Зачиняють рахунки й картки без попередження та пояснення причин.

1VIT1 17 сентября 2022, 15:32
Вітаю. Може то із-за атаки на моно, чи чому ще трапилося, але цікаво зрозуміти і з’ясувати. Я військовий і волонтер. Ми зараз маємо конфлікт з владою, бо заважаємо. Монобанк мені 15 вересня закрив всі картки й рахунки, саме після початку конфлікту з владою. Совпадение?! — Не думаю.
Я більш ніж 5 років клієнт монобанку і великими сумами користувався й кредитами і іншими послугами і ніколи не прострочував сплати. А банк мене вишвирнув як якесь лайно, заблокувавши гроші на рації хлопцям на передову, котрі я сплачував офіційно з НДС і згідно рахунка від офіційного постачальника, до того я користувався карткою і все було гаразд у цей же день, але більш дрібними сумами, а тут на професійні рації перевели велику суму й почалося… Потім ще день я намагався повернути гроші, врешті решт, зіпсувавши 2 дні, якось та повернули. Але 2 дні, 2 дні під час війни, коли хвилина може бути вирішальною. Ми не спимо і працюємо по 25 годин на добу, аби забезпечити хлопців всім необхідним! Банк навіть не надав причину такого ставлення, пославшися на таємницю банка, та на пунк договору, де мають право розірвати стосунки у односторонньому порядку. Сказати, що це образливо — нічого не сказати. Якось не партнерськими відносинами це пахне, як Ваш банк то всюди рекламує і про турботу за клієнта. На мому місті може опинитися кожен волонтер і військовий, загинути із-за цього чи отримати поранення. То ж я вважаю за потрібне всіх про таке попередити. Але, хочу переконатися, що то саме ставлення банку, а не атака на банк є наслідком того. Я б зрозумів, якби мені кредитну лінію закрили, але, аби, всі картки і рахунки — це щось за гранню.
monobank
17 сентября 2022, 17:53
Розуміємо, що ви мали інші очікування
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку

proshurik
proshurik
17 сентября 2022, 17:10
Про 5 з гаком років — це неточність чи брехня?
1954 P
1954 P
18 сентября 2022, 20:41
Округление в большую сторону.
17 сентября 2022, 17:25
Никто и никак предупреждать не будет никогда. Только по факту и никак иначе что логично очень даже
17 сентября 2022, 20:59
Я більш ніж 5 років клієнт монобанку

Відверта брехня, москальчику.

Я військовий і волонтер

А які є докази того що ти волонтер? Який саме в тебе конфлікт з владою, з якою саме і владою якої країни? Ти навіть імені свого не написав, а твоє ім'я повинно бути відомо інакше як ти гроші збираєш.

Якщо ти збираєш гроші на свою особисту картку то для банку ти ничім не відрізняєшься від продавців криптовалюти та інших фінансових спекулянтів. А така діяльність не є дозволеною при користуванні поточними рахунками фізічних осіб. І Монобанк вже давно, не тільки після 24 лютого, а вже років три-чотири активно блокує рахунки таким «бізнесменам».

Банк навіть не надав причину такого ставлення

Банк не зобов’язаний надавати причини. А от ти повинен перед відкриттям рахунку ознайомитись с правилами користування рахунком і якщо твоя діяльність суперечить цім правилам — обрати інший банк або інший тип рахунку який як раз призначений для громадських волонтерських організацій.

На мому місті може опинитися кожен волонтер

Зазвичай волонтери створюють неприбуткову організацію, відкривають рахунки на ім'я цієї організації і тобі банки ім нічого не блокують.

але, аби, всі картки і рахунки — це щось за гранню.

Звичайна ситуація коли банк підозрює що клієнт займається нелегальною діяльністю.
17 сентября 2022, 23:02
Радуйся что хоть деньги вернули быстро. Раскрою секрет почему у тебя отказ в обслуживании. Все просто — если карта оформлена на физ лицо то колличество оплат с карты на счета ФОП, юр.лиц в месяц не более 100 и сумма не более 100 000 гривен в месяц иначе попадаешь на проверку. Если ты используешь счёт/карту оформленную на физ лицо как счёт/карту ФОП или юр лица то получаешь в нормальном банке предупреждение о необходимости правильно оформить такой счёт не на физ лицо, а на общественную организацию или юр лицо, а в монобанке просто получаешь отказ в обслуживании. И да на банк могли надавить чтобы ты получил отказ в обслуживании
18 сентября 2022, 17:46
Ещё добавлю . Если у вас конфликт с властями то ваш счёт в любом другом банке может быть закрыт также как и в монобанке. Ваши документы вообще могут быть признаны недействительными (паспорт) или вы лишены гражданства
18 сентября 2022, 18:35
Разве что в России. Хотя это лучше чем в КНДР где просто сразу расстреляют из пулемёта.

В Украине это так не работает.
Spayk2021
Spayk2021
19 сентября 2022, 16:22
В стране война, а монобанке уже все нормально, начал по полной давить клиентов не взирая на лица, ВПО, волонтёр, военный… .
Danilich
Danilich
19 сентября 2022, 20:52
Какие деньги можно держать в псевдобанке, который был основан на средства, украденными коломойскими и Ко с привата? такое и отношение к вам будет. В стране война вовсю идет, а банк даже волонтерку гнобит
https://www.monobank.ua/contacts?lang=uk — у этой конторы даже юридического адреса нету на сайте
20 сентября 2022, 6:46
Данилыч, а вы волонтёр? Если да у вас я так понимаю есть все документы которые это подтверждают да?
Во ло
Во ло
21 сентября 2022, 1:29
Та в НБУ напиши, может попал под карандаш. Мне интересно, что за конфликт с властью?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Зачиняють рахунки й картки без попередження та пояснення причин.