Monobank украл деньги и не возвращает их

Максим Дигин 3 ноября 2022, 17:25
31 жовтня перевёл в копилку деньги, ну, а 1го числа их там уже не обнаружил, как только я не пытался получить ответ от банка где мои деньги и когда мне их вернут, банк отписываться стандартными заготовками Нам дуже шкода, що у вас виникли складнощі при роботі з нашим продуктом. Зараз спостерігаються труднощі на нашому боці.

Нам потрібно трохи часу, щоб все виправити. Це завдання є пріоритетом № 1.
Як тільки питання буде вирішено, ми відразу вам повідомимо.

Вибачте нас за тимчасові складнощі, дякуємо за розуміння і терпіння!
Пытался поговорить с руководством банка, чтобы они просто перечислили деньги на основной счёт, а те которые были в копилке списали по итогу, предоставил все выписки о зачислении на основной счёт и списании с него в копилку, зделал всё чтобы предоставить как можно больше информации о том что деньги там были и я их не снимал, но воз и ныне там,
и как быть в такой ситуации? Как вернуть свои деньги не понятно, есть юристы которые готовы взяться за это дело так чтобы с банка стянуть не только свои кровные, но и так чтобы в следующий раз им и в голову не пришло отписываться подобным образом, а решать проблему на месте?!
monobank
3 ноября 2022, 17:36
Извините нас, пожалуйста, за эту ситуацию
К сожалению, произошел массовый сбой, от которого вы также пострадали
На данный момент коллеги работают над его решением
Мы очень стараемся, чтобы решить сложность как можно быстрее

3 ноября 2022, 17:54
Вот об этом я и говорю, они как роботы все как под копирку отвечают одно и тоже!
3 ноября 2022, 18:03
Ну так банк нормально відповів. А що інше ти хочеш почути?
4 ноября 2022, 0:25
Как минимум больше конкретики, сколько ждать к примеру неделя, месяц, год?
4 ноября 2022, 9:52
Так спитай у підтримки ще раз, можливо вони вже знають сроки.

Ти розумієш що підтримка не займається виправленнями збоїв? Це роблять інши люди які самі можуть ну знати точної дати «коли ми це все виправимо». Відповідно і підтримка не може клиєнту нічого сказати крім того що про проблему відомо і її виправленням займаються.
milaneben
milaneben
3 ноября 2022, 20:26
Тоже з цим зустрівся. коли повернуться кошти?
4 ноября 2022, 9:29
Цей недобанк давно себе зарекомендував, а точніше спочатку цього року як неблагонадійний у них по ходу конкуренти тільки шахраї з ОЛХ залишились,кого на кошти кидають кому зовсім доступ до додатку закривають без пояснень та шантажують що можуть повернути доступ після погашення заборгованості якої наспраді немає,бо кошти в витрачені знаходяться в пільговому періоді, а коли ти як добропорядний клієнт закидуєш без доступу до додатка витрачені кошти вони кажуть тобі допобачення без пояснень, то висновки робіть самі, мати з цією шарашкиною конторою якісь справи взагалі чи ні
Danilich
Danilich
4 ноября 2022, 19:57
Это вообще не банк, а продукт некой шараги, которую основали отдельные личности, и выпустили под названием «монобанк» на лицензии универсала. Хорошая проверка — в отделениях универсала вам скажут, что счета из «монобанка» они не обслуживают
Oleksii Ch
Oleksii Ch
5 ноября 2022, 10:02
Дядьку з патріотичною аватаркою, а ти всюди ходиш та лишаешь свій послід, де загдують монобанк? Кредитний ліміт не дали, чи заважають барижити через чорну картку? Смішний, злопамʼятний чоловічок
6 ноября 2022, 11:07
Чуваче так як поводиться цей недобанк зі своїми кліентами безкарно залишати не можна, за все вони повинні поплатитися своєю репутаціэю, а як ми знаємо вона заробляється роками, а втрачаеться в одну мить https://minfin.com.ua/company/monobank/review/304177/

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Monobank украл деньги и не возвращает их