Вкрали кошти

Ольга Николенко 13 января 2022, 13:30
Мій чоловік є клієнтом монобанка. З ним сталася вкрай неприємна ситуація. 12.12.2021 року на його картку були зараховані кошти від «BABAYEV IQRAR ZAKI» в розмірі 7 018,29 грн., про що свідчить історія нарахувань по картці. Ніякого відношення до цього поповнення мій чоловік немає, і не знає що це за гроші. Наступного дня зателефонували співробітники монобанка та повідомили, що гроші на його картку зайшли помилково і їх потрібно повернути. Чоловік дав згоду на повернення їх в автоматичному режимі, при цьому слід зазначити карта була заблокована, скористатися власними коштами він не міг. Повернення грошей відбулося в автоматичному режимі монобанком 13.12.2021, наявна інформація в історії. Але нажаль, ця історія не закінчилась, нас очікував сюрприз на Новий рік. 01.01.2022 з карти чоловіка були списані на ім'я «BABAYEV IQRAR ZAKI, Visa Direct,AZ» особисті кошти в розмірі 7 217,78 грн., чому і за що не зрозуміло, ніяких підтверджень, що транзакції і дозволу від нього не надходило. Слід зазначити, на картці чоловіка ніколи не було відкрито кредитної лінії, кредитних коштів на рахунку не було, але гроші були списані в мінус і в нього з’явився борг перед монобанком в розмірі — 397,36 грн. Співробітники банку точної відповіді куди і чому перераховані кошти не дали (були різні варіанти). Наразі монобанком запропоновано оскаржити транзакцію, але в разі програшу буде списано 19$ з карти мого чоловіка, і зазначили, що дуже високий ризик програшу і залежить від відповіді торгової точки.
Виникає питання
1. Чому без буд-яких підтверджень були списані особисті кошти не зрозуміло кому і куди?
2. Чому списана сума в мінус, транзакція повинна бути відхилена за відсутності достатньої суми на картці?
3. Чому гроші які помилково зайшли на карту мого чоловіку повернули на наступний день, а гроші мого чоловіка не повернули досі, вже пройшло 13 днів?
4. Чому служба безпеки банку не спрацювала, адже гроші вкрали! При цьому ми ще повинні заплатити гроші за спробу їх повернути!!!
monobank
monobankua 13 января 2022, 16:34
Для уточнення даних написали вам у особисті повідомлення

Три літри
Три літри
13 января 2022, 13:38
2. Чому списана сума в мінус, транзакція повинна бути відхилена за відсутності достатньої суми на картці?

Для разных операций есть разные правила. Для обычной оплаты или перевода действительно не может быть списано чем есть на карте в момент операции. Для офлайновых оплат, для операций после предварительной авторизации — может быть списано и в минус.

При цьому ми ще повинні заплатити гроші за спробу їх повернути!!!

Деньги платятся только в случае проигрыша спора, а не за то что они будут возвращены.

зазначили, що дуже високий ризик програшу і залежить від відповіді торгової точки.

Это явная некомпетентность сотрудница граничащая с профнепригодностью. Я б на вашем месте отдельно обратился в поддержку с жалобой на данного сотрудника.
Takuru
Takuru
13 января 2022, 13:49
А муж еще тот «каблук»)))))
mlp711141
mlp711141
14 января 2022, 23:51
Искренне вам сочувствую… Надо было в ручном режиме через отделение разбираться с неожиданными входящими… А теперь и концы в воду — как вижу, монобанк оприматился…

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903