До АТБ з карткою Моно носіть з собой закордонний паспорт

naibude 30 июня 2022, 15:44
Ок, настала моя черга поливати лайном самий айтішний банк (лол, скоріше ощадбанк у телефоні). Як з’ясувалося, щоб сплатити чек в АТБ на 4000грн власними коштами з монобанку, мені необхідно на касі пройти відеоверифікацію та навіть мати із собою у цей момент закордонний паспорт. Черга може зачекати хвилин 10 (адже стільки триває верифікація), а може й довше, адже не завжди є зв’язок у магазинах.
Служба турботи після сповіді тицьнула звичайно мене носом в якийсь далекий пункт далекого договору, сказавши, так ось ліміти 40К грн на місяць, хоча в «навкрученому» додатку банку в лімітах це ніде не вказано — користуйся до не стями, розраховуйся в торгівельних мережах без обмежень. Але шановний менеджмент, я у відповідь вам можу порадити прочитати ліцензійну угоду дрібном'яких, а за одне і повне зібрання творів дітищ Джобса і Кука.
Більше того, нічого особистого, але я вважаю ваш банк тепер Тім Кук-орієнтованим (не в образу ЛГБТ спільноти).
Всім добра, пішов шукати інший банк.
monobank
monobankua 30 июня 2022, 19:49
Хотілося б звернути вашу увагу, що є різниця у відкритті картки у віддаленому режимі та у відкритті картки у присутності співробітника банку.
При сценарії відкриття рахунку віддалено, на використання встановлюються обмеження:
— загальний ліміт на проведення видаткових операцій за всіма рахунками у розмірі 400 тис грн на місяць та 400 тис грн на рік;
— загальний залишок на всіх рахунках у розмірі 400 тис. грн.
Такі ліміти встановлені на час воєнного стану.
Якщо лічильник витратних операцій досягає понад 80%, ми відправляємо клієнту Пуш повідомлення.
Для зняття обмежень можна провести ідентифікацію через відеодзвінок або звернутися до співробітника у точці видачі.
Для уточнення даних щодо вашої ситуації, запитали дані в особистому повідомленні

30 июня 2022, 17:30
А при чем тут заграничный паспорт и АТБ?
Может что-то не так с владелцем карты — который находится сразу в нескольких местах Земли?

Видно не 1ое и не последнее нытье валютных мигратов — форма меняется — суть одна и таже.
30 июня 2022, 20:08
Йой, пане/пані може йти на картах Таро гадати. верогідність така ж сама 50%: вгадав/не вгадав :)
1 июля 2022, 8:49
Нет тут не 50 на 50 — тут 99% валютные мигранты сделали свое дело уже.
1 июля 2022, 11:40
Перечитайте ще раз проблему. Вона жодним чином не пов`язана з валютними мігрантами. Я весь час знаходжусь в одному і тому ж місті в Україні. Можна скільки завгодно відстоювати позицію улюбленого банку (можливо, за пару шекелів, але то не погано насправді), але це не вирішує проблеми, яка сталася. Банк наразі теж не вирішує :) Вони тільки як психологи послухали, сумно зітхнули і поклали слухавку
xenium777
xenium777
30 июня 2022, 17:54
Імовірно, карта була отримана по спрощеній процедурі тому і такі ліміти. Якщо пройти верифікацію по відеозвязку або подати копію паспорта тоді ці обмеження знімаються.
Я це чомусь знаю,
30 июня 2022, 18:00
Вот вам спасибо, а то про сабж уже позабыл, это сейчас также касается других банков которые удаленно открывают счета! А то собрался открывать счет в ПУБМ онлайн — но благо отделений полно — лучше оформлюсь очно, чтобы не иметь гемморроя с онлайн оформлением…
30 июня 2022, 20:09
А я чомусь не знав :) дякую за турботу
30 июня 2022, 18:58
Служба турботи після сповіді тицьнула звичайно мене носом в якийсь далекий пункт далекого договору, сказавши, так ось ліміти 40К грн на місяць,

Ти получил карту по упрощенной схеме, без подтверждения личности. Такая схема предусматривает лимит и об этом говорится там где ты прочитал о том что можно получить карту без подверждения личности.

Всім добра, пішов шукати інший банк.

Ну-ну, какой ещё банк даст тебе карту без посещения отделения.

Главное тут то что не смотря на общение со службой поддержки которая судя по твоим же словам напомнила тебе о причинах такого лимита — ты смело заявляешь что это как-то связано с АТБ и оплатой на кассе супермаркета.
30 июня 2022, 20:13
Три літри бачу забагато було :) незважаючи на «тиканьє» зауважу, причина гніву саме в тому, що інформацію про ліміти закопана десь «там дуже далеко» та при всієї сучасності банку такої інфо справді не мав.
Ну й відповідть підтримки тут про «ми відправляємо клієнту Пуш повідомлення» — брехня. Не отримував жодного.
30 июня 2022, 21:47

далеко лише тому що ти не цікавився

без оповіді як і коли ти відкривав картку, а це дуже важливо в площині твоєї «пред'яви», твої слова пустий звук
всі ми добре пам’ятаємо компанію Монобанка з якою він запускав цю послугу, там було дуже чітко проговорено про 40к
як ти спромігся це непомітити — питання без відповіді
1 июля 2022, 7:19
Лол, адепти Моно (в принципі, будь-якого бренду) нажаль дуже вузько дивляться на світ. По-перше, не впевнений, що про 40К хтось мені взагалі казав, по-друге, за 4 місяці користування ця інформація могла і зникнути з пам`яті, по-третє рекомендую ознайомитись з коментарем банку вище, де вони вже кажуть про 400К за весь період (перевзуваються в повітрі?), і по-четверте, при така інформація про ліміти є вкрай важливою та критичною, але вона не відображається у додатку ніде. У «діючих лімітах» такої інформації теж немає.
Пропоную пану все ж таки переглянути концепцію спілкування з незнайомцями ;)
2 июля 2022, 13:05
По-перше, не впевнений, що про 40К хтось мені взагалі казав

А как же ты тогда вообще узнал о дистанционном открытии счёта?

за 4 місяці користування ця інформація могла і зникнути з пам`яті

Это твоя проблема, а не банка.

Не за весь период, а за год — читай внимательно. А то рекомендуешь читать мне, а сам почему-то не видишь фразы «на рік» придумывая вместо неё то чего в тексте вообще нет.

Ну вот это вполне резонное замечание. Если она соответствует действительности.

Пропоную пану все ж таки переглянути концепцію спілкування з незнайомцями ;)

Не мне надо пересматривать концепцию общения: ты написал совершенно фейковый заголовок, ты переложил на банк ответственность за свой ошибки, а единственное важное замечание не подтвердил в отзыве и не озвучил поддержке.
3 июля 2022, 13:02
Йой, мені важко спілкуватись з людьми на зарплаті та ще й з залитими очима :)
Django789
Django789
30 июня 2022, 19:03
Удачи в поисках)) Хороших альтернатив ведь очень много… Только вашу основную проблему (использование только одного банка) вы никак не решите. В другом банке как не с верификацией, так с другим может возникнуть проблема. И по закону подлости именно в тот момент, когда вы будете что-то оплачивать. Проще завести еще одну карту другого банка, и при необходимости ею воспользоваться, чем затевать бесполезные споры с поддержкой банка.
30 июня 2022, 20:16
Дякую за інфо. Так і є. Завжди є плюси і мінуси. Моно був цікавим лише кешбеком в воєнний час, який інші банки не зберігли. Але сьогоднішньа ситуація змусила для оплати в магазині після дій Моно переказати з валютної картки на гривневу збереження в іншому банку, щоб сплатити покупку. А продається валюта по 29,25 онлайн. Журбинка. Дуже злий на такий факап від Моно.
1 июля 2022, 5:52
Ну могли никуда не переводить, это ваш выбор то кто ж вам доктор что с таким курсом вы все в гривну перевели.
1 июля 2022, 7:11
Jokets не читач, Jokets письменник ;)
Я стою на касі з сім'єю, чотирма пакетами їжі, двома візками та необхідністю сплатити 4000грн. Логічно, що я скористаюся заощадженнями в іншому банку, щоб сплатити за цю покупку (за наявності та одночасно недоступності коштів у Моно). На мій глибокий жаль (чи на радість?) всі заощадження виключно у валюті. Розвернутися і залишити весь товар у візку теж варіант, але чесно кажучи, залишати сім'ю голодувати не найкращий вибір;)
1 июля 2022, 13:29
Так если в другом банке есть накопления это хорошо и правильно, пользоваться лишь одним банком глупо. Вопрос возникает, зачем тогда было переводить деньги и терять на курсе валют
3 июля 2022, 13:03
Вільної гривні нажаль не було на картці іншого банку. Тож, вимушений крок.
30 июня 2022, 20:20
Коментар щодо відповіді Моно:
1. Підтримка казала про 40тис в місяць. Ви тут пишете про 400тис загалом. Виберіть якусь одну стратегію виправдань.
2. Брехня про відправлення пуш повідомлення при досягненні 80% ліміту. Я не отримував жодних повідомлень такого формату. В додатку теж при перегляді лімітів нічого такого нема.
kingcity
kingcity
3 июля 2022, 13:01
Взагалі бажано якийсь запас готівки при собі мати. Хоч і не часто, але випадки різні бувають — не працює термінал, збій у банку і т.д.
А ліміти при дистанційному відкритті картки завжди були у всіх банках. Наприклад, я у свій час дистанційно відкривав картку у А-Банку, потім довелось сходити у відділення, щоб можна було використовувати її «у повну силу». Це ще до війни було.
4 июля 2022, 8:04
Дякую за увагу до топіку. Так, це життя і готівка завжди з собою. Але не 4К грн, бо знаєте, такі собі часи, що випираючий карман з грошима може навести підозру і навіть не в жінок поруч ;)
3 июля 2022, 13:07
Фіксую: через годину після першого месседжу, банк уточнив і я підтвердив в додатку свою особу. Більше спілкування за банком не було, будь-яких пояснень/змін/вибачень/рекомендацій/інших заходів не вжито.
Власне, все це, що потрібно знати про *** -Моно-банк ;)
Дякую за увагу і гуд лак ту евріван!
4 июля 2022, 8:02
Перепрошую у спільноти. Маленький апдейт: банк 01.07.22 відписав тут приватним повідомлення, що вони знайшли «крайнього» співробітника, який не проінформував мене коректно. Хлопче чи дівчина, якщо ти справжній і це читаєшь, сподіваюсь у тебе все добре.

Ну і пообіцяли мене, цитую, «більше не засмучувати». Йой, важко засмучувати людину, яка вже не має коштів в вашому банку ;) Хоча дно завжди можна пробити. Навіть кілька разів. Чомусь в цьому сенсі я в вас вірю.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / До АТБ з карткою Моно носіть з собой закордонний паспорт