обслуговування

volodja53 27 мая 2021, 14:23
жахливий банк дно! зареєструвався в банку 3 дні тому як працюючий пенсіонер в анкеті про дохід вказав розмір пенсії а зарплату не встиг і мені виділили кредит так розумію від суми доходу пенсії хоча пенсія+зарплата то у мене виходить та ж сума що пропонований ліміт тоді навіщо по ідеї брати кредит? я попросив оператора збільшити суму і просив додати до суми пенсії суму зарплати щоб банк зміг збільшити ліміт виявляється у них це не можливо і в процесі«спілкування" я на нервовому грунті можливо і нахамив ось і на другий день у мене зняли цей ліміт ю тепер вони кажуть щоб дати ліміт потрібно на карточку внести свої гроші і користуватись І ТОДІІІІІІІІ ТІЛЬКИ ВОНИ ЩЕ ПОДУМАЮТЬ надавати кредит чи ні.якщо людина просить кредит то значить вона потребує фінансів, а якщо вони є то нафіг той кредит логічно? ось така думка виникла у мене від монобанку. БАНК ВІДСТІЙ І ПОВНЕ ДНО НЕ РАДИВ БИ НІКОМУ ЙОГО!
monobank
monobankua 27 мая 2021, 14:51
Ми завжди намагаємося надавати тільки якісний сервіс. Хочемо проаналізувати ваші діалоги з співробітниками. Для уточнення даних написали вам в особисті повідомлення

27 мая 2021, 15:30
А что у нас по прочитке ДКБО:
Находим такой пунктик:

5.3. Сторони домовилися, що Банк має право, на власний розсуд, переглядати ліміт до використання в межах суми Ліміту кредитування, що зазначена в Договорі. Інформація щодо зміни ліміту до використання (новий розмір ліміту та строки уведення у дію) зазначаються Клієнту текстовим
повідомленням в електронному вигляді на номер мобільного телефону Клієнта та/або у Мобільному
додатку.

Так может научитись читать чем пользуетесь прежде чем кидатся такими словами).
28 мая 2021, 0:28
Почитай відгуки клієнтів 90 процентів людей пишуть що це шахраї «адвокат»
28 мая 2021, 8:23
Прежде чем пользоватся продуктом может прочитаешь чем будешь пользоватся.
Причем на сайте все есть.
А то прочитал то что тебе выгодно, а не все условия и давай давить и манипулировать.
И я не адвокат. Просто не люблю людей которую свою некомпетентность сбрасывают не на себя «любимого», а на банк)
28 мая 2021, 9:28
И еще одно. Раз банк мошенник.

Как вы в нем счет та открыли и еще просите кредитний лимит.

Он же мошенник. Логика ваша не понятна так то).
proshurik
proshurik
27 мая 2021, 15:49
Не знаю открою ли тайну, но кредитный лимит — это не только для нуждающихся. Это финансовый инструмент с помощью которого можно при определённых раскладах экономить и т. д. А те нуждающиеся, которые просят кредит и на нервной почве еще и грубят могут быть ненавязчиво посланы, ибо далеко не факт, что вы являетесь надёжным заемщиком. Таких больше любят в конторах, которые выдают кредиты по 700% годовых, на каждой остановке их, так сказать, офисы расположены.
28 мая 2021, 0:30
Краще взагалі не брати кредит ніж мати справу з таким неадекватним банком
28 мая 2021, 10:36
Я так розумiю, що картку моно ти вже знищiв та з банком закiнчив вiдносини… Нi? А чого?
Jokets
Jokets
28 мая 2021, 22:50
А чем банк неадекватный? Банк обязан дать вам кредит? Где-то такое написано? Нет. Вы обратились в компанию и они будут решать давать кредит или нет ибо это их деньги. С таким подходом, что вам Обязаны дать деньги- удачи вообще в каком любом другом банке взять кредит.
27 мая 2021, 15:55
…вказав розмір пенсії а зарплату не встиг…-а ось поспішати не треба чи хтось заважав, окрiм Вас?
…в процесі«спілкування» я на нервовому грунті можливо і нахамив...- так банк i отримав морально-матерiальне вiдшкодування за хамство.
ТІЛЬКИ ВОНИ ЩЕ ПОДУМАЮТЬ надавати кредит чи ні.якщо людина просить кредит то значить вона потребує фінансів- менi теж потрiбнi грошi, хiба дасте трошки? Отож…
А так банк краще за Вас та хай Б-г мiлує вiд такого «клiєнта».
28 мая 2021, 0:32
Почитай відгуки людей те що про нього пишуть а я скажу Бог милує від такого «банку»
28 мая 2021, 10:37
3 роки-полiт нормальний.
П.С.Не Почитай, а почитайТЕ, хамовитий ти наш.
29 мая 2021, 14:18
Не читайте все что на заборах пишут, и хоть иногда думайте своей головой.
27 мая 2021, 17:11
Отзыв дно — очередной безграмонтный с зашкаливающием уровнем самоуверенности.

Сумма кредита ни в Монобанке, ни в других банках не устанавливается в сумме месячного дохода клиента. Сколько клиенту дать кредитный лимит — решает банк. Клиент лишь может попросить его повысить или понизить.
28 мая 2021, 0:34
Ти що штатний «адвокат» банку?
28 мая 2021, 2:19
Я штатный защитник здравого смысла.

Если у тебя любой кто с тобой не согласен (а с тобой сложно согласится потому что ты не разбираешься в банальных вещах) автоматом является адвокат банка — ну считай так, возможно это тебе поможет в жизни более пафосно жаловаться что на форуме Минфина тебе отвечал аж целый адвокат банка.
29 мая 2021, 14:16
Я тоже хочу в адвокаты банка, а то в защитниках здравого смысла засиделся да и не платят. :-)
29 мая 2021, 14:29
«ВОНИ ЩЕ ПОДУМАЮТЬ надавати кредит чи ні.якщо людина просить кредит то значить вона потребує фінансів» volodja53. О, о таком я уже слышал, «с каждого по возможности и каждому по потребности» — лозунг отражает коммунистический идеал производства и распределения его результатов, такая схема будет возможна в результате очень высокой производительности труда, которая будет достигнута в развитом коммунистическом обществе. Так коммунизм уже настал? А когда? Как это я прозевал? А какой год сейчас на дворе? А деньги уже отменили? Ур-ра товарищи!!! :-)
29 мая 2021, 14:39
Правка: От каждого по способностям, каждому по потребностям (фр. De chacun selon ses facultés, à chacun selon ses besoins; англ. From each according to his ability, to each according to his needs)
https://ru.wikipedia.org/wiki От_каждого_по_способностям,_каждому_по_потребностям#:~:text=Jeder%20nach%20seinen%20Fähigkeiten%2C%20jedem, Готской%20программы"%20в%201875%20году.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank