Грабують під час війни

Anastasya2110 2 мая 2022, 18:08
Отделение по адресу: Киев, ул. Автозаводская, 54/19
Війна! Залишилась без роботи.
Монобанк знімає проценти по кредиту.
Відмовляється надати реструктиризацію кредиту.
Чому вони не ідите на зустріч людям?
Одумайтесь! Війна! Людям важко!
monobank
monobankua 2 мая 2022, 18:10
Поточні кредитні канікули за розпорядженням НБУ — це скасування штрафів та підвищених відсотків. Нарахування стандартної процентної ставки не було скасовано і ми ніколи не обіцяли повної відсутності нарахувань відсотків.

Ми розуміємо всю складність ситуації, саме тому відсоткову ставку за всіма кредитними картками та розстрочками на період воєнного стану знижено до 1.6% на місяць.

У разі прострочення ми не нараховуємо штрафи/пені, не виносимо інформацію про прострочення в бюро кредитних історій. Ви можете погашати заборгованість у міру ваших можливостей.

svic
svic
19 июня 2022, 22:38
Монобанк відповів — «У разі прострочення ми не виносимо інформацію про прострочення в бюро кредитних історій». Але це не правда. Сьогодні 19.07.22 моя дружина отрамал повідомлення, що в разі не сплати кредиту монобанк виносить інформацію про прострочення в бюро кредитних історій.

Ось повний текст повідомлення від монобанку —

«Ваша кредитна історія може зіпсуватися, якщо ви не зробите обов’язковий мінімальний платіж у червні.

Інформація про прострочення з’явиться в українських бюро кредитної історії. Це вплине на рішення видати вам кредит чи відкрити рахунок в українських та банках Євросоюзу, якщо вони зроблять запит до українського бюро.

Із зіпсованою кредитною історією, ми не зможемо запропонувати вам кредитний ліміт на картку, Розстрочку та Покупку Частинами.»

Pazaj
Pazaj
4 марта 2024, 5:10
Чому не даєте відповіді???

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank