Обслуговування кредиту

KarlsonY 8 ноября 2022, 19:13
До війни взяв кредит в МоноБанку. Під час військових дій будинок зазнав 60% руйнувань, тому всі сили і кошти були задіяні на приготування будинку до зими. Зараз всі майже закінченні, тому просив банк відтермінувати обов’язковий платіж поки моя ситуація трішки не покращиться. Наразі маю сплатити 9419 грн, тоді як спроможний тільки 3000 грн. Спробував домовитися з банком, але безуспішно. Зі слів співробітника «не маєте змоги — не платіть» тоді як далі в розмові було згадано, що в такому випадку Банк через суд стягне кошти примусово. Як чесний громадянин я планую виплатити кредит повністю, просто на даний момент не маю такої змоги. Невже МоноБанку вигідніше, щоб я, як клієнт, втратив ділову репутацію і звернувся до суду, щоб визнати себе банкротом? Невже не має іншого виходу зі складної ситуації? Банк в такому випадку втрачає власні кошти. Чому «на жаль, ми не можемо запропонувати інші умови погашення заборгованості»? Я готовий до діалогу, хочу домовитися, але невже це так складно?
monobank
monobankua 9 ноября 2022, 13:52
Розуміємо, що в поточних умовах виконати зобов'язання щодо кредиту – не найпростіше завдання.
На даний момент, ми робимо для наших клієнтів все можливе, щоб цей процес погашення заборгованості не викликав труднощів. Банк не нараховує пені та штрафи, нараховує звичайні відсотки у розмірі 3,1% на місяць.
Плановий платіж показує банкам готовність позичальника обслуговувати свої зобов'язання.
Рекомендуємо вносити щомісячні платежі та погасити прострочену заборгованість, щоб не зіпсувати кредитну історію.

8 ноября 2022, 19:35
Ти так пишеш ніби ти заборгував дев’ять міліонів, а не дев’ять тисяч.
8 ноября 2022, 19:51
Насправді сума кредиту сягає 60000 грн. Всі ці кошти пішли на відкриття власної справи, але все обладнання було частково знищено, частково викрадено і залишився ні з чим (
8 ноября 2022, 19:57
Я зараз не намагаюсь тебе в чомусь звинуватити чи принизити. Я лише ділюсь своєю думкою на те як це скоріш за все оцінюється банком. А оцінюється це як звичайний борг з тисяч подібних Ніхто не буде призначати на нього окремого виделеного співробітника який буде займатись цим питанням — ця сумма нічого не значить для банка. Тож ніякі особливі умови для «хай пізніше, але всеж погашено» не буде. Тим більше що більшість роботи з такими боргами автоматизована, там не працюють люди яки заглиблюються в питання, роблять якість висновки та пропонують часне рішення саме для цієї проблеми.

Просто роби що робишь, коли зможешь тоді і погасиш борг.
8 ноября 2022, 21:50
Та я розумію, що ти звинувачувати не бажав. Просто впевнений, що з такою ж проблемою стикаюсь не тільки я. Тому хотілося хоч якоїсь домовленості. Вважаю, що вирішення цього питання допоможе зараз не тільки мені
Володимир ІТ
Володимир ІТ
8 ноября 2022, 20:11
До суду такий борг віднесуть через пів року не раніше після просроченого обов’язкового платежа. Є три кидайте три.
Тай сподіваюсь державі повідомили про руйнування? Щось да відшкодують вам.
8 ноября 2022, 21:46
Державі звісно повідомив. Надіємося на краще)
Jokets
Jokets
9 ноября 2022, 5:55
Но и банк не обязан всем менять условия кредита
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
10 ноября 2022, 18:33
Поки банк з вас щось зибьє через суд то і сроки давності сплинуть під час віськового стану

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank