Заказ депозита

alians72 27 октября 2022, 12:04
11 ноября заканчивается депозит в валюте позвонил на горячую линию сделал заявку на Бажана 26 в отделении юниверсал банка сотрудник ответил что может удовлетворить заявку только 17 ноября. Тогда подобрали отделение на Саксаканского и сделали заявку.Проблема что отделение далеко и в нужном отделении на дату окончания депозита нет валюты.
monobank
27 октября 2022, 12:52
Приносим извинения за доставленные неудобства
Стараемся сделать все возможное, чтобы валюта была во всех отделениях, однако война вносит свои коррективы

27 октября 2022, 12:08
нет валюты.

взагалі то сьогодні 27 жовтня, ви прибулець з майбунього?
27 октября 2022, 12:16
Да спасибо что напомнили что сегодня 27 октября и заказывая сегодня уже мне сказали что я могу забрать в удобном мне отделении только 17 ноября хотя депозит заканчивается 11 ноября. Поэтому сделал заявку на 11 ноября на отделению юневерса банка в другом районе Киева.
27 октября 2022, 12:19
Так, а до чого тоді слова «нет валюты» якщо дата видачи наступного місяця?

Про що взагалі відкук?
Бо якщо взяти до увагу тільки те що відомо на зараз так це дата видачи депозиту не в день його закінчення.
Але і до 24 лютого депозит у валюти видавали протягом 3−4 днів. Зараз умови яки склалися геть інші і отримання депозиту на шостий день — це навіть добре. Бо деінде треба чекати місяць або бігати постійно до відділення в надії що в касі з’явилась валюта.
27 октября 2022, 12:59
Віталя, знову не усвідомлюеш прочитане?
сотрудник ответил что может удовлетворить заявку только 17 ноября— но ти пишеш, що відомо на зараз так це дата видачи депозиту не в день його закінчення- знов твоя брехня.

до 24 лютого депозит у валюти видавали протягом 3−4 днів — якщо тобі видавали з такою затримкою, так то є твоя справа.Я та інші отримували після закінчення депо, тількі треба замовити заздалегідь, що і зробив автор.

Бо деінде треба чекати місяць або бігати постійно до відділення в надії що в касі з’явилась валюта— відгук тількі про юниверсал банк, а не про щось інше.
Не фантазуй, тобі вже кілька авторів вказували на це, но ти ж вперте…
27 октября 2022, 13:13
знов твоя брехня

В чому саме брехня? Дата депозита це едина дата яка гарантується на даний момент. 17 листопада автора не влаштувало тож ця дата не тим що буде використана автором — він відмовився від операції в цей день.

Дата операції у відділенні на Саксаганського не названа.

якщо тобі видавали з такою затримкою, так то є твоя справа

Це не чиясь особиста справа, це строк закріплений в тарифах які ти звісно не читав тому демонструючи власну необізнанність

відгук тількі про юниверсал банк, а не про щось інше.

Тоді треба його писати у розділі про юніверсал банк який знаходиться за посиланням https://minfin.com.ua/ua/company/universal-bank/review/
Тут відгуки про Монобанк. Автор вважає що він пише відгук про Монобанк, я з ним в цьому погоджуюсь. Якщо ти не згодний то сперечайся на цю тему з автором, а не зі мною.

27 октября 2022, 13:23
Дата операції у відділенні на Саксаганського не названа-в нужном отделении на дату окончания депозита нет валюты (последнее предложение отзыва).
Ось це і є брехня.

строк закріплений в тарифах- цей строк мені індифирентний-заздалегідь заказав та отримав.

Тут відгуки про Монобанк-моно це не банк, а частина Универсал банку.Дивись картку моно на обороті…Ліцензію моно бачив? Ото ж…
Автор $$ заказав через моно, а в універсалбанку бажає отримати, тобто моно регулює де та коли можливо отримати $$.

Що ще незрозуміло для тебе?

сперечайся на цю тему з автором- ти ж почав з ним сперечатися, не усвідомівши текст.
27 октября 2022, 13:28
Ось це і є брехня.

Нагадую — сьогодні 27 жовтня. Депозит закінчується 11 жовтня. Буде чи не буде валюта у касі відділення буде відомо лише 11 жовтня. До того ж це взагалі немає значення бо існує процес замовлення валюти яку резервувують або доставляють у відділення на дату замовлення. Тож без замовлення валюти немає, с замовленням вона є.

Ти трохи сам себе переграв :)
27 октября 2022, 13:39
буде відомо лише 11 жовтня-сотрудник ответил что может удовлетворить заявку только 17 ноября (2 строка отзыва)-остальное твои фантазии.
без замовлення валюти немає, с замовленням вона є- див. вище.
27 октября 2022, 13:35

Саме тому це відгук про Моно, а не про Універсал. Ти зараз сам це довів. До того ж я тобі вже писав, але повторю: якщо ти не згоден з тим де знаходиться відгук про банк і важаєшь що це відгук про Універсалбанк — звертайся з претензіями до автора або редакції сайти.

ти ж почав з ним сперечатися, не усвідомівши текст.

Я не пишу що це відгук про Універсал, це пишеш лише ти. Но чомусь намагаєшься довести це мені, а не автору.
27 октября 2022, 13:42
якщо ти не згоден з тим де знаходиться відгук про банк і важаєшь що це відгук про Універсалбанк- що ти верзеш, яка моя незгода?

Я не пишу що це відгук про Універсал, це пишеш лише ти- я теж не пишу-див. ім`я автора.

Ти сенс відгуку знову не дотямив…фейспалм
27 октября 2022, 12:28
Отзыв про то что банк не может выдать суму в день окончания срока депозита и вы считаете что это нормально.К примеру Укрэксимбанк и Укргазбанк пообещали выдать в день окончания депо.
27 октября 2022, 13:03
Отзыв про то что банк не может выдать суму в день окончания срока депозита и вы считаете что это нормально.

Це записано в умовах тому це нормально.

Це також зрозуміло з того що це онлайн-банк і в нього немає кас.

Якщо так треба було отримати гроші саме в день закінчення — нащо було відкривати депозит в Монобанку? Ця претензія виглядить такою ж обгрунтованою як наприклад претензія що на мотоблоку немає двозонного клімат-контроля, або що до порше 911 неможна підєднати плуг.
27 октября 2022, 13:11
в нього немає кас- ти ж писав інше, я від тебе чекаю на адреси кас

Три літри 6 октября 2022, 14:16
У моно не может быть касс априори
У Моно можуть бути каси
27 октября 2022, 13:14
У Моно можуть бути каси

Але ти жодної так і не знайшов. От коли у Монобанка з'являтся власні банкомати то «проблема кас» може бути частково вирішена, в тому числі і валютних кас.
27 октября 2022, 13:31
Для незрозумілого- Три літри 6 октября 2022, 14:16
Anrey12-У моно не может быть касс априори
-У Моно можуть бути каси

Дату, час вказав для тебе, але ти знов дурнем прикидаєшся та свій текст видаєш за мій. Ганьба тобі!
27 октября 2022, 13:38
Дату, час указав для тебе, але ти знов дурнем прикидаєшся.

І що мені з цієї дати?
Дай посилання, подивимось де ти там вичитав що я знайшов якісь каси у Монобанка. Бо виглядає так що ти поміняв місцями свої та мої слова, я зажди писав і пишу що Моно це банк без кас.
27 октября 2022, 13:45
Тримай- https://minfin.com.ua/company/monobank/review/303137/#com4384731

Бо виглядає так що ти поміняв місцями свої та мої слова, я зажди писав і пишу що Моно це банк без кас-ти брехунець-
Чого ж я в тебе кілька разів питав про адреси кас моно?

27 октября 2022, 13:59
Ти перекручуєш зміст повідомлення до того ж вириваєщ кусок фраз щоб збрехати про те про що я казав. Повна фраза: «У Моно можуть бути каси бо каси є не тільки у банків.» І це дійнос так бо каси бувають не лише у банків.

Але в цьому повідомленні я не стверджується що каси у Моно є. І навпаки трохи наріше я саме про це і пишу, що ніяких кас у Моно немає (що не виключає їх появу колись в майбутньому): «У Монобанка немає кас тож якщо автору було важливо отримати готівку через касу — треба було обирати інший банк.»

Тож згортай свою брехню про мої слова і взагалі повернись від флуду до обговорення відгуку.

27 октября 2022, 14:05
13−59 Але в цьому повідомленні не стверджується що каси у Моно є
13−45Мабуть напишеш, що ти писав про то, що каси моно можуть бути, а не є воні зараз.Запам`ятай-кас моно нет та не буде ніколи, доки не стане окремим банком.

Знов не уважно читаеш? Див.час та прочитай моє повідомлення повністю.

взагалі повернись від флуду до обговорення відгуку- ти допетрів, нарешті-)
ПС.Бачу, не дойшло…
27 октября 2022, 14:06
ти допетрів, нарешті-)

що ти флудер? не нарешті, я це давно знаю
27 октября 2022, 14:09
Чого ж ти тоді не усвідомлюеш сенс та не пишеш по суті та зображуєш з себе флудера з моно, який перекручує текст- тобі про це декілька авторів писали.

Твою цитату тупого я убрал сам.
Ниже этого отзыва есть ещё один, от Игоря Р. -про трудности с получением $$- вперед и докажи, что усваиваешь прочитанное.
27 октября 2022, 14:12
Чого ж ти тоді не усвідомлюеш сенс та не пишеш по суті,

Я пишу як раз по суті відгука та виправляю те що ти набрехав у своїх коментарях.
27 октября 2022, 14:23
Ти брехав про те, що Дата операції у відділенні на Саксаганського не названа і т.п., а потім вікручуєшся, тобі про це писали декілька авторів.

Я пишу як раз по суті відгука та виправляю те що ти набрехав у своїх коментарях-навпаки, це я роблю.
27 октября 2022, 16:54
Ти брехав про те, що

Це так і є — вона не названа
27 октября 2022, 17:47
может удовлетворить заявку только 17 ноября. Тогда подобрали отделение на Саксаканского и сделали заявку— 17/11 это что?
Віталя, взрослей и учись понимать прочитанное!
27 октября 2022, 19:15
17/11 это что?

Це «на Бажана 26».

Але ця дата автора не влаштувала і тоді він домовився про «отделение на Саксаканского и сделали заявку.Проблема что отделение далеко» де він валюту отримає раніше хоч це і вимагає їхати кудись в інший район. Відкрий карту і подивись де Бажана, а де Саксаганського. Деяки кияни сприймають ПОХ як окреме обособлене місто. Так само як наприклад Троещину чи Сихів у Львові.
31 октября 2022, 9:07
Я-Ти брехав про те, що Дата операції у відділенні на Саксаганського не названа…
3 л-Це так і є — вона не названа
Я-17/11 это что?
3 л-Це «на Бажана 26».
Так дата названа чи названа, але не там?
Тебе треба завжди носом тикати у твою брехню? Ок.

Це справа автора та він обирає як йому зручно, а не по твоїх порадах, нікому не потрібних
31 октября 2022, 9:44
Так дата названа чи названа, але не там?

Саме так, дата «на Саксаганського» не названа.

Тебе треба завжди носом тикати у твою брехню? Ок.

Як знайдешь — тикай мене носом. Поки що ти довів що ти брехав.
31 октября 2022, 10:30
дата «на Саксаганського» не названа— з тексту відгуку тобі не зрозуміло, яка дата та для тебе треба роз’яснення?

тикай мене носом — постійно це роблю

Поки що ти довів що ти брехав-знов перекручуєш? Кумедний ти, 3л…
31 октября 2022, 10:35
27 октября 2022, 18:36
В Укрэксимбанке и в Укргазбанке к примеру есть валюта для выдачи после окончании депозита проверил лично.А монобанк прикрывается войной.Война не повод чтоб вернуть депозит тем более в Киеве.
27 октября 2022, 19:17
Укрексімбанк та Укрсиббанк мають свої відділення і каси. Моно немає.

Депозит ти отримуєш відразу як натиснеш кнопку вивода грошей на картку — це буде навіть швидше ніж в Укрсіббанку чи Укрексімбанку. Моно охоче віддасть тобі депозит, це як раз ти вимагаєш його у вигляді який Моно немає. Так що винити за це мусиш лише себе.
28 октября 2022, 9:59
Моно немає.У Моно можуть бути каси бо каси є не тільки у банків.-моно не може мати кас апріорі, тому що це не банк.Каси також є у театрах, крамницях і т.д.І що? Мова йде про видачу готівкі у касі банку.
Депозит ти отримуєш відразу-мова йде про готівку, якщо тобі це знов незрозуміло.
28 октября 2022, 12:39
Мова йде про видачу готівкі у касі банку

Нагадую вже вкотре: Монобанк не має власних кас і якщо треба готівку то треба користатись послугами партнерів таких як Універсалбанк або А-банк.

мова йде про готівку, якщо тобі це знов незрозуміло.

Повернення депозиту це не тільки видача готівки, це і зарахування грошей на поточний рахунок. Клієнт обираючи варіант повернення повинен врахувати особливості кожного з них (див. вище про відсутність кас) та умови записані в тарифах. Бо наприклад в деяких банках видача депозиту в готівковому вигляді має комісію в той час як зарахування на поточний рахунок відбувається без комісії. В Монобанку немає комісії за видачу депозиту у вигляді готівки, але час на цю операцію відводиться аж до п‘яти днів.
28 октября 2022, 14:58
Знову нагадаю тобі-моно не може мати кас взагалі та навіщо ти знов пишеш банальність-Монобанк не має власних кас і якщо треба готівку то треба користатись послугами партнерів таких як Універсалбанк або А-банк. Це коню зрозуміло, але не тобі-))

Повернення депозиту це не тільки видача готівки-повторюю-усвідомлюй прочитане-«позвонил на горячую линию сделал заявку» щоб отримати готівку, но не для зарахування грошей на поточний рахунок.Усвідомлюй прочитане.
28 октября 2022, 17:06
Знову нагадаю тобі-моно не може мати кас взагалі

Ти забув що саме я тебе навчим цьому? :)
28 октября 2022, 17:38
-) Я тобі про це пояснював декілька днів, доки ти не втямив-дивись на дати, перекручувач… Про твої адреси кас моно- ти вже забув, як петляв та тобі інша людина про це написала?
28 октября 2022, 17:58
Гарна спроба перевершити брехню Путлера :)
31 октября 2022, 9:10
Ти ж його давно переплюнув і ти як він- по суті відгуку ти нічого не в змозі написати-тількі перекручуеш відгуки, не усвідомлюючи прочитане.

Коли тебе загнали в кут-прикриваєшся своїм кумиром? Ну-ну.
SergeyNina
SergeyNina
28 октября 2022, 0:33
У других банков есть и доллары и Евро без особых проблем для депозитов. Друзья получали. Заказ делается за три — четыре недели до окончания депозита или банк звонит или через суппорт делаешь заявку. Как депозит закончился забираешь его без проблем если сумма не огромная.
Danilich
Danilich
28 октября 2022, 17:21
Надо было депозиты держать в нормальных банках, а не хрен знает где с 3 отделениями на всю страну

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank