Бездіяльність банку

Yanamelashenko 10 ноября 2022, 23:34
Сьогодні мала обережність покласти кошти на карту але не на свою (ситуація в тому що в айфоні є підвязка карт і там якимсь чином була закріплена не моя) через відключення світла намагалась швидко до відключення покласти гроші на карту через ibox хутко пікнула телефоном і поклала гроші, і тут саме цікаве що з цим чеком через моно банк мені нічим зовсім не допомогли, дуже дивно адже з іншими банками при наявності чеку дуже швидко вирішувались справи, а тут шукайте кому скинули або особисто хай повертають або через суд
monobank
11 ноября 2022, 11:45
Розуміємо, що ситуація неприємна
На жаль, статус картки одержувача не дозволяє зробити повернення платежу. Рекомендуємо вирішити питання з одержувачем коштів самостійно, якщо у вас є така можливість, або ж звернутися до Цивільного суду. Ви маєте право стягувати безпідставно одержані кошти з неналежного одержувача, керуючись ст. 1212 Цивільного кодексу України

SergeyNina
SergeyNina
11 ноября 2022, 1:26
Обратитесь в поддержку ibox. Если номер карты который вы «пикнули» просто неверно считался то скорее всего деньги не пошли ни на чью карту и ibox их вернёт. Если нет нужно установить что за банк выпустил карту которую вы пополнили и обратиться к нему чтобы он попросил клиента вернуть деньги.
11 ноября 2022, 9:12
Це не справа айбокса.

Людина додала у Wallet чужу картку, можливо це було потрібно для валютного туризми, можлива це картка бывшего — людина про появу картки нічого не каже.

А тепер вона її помилково поповнила.

З боку айбокса все проведено коректно і не його справа якщо хтось ввів номер не тієї карти яку насправді хотів поповнити.
11 ноября 2022, 9:09
Казки діда Панаса про випадково підв‘язану карту.

Банк негоже повернути гроші бо це порушує права того хто їх отримав.
25 ноября 2022, 18:46
А якщо одержувач сам телефонує в банк і каже що кошти які йому надійшли є не його , а банк просто не повертає ?
25 ноября 2022, 18:59
Ну ось таке буває що картка опинилась в мене в телефоні чужої людини. Але є чек в якому вказаний мій номер телефону і саме цікаве що знайшли власника картки через знайомих , і коли банк каже що не змогли зв’язатись з отримувачем бо йому навіть ніхто не дзвонив , отримувач телефонує сам надає всю інформацію , а мені банк знову що не змогли дізвонитись і якби швидше здихатись мене йдіть і суд) але людина воює і сенсу подавати на нього в суд не бачу і які кошти зайшли на рахунок банк зняв собі їх за користування карткою і звісно він банк не хоче повертати
Андрюха Луганський
Андрюха Луганський
12 ноября 2022, 9:47
Якщо банк почне повертати гроші закинуті через ібокси — я знаю як стати мільйонером.
Oleksii Ch
Oleksii Ch
14 ноября 2022, 11:29
Про айфон і не ту картку — брехня.

Як ви додали в applepay картку невідомої особи? Там треба всі реквізити знати для проходження процедури. Тоді картка буде вже підконтрольною вам, або злочинно скомпрометованою вами. В обох випадках ні банк, ні айбокс не несуть відповідальності за відправку грошей туди.

А взагалі росто «пікнути» рандомним номером в рідер айбокса не вийде, бо користувач IOS не має доступу до передачі даних через NFC за межами applepay. Читати можна що завгодно, передавати — ні.
25 ноября 2022, 18:48
Також звертаємо Вашу увагу, що відповідно до статті 1071 Цивільного кодексу України, банк може списати грошові кошти з рахунку клієнта на підставі його розпорядження. Клієнт сам телефонує в банк і інформує що кошти які йому надійшли це не його , чому банк далі нічого не робить ?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank