Дуже не сподобалося відношення до клієнтів Банку, навіть з карткою IRON BANK

Банк порушує договір послуги надання інтернет-еквайрингу для бізнесу, без повідомлення про накладення обмежень з аргументами та номерами порушених пунктів договору, просто взяв і все зупинив під виглядом помилки. Компанія понесла збитки, а Банк відмовляється вирішувати проблему.

Було складено скаргу в НБУ, подивимося, що відповідатимуть.

І ще напишу за деякими послугами та продуктами банку.

1. Супер пупер хвалена карта IRON BANK — переваг особливо не побачив, хоч я часто подорожую, нарахування миль дуже дивне, схоже що тільки за покупки в продуктових магазинах нараховують за кожну 1000 аж 15%, тобто, якщо купите на 1999 гривень — прийде лише 150 гривень/миль. Всі ми знаємо що найчастіше покупки до 1000. А якщо, наприклад, Ви купите телефон за 30 000 гривень — тоді вже прийде 4500 гривень. Але оплатити ними квиток Ви не можете, тільки повернути суму після витрачання на ці квитки з цієї ж картки … Загалом, для шопоголиків — піде, але якщо Ви подорожуєте з туроператором — не підходить (Витрати тільки на авіаквитки).

Консьєрж сервіс — не працює, співробітники довго відповідають, найчастіше шаблонами, і багато чого нормально вони зробити не можуть, тому що більшість запитів не в їхній компетенції. Вони я так розумію гуглять — і можуть надіслати тобі посилання, або номер телефону, або відправити шаблон що не в змозі допомогти Вам.

2. За оплату частинами, лімітом на карту — я думаю і писати нічого не потрібно, всі вже чудово розуміють що часи 100 000 гривень вже минули, та й не всім вдавалося отримати хорошу суму, в основному це 2000−5000 гривень, та й вже потрібно багато всього надати, пройти відеоконференцію тощо.

3.Інтернет-еквайринг для сайту — круто, можна провести інтеграцію з Чекбоксом (ПРРО), відсоток комісії 1,2 та без додаткових витрат. Але якщо у Вас проходять великі суми — краще бути обережним, і на всяк випадок підстрахувати себе іншим банком. Функціонал поки що сируватий — але думаю доопрацюють.

4. QR каса — не дуже зручно. Тільки якщо у Вас немає великого потоку клієнтів — можна пробувати, і те, так, для тесту, не більше. Те, що вони відправляють поштою («меню холдер») — ну таке, якість — підвальна, наклейки друкуйте самі. Виплата навіть на розрахунковий рахунок відкритий у їхньому банку — наступного дня.

Мабуть, більше нічого сказати, Банк категорично не сподобався, чіпляє тільки новинками яких ще ні в кого немає — але воно все дуже погано працює, так само як і некомпетентні співробітники служби підтримки.
monobank
monobankua 30 января 2022, 19:58
Нам шкода, що у вас виникли проблеми з нашими продуктами.
Ми завжди намагаємось надавати лише якісний сервіс.
Ми передали ваші звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів.
Також наші колеги зафіксували заявку щодо роботи еквайрингу і зараз питання в роботі. Як буде інформація, то одразу з вами зв'яжемося.

Щодо мильної програми:
У клієнтів є можливість вибрати між кешбеком та програмою накопичення миль. Власники картки IRON BANK отримують можливість накопичувати милі, просто здійснюючи повсякденні витрати зі своєї картки.
Ми рахуємо 15 миль на кожну 1 000 у чеку.
Можна накопичити до 20 000 миль на місяць.

По ліміту на картці:
Кредитний ліміт встановлюється індивідуально для кожного клієнта та залежить від багатьох факторів.
Крім оборотів по карті, також впливають такі фактори: розмір вашої офіційної заробітної плати, ваше місце роботи, наявність рухомого або нерухомого майна, відкриті візи в закордонному паспорті за останні 12 місяців, наявність інших кредитів та наявність заборгованості за кредитами в інших банках чи фінансових установах, прострочення за ними (кредитна історія) та ін.

Нам шкода, що ми вас розчарували на цьому етапі співпраці.
Постараємось надалі тільки радувати вас послугами, продуктами та сервісом

30 января 2022, 12:55
Стосовно миль — можете спробувати кешбек, але там нижчі % по популярним категоріям. Ну і до 500 грн/місяць, тому це напевно, не ваш варіант. Послуги айрон чи платинум — практично максимум з того, що дає Віза чи МС, десь є значно кращі умови?
30 января 2022, 13:02
Гадаю що просто я не того рівня щоб оцінити картку, я розраховував більше всього на більш-крутішу підтримку — але і там невдача. 500 гривень на місяць то небагато, але вже який день я навіть не можу росплатитися карткою в магазинах чіпом або пайпасом, мабуть бракована чи якось обмежили мене у використанні…
30 января 2022, 13:04
Вы такой клиент … почему нет смартфона с NFC чипом?
30 января 2022, 13:07
Для выезда за границу рекомендовала поддержка провести операцию чипом, я попробовал несколько раз — не получилось, потом просто PayPas картой — не получилось, потом Google Pay — тоже неудача… Ошибку пишет такую, дословно «ВІДМОВА Спробуйте знову. Якщо проблема залишається, зверніться в підтримку»
30 января 2022, 13:43
Обычно нет проблем с монобанком… Коды ошибки о чем-то говорили?
30 января 2022, 14:17
У меня тоже похожее было, карта к счету не привязалась и не активтровалась. нужно в супорт писать
30 января 2022, 16:30
Это для успешной работы картой. Вообще, не работающая карта — это прямая забота поддержки, с чем они обычно справляются. Не знаю ваших деталей, но это очень и очень странно, что не работает ни карта, ни гпей, если вам прямо не говорят, что карта заблокирована по каким-то причинам.
30 января 2022, 14:19
3 года назад когда перешёл в айрон, мне показалось, что подержка моно была умнее iron
30 января 2022, 13:27
Всі ми знаємо що найчастіше покупки до 1000

Но ты ж сам выбирал мили. Тоесть ты прочитал условия, понял их и сделал осознанный выбор. Правильно?

Не знаю откуда у тебя полномочия расписываться за всех и понимать за всех, но я лично понимаю что кредитный лимит как был, так и остался.
30 января 2022, 13:32

Не все условия были в доступном месте для беглого чтения информации. Я был уверен, что с каждой списанной 1000 со счёта — будут начисляться мили) Наивно конечно, ну да и ладно.
В день у меня 30−50 т. выходит, думал насобирать себе на абонемент полётов))) Но увы, деньги не берутся из ниоткуда)

У меня очень большое количество знакомых и клиентов, которые пользуются услугами Монобанка, и к сожалению далеко не все получают справедливые лимиты.
30 января 2022, 14:02
Мили-кешбек начисляются только на расчетные операции в магазинах и т. п. За переводы на карты или оплату на счет — это не то, там банк не получает комиссию за экваеринг и соответственно там не с чего ему вам кешбек выплачивать.

Сомневаюсь что вы $30000 в месяц тратите именно в магазинах, а оборот по карте кешбек вам сам по себе не принесет. Наоборот, использовать личный счет физлица для таких оборотов — можно очень быстро натнуться на фин мониторинг. И к слову видимо поэтому вам лимит не поднимают.

30 января 2022, 18:11
В день у меня 30−50 т. выходит,

Ты или гонишь или я просто удивляюсь что бывают такие … как бы это толерантно сказать … неразбирающиеся люди
30 января 2022, 14:21
В айроне можно и 500к кредита получить
30 января 2022, 13:49
Вы где 15% милями увидели? 1.5% вообще-то :-)
ingeniero
ingeniero
30 января 2022, 21:40
Да, 15% было бы просто шикарным предложением :)
Ника Неил
Ника Неил
3 февраля 2022, 3:28
Не отвечай этим монобанковским тролям.Обращайся сразу в суд.Это мошенники.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Дуже не сподобалося відношення до клієнтів Банку, навіть з карткою IRON BANK