Кредитный лимит

Евгений Тупкало 28 сентября 2022, 23:48
Отделение по адресу: Полтава, пр-т Мира, 30-А
Несколько месяцев пытался поднять кредитный лимит, не получалось, из-за низкого кредитного рейтинга, (раньше просто брал кучу МФО, но все вернул), были просрочки по платежам вначале войны, были трудности с работой, рейтинг так и не поднялся и банк вечно отклоняет возможность поднятия лимита. У девушки скоро день рождения, а до зарплаты неделя, хочу взять ей подарок, не получается :(
monobank
29 сентября 2022, 11:07
Для уточнения информации по повышению лимита, написали вам в личном сообщении

28 сентября 2022, 23:52
А можно еще свадьбу в кредит, че потом лет 5 отдавать будешь? Почку продашь?
Asmoday 006
Скорей симптом
Anrey12
Anrey12
29 сентября 2022, 10:34
Банковский каминг-аут это серьезно…
29 сентября 2022, 19:59
Вся справа в тому що якщо кредитуєтесь в Моно, ваш кредитний рейтинг буде залишатися на тому рівні на якому він є бо Моно не передає в УБКІ інформацію по виплаченим кредитам, тобто ви будите залежати саме від Моно (я писав про це в запитаннях до банку та там є відповідь представника) який в будь який час може обнулити кредитний ліміт або відмовити в обслуговуванні, кредитуйтесь в іншому банку це буде краще.
29 сентября 2022, 21:22
Вся справа в тому що якщо кредитуєтесь в Моно, ваш кредитний рейтинг буде залишатися на тому рівні на якому він є бо Моно не передає в УБКІ інформацію по виплаченим кредитам

Передає.
5 октября 2022, 21:24
Ніфіга він не передає, передає тільки стосовно кредитного ліміту на карті та й то я так думаю тільки коли є заборгованість, а якщо немає, тобто взяли/віддали, не передає та це 100%.
5 октября 2022, 21:49
Передає бо по невикористанному кредиту теж є інформація.
6 октября 2022, 17:30
Як приклад, мій кредитний рейтинг в УБКІ близько 2х років тому був 390, в Моно в мене 18 погашених кредитів (від кредит готівкою до оплати частинами), мій кредитний рейтинг в УБКІ зараз 390, вірити чи ні це виключно ваше право. Саме тому я задав це питання в Питання банку, в телеграм, по телефону, це відповідь банку Дійсно, по розстрочці/покупці частинами ми не передаємо інформацію до УБКІПри цьому, інформацію по кредитному ліміту ми передаємо та відповідь майже однакова. Саме тому я ще раз наголошую що якщо Моно відмовить в наданні ліміту, а він рано чи пізно відмовить (наприклад їх системі або кредитному відділу щось не сподобається) або відмовить в обслуговуванні то якщо ви кредитувалися виключно в Моно і виходячи с усіх наслідків для вашої кредитної історії, кредит вам в разі потреби буде взяти в карай важко.
7 октября 2022, 5:09
Смысл на УБКИ *** ? Да еще башлять деньги им?

То что ты часто берешь кредиты — не говорит о том что у тебя может быть высокий кредитный рейтинг — а скорее всего на оборот, увеличивает риск, что в следующий раз ты можешь его не выплатить, особенно из-за тяжелой экономической ситуации в стране.

Сейчас имею лимиты 5−10−30−50тыс в разных банках, из грейса выходил только 1 раз — и то в долбанном Альфа-Банке…

Я только 1 раз брал кредит в Альфа-Банке — причем льготный, под 0.1% + 50грн еще месячная комиссия, 9 месяцев вносил мин платеж — а денежка под покупку лежала на депозитах, в результате на кредите экономия 5%.
Все остальные «кредиты» — это покупки через сервисы типа «оплата/покупка частями»
7 октября 2022, 19:44
Дуже багато банків при наданні кредита звертаються саме до УБКІ, наприклад А-банк, Альфа банк та тому інше, риск збільшується не тоді коли ти наприклад береш кредит готівкою 10 000 на 24 місяця, а віддаєш через два тижні а коли ти береш кредит в одному банку, а потім коли ти не взмозі відати борг перекредитуєшся в іншому банку, більш чи менш адекватний банк при такому розкладі збільшу ліміт а Моно взагалі обнуляє, в мене нема жодного кредиту який би я не закрив достроково з погашенням усіх відсотків, взяв 10000 віддав 15000+. Та до речі, «довбаний» Альфа банк повернув відсоток на залишок власних коштів, а «не довбаний» Моно не взмозі цього зробити, це дрібниці але…
7 октября 2022, 19:51
Зачем брать кредит наличными? Да еще дополнительно нагружать бюджет сомнительной услугой в виде кредитного рейтинга в УБКИ?

Не лучше ли организовать быт, чтобы пользоваться кредиткой только в льготном периоде? А наличку рассчитывать из зарплате?
Или вам удобнее быть в кредитном рабстве?
11 октября 2022, 20:56
Зайди в питання до банку та прочитай моє запитання від сьогоднішнього числа, може зрозумієш.
29 сентября 2022, 22:10
Что за бред… Почему лучше кредитоваться в других банках?

Вот у меня в монобанке 50тыс на Покупку частями, а в Привате при кредитном лимите 50тыс — 0грн на Оплату Частями.

Да и монобанк не страдал фигней с обнулением лимита — только чуть уменьшил в начале войны.

За-то другие банки резко срезали лимиты.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank