, он так — красивая аппликуха для оплаты в магазинах и на али, может перевести кому-нибудь.
Доход 100 тысяч в месяц к примеру, как обналичивать собирались?
Oleksii Ch
Oleksii Ch
14 ноября 2022, 11:24
В мене вже пітора роки ФОП в моно. Надходження всі в білу, податки сплачуються на всю суму. Політ нормальний, хоч суми і перевищують ті міфічні 100к на місяць.
Навіщо мені знімати готівку більше 50к, якщо 90% операцій я роблю безготівково, переводячи гроші з ФОП на чорну картку.
Минулого місяця зняв 2700, в поточному 1200 гривень.
Влітку 2021 купував айфон за готівку, зняв гроші без проблем у відділенні. Але це була разова потреба.
Доречі, здається взагалі неможна користуватися ФОП рахунком для операцій, які не обслуговують потреби бізнесу, тільки виводити на власні потреби на пластик.
13 ноября 2022, 1:40
Воно то так, але Ви пишете в офіційних листах, що можна зняти в банкоматі через NFC, насправді Ви обманюєте людей, бо такої можливості немає, так як в Німеччині наприклад немає технології NFC в банкоматах, взагалі.
13 ноября 2022, 9:25
В Польщі NFC є
BiGGudi
BiGGudi
13 ноября 2022, 18:40
Напишіть в банки Німеччини, щоб зробили банкомати з NFC, можливо в них в планах з’явиться і ви будете найщасливішою людиною і перестанете писати одне і те саме по 300 разів

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Відсутність фізичної корпоративної карти до рахунку ФОП