єПідтримка

Senik 8 апреля 2022, 8:22
Звернулась до банку за інформацією щодо отримання допомоги єПідтримка.Консультанти надавали місяць не вірну інформацію, в підсумку кошти я не отримала і вже не отримаю! Що мені тепер робити, я залишилась без роботи і з вашої вини не змогла отримати гроші? Якщо ви не володієте якоюсь інформацією, то не стверджуйте її.Найгірший банк з яким я зіштовхнулась! Просто не вистачає ніяких слів.
ОЦІНКА ОБЛУГОВУВАННЯ ---5
monobank
monobankua 8 апреля 2022, 20:32
На жаль, якщо виплату було оформлено на раніше закриту картку єпідтримка, кошти не могли бути зараховані та повернуті Міністерству Економіки
Просимо вибачення за саму ситуацію, ми передали ваше звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів.

8 апреля 2022, 10:08
А что там там сложно в подаче заявки? Вы в дию заходили там *** прям сразу уведомление в глаза прыгало получить помощь
8 апреля 2022, 14:50
Наверное человеку надо чтобы она сидела у столика пока оператор всё за неё делает.

Не понятно правда откуда у такого человека карта Монобанка, ведь чтобы её открыть надо обладать навыками которые вполне хватит для отправки заявки на еПидтрымку.
8 апреля 2022, 20:39
Без вас знаю що не важко подати заявку.Моя скарга про те,що працівники банку надали не вірно інформацію,через яку я втратила кошти!
8 апреля 2022, 20:45
То я прямо і нажала на те повідомлення про допомогу!Без таких розумних як ви розібралась!Проблема була в двох різних картках єПідримка!І вас особисто я не питала ,як мені оформити допомогу.Моя притензія до не компетентного персоналу банку ,переписка з працівниками в мене є . Де я 100500 раз запитувала чи не буде проблем🤷🏻Але маю те,що маю.І дай Боже вам не залишитись в такій ситуації в якій зараз я!
8 апреля 2022, 21:45
!Без таких розумних як ви розібралась!

Если разобрались то в чём тогда вина работников банка которые не обязаны консультировать вас по работе сторонних приложений?
8 апреля 2022, 20:37
В мене є скріни переписки з вашим банком.Я питала про закриту картку чи не буде проблем?Консультанти сказали картки різні ,а рахунок один.
8 апреля 2022, 21:46
Каким боком какая-то закрытая карта к карте еПидтрымкы? Как закрытая карта помешала во время отправить заявку в Дие?
9 апреля 2022, 3:06
Тоисть была карта действующая и вы на нее подали заявку, потом зачем-то закрыли карту по своим соображениям и открыли новую карту. Проблемы точно банк создал или вы сами же себе
10 апреля 2022, 10:56
Была карта открыта 14.12.2021 закрыта 07.02.22 г., 09.03.22 г. открыта новая, 13.03.22 подана заявка в дие, 10.03.22 г. сообщено что новая карта не подтягивается в дию. Монобанк отвечал все хорошо занимаемся, в итоге подтянул новые карты в дию 31.03.2022 г. Умник так понятно, что такое монобанк
10 апреля 2022, 11:03
Каким боком твой случай к тому что описал автор отзыва который мы тут и обсуждаем?

Что именн оне так с Монобанком если он передал номера счетов Дию, тоесть выполнил свою часть работы?
Зачем ты закрывал карту? Сам создал себе проблемы, а перекладываешь вину на банк.
10 апреля 2022, 20:07
На жаль ви неразумієте що пишите, 31.03.2022 року о 22 годині передали номеров. Монобанк не причому? Монобанк це сіноним слова ВОР, або шахрай.
12 апреля 2022, 0:49
Вор, Шахрай — ой милок у вас тоже этот синдром я вижу, то вам с такими словами надо в полицию и суд- докажите именно 2 эта слова о банке
12 апреля 2022, 10:43
Майже ідентична ситуація.Карту нову не підтягувало,моно писало все ок не переживайте,а маємо те що маємо😭Місяць мені писали у відповідь,що все добре затримка від держави,поки не сплив час подання заявок

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903