Дуже толерантне і приємне кидалово з котиками

Денис Дем\'янюк 4 ноября 2022, 21:29
Отделение по адресу: Киев, ул. Автозаводская, 54/19
В один день мені прислали стандартного листа від монобанку з відмовою в обслуговуванні по причині «блаблабла, а також фінансування тероризму», надавати докази вони не захотіли, бо не мають…просто почекайте 1−2 місяці і ми переведемо всі ваші кошти в інший банк, займайтесь своїм тероризмом там… Обвинувачення тягнуть на те, що зараз в кімнату залетить спецназ… В цивілізованому світі за такі інсинуації можна було б понести як мінімум велике фінансове покарання, але в Україні це поки проходить, виправимо… Ну то таке…
В мене в них були облігації, валютні депозити, рахунок фопа, пару поточних карткових рахунків фіз особи. Важливе уточнення валютні депозити — це була купівля валюти військового часу, де ти на міжбанку купуєш за грн доллари на депозит не менше 3 місяців, обмеження такої операції було 50тис. грн.
Почалось — все заблокували, перевели кошти на одну картку. Почали заставляти підписати заяву на розривання депозитів з мого боку, не хотів на них розмінювати час, підписав. Два місяці йшло це діло, годували завтраками. І тут на вказаний рахунок в іншому банку приходить сумма, яка не сходиться з моїми очікуваннями. Замісті того, щоб повернути мені валютні депозити по 50 тис грн з кожного, як я і купував, вони розірвали мені їх у валюті, перевели на карту і конвертували по своему чарівному курсу, повернувши мені по 47 тис замість 50 з кожного такого депозиту. І тут я не хотів маратись об їх дріб'язковість і відпустив цю ситуацію.
Зостались облгації, які мені сказали, не є власністю банку і вони лише посередник, тому будуть транзитити мені купон, а потім і тіло на вказаний мною рахунок іншого банку. І тут сьогодні вони присилають мені звіт по виконаному лімітному ордеру згідно якому продали всі мої облігації за безцінь, і готові колись там в майбутньому мені ці гроші повернути… І це вже ні в які ворота не лізе, післязавтра може ще кредит на мене оформлять заднім числом на пару млн., чому б ні?

В кінці хотів би додати, як там виходить, що банк може бути в своєму лиці і суддею, і слідчим, і палачем, це мені одному здається диким? Як я зрозумів, нас терористів монобанку вже стало дуже багато, треба єднатись і припиняти це свавілля.
monobank
7 ноября 2022, 14:24
Розуміємо, що ситуація неприємна
В тексті, в якому повідомили про відмову в обслуговуванні, ми вказали, що відмова була на підставі аб.3 ч.1 ст.15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Стаття 15. Відмова від встановлення (підтримання) ділових відносин, проведення фінансової операції

Частина 1. Суб’єкт первинного фінансового моніторингу зобов’язаний відмовитися від встановлення (підтримання) ділових відносин/відмовити клієнту у відкритті рахунка (обслуговуванні), у тому числі шляхом розірвання ділових відносин, закриття рахунка/відмовитися від проведення фінансової операції у разі:

встановлення клієнту неприйнятно високого ризику або ненадання клієнтом необхідних для здійснення належної перевірки клієнта документів чи відомостей; (3 абзац)

Після розірвання депозитів, для подальшого переказу коштів на картку іншого банку, було здійснено конвертацію згідно з умовами та правилами банку: 4.3.16.

TMUkraine
TMUkraine
5 ноября 2022, 9:50
Боже який кошмар. Спекулянти дешёві. Бідні ще ті дівчата та хлопці які ходять туди за копійки займатись лихварством під час такої біди в сапорті.
5 ноября 2022, 17:09
Будь-який банк може відмовити вам в обслуговуванні через підозрілі дії. А десь в цивілізованих країнах ще й повідомлять в контрольні або слідчі органи. Чому я роками отримую немалі гроші на ФОП рахунок в моно, в березні встиг прокрутити через пейпал чимало тисяч з гривні в долари, успішно зняв іх з картки, та не маю ваших проблем.
Дайте вгадаю — Бінанс та решта крипто-помийок? Чи просто періодично нетипові операції?
carerra 22
carerra 22
5 ноября 2022, 20:05
Нормально девки пляшут. А было решение суда с обвинительным приговором в финансировании терроризма? Почему не обозвать клиента сразу убийцей, насильником и педофилом? И громко глопнув дверью заблокировать счёт? Какое то глубоко политизированное общение уже у банка граничащее со срачем и безумием (то что законностью не пахнет уже давно понятно). Я то свои счета закрыл месяц назад, но дна видимо тут нет
5 ноября 2022, 23:49
А клиента никто скорее всего и не обвинял, просто сослались на условия договора, по которым банк может в одностороннем порядке отказать в обслуживании. Мы то не видели никаких доказательств тех сказок, что расписаны в отзыве.

Я бы, например, заявление, что я террорист или любой другой негодяй, непременно бы заскринил и выложил в паблик. Уже был такой опыт с Планетой Кино и ее борзыми сапортами — переписка попала на фейсбук спустя 3 минуты после разговора и представители сети кинотеатров долго и нудно извинялись, начисляли бонусы, дарили подарки, чтобы загладить инцидент.

А тут пустые слова. Тут на минфине таких шутов хоть пруд пруди — то ли боты, то ли  *** .
Jokets
Jokets
6 ноября 2022, 10:39
Читайте закон о фин мониторинге. Что-то не нравится — чемодан, вокзал
6 ноября 2022, 11:31
Звісно може але коли це роблять без будь яких пояснень це означає тільки одне бо ми так хочемо ти нам не сподобався і що з тебе взяти
6 ноября 2022, 11:29
Це напевне вам урок на все життя що з котиками звязуватися це собі дорожче краще працювати з людьми

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Дуже толерантне і приємне кидалово з котиками