Кредитний ліміт

KPAB4y4KA 4 февраля 2021, 11:16
Мій перший банк в якому відкрив карту, розраховував на кредитний ліміт яким вони вихвалялись, до 100 тис. і т. д забравши карту отримав мізерну суму в 1000 яку не можна збільшити, всі спроби добавити даремні, для чого ця карта, не зрозуміло, користуюся рік, з такими успіхами можу розрахуватися грішми з власного карману, абсолютно те саме, очікував кращого
monobank
monobankua 4 февраля 2021, 20:09
Розрахунок ліміту залежить від багатьох параметрів.
Написали вам в особисті повідомлення, для уточнення даних

Upsing
Upsing
4 февраля 2021, 12:11
Без кредитной истории и офф работы никто сразу не даст большой лимит, я сам пол года назад оформил карту, тоже 1000 лимита дали и выше не повышалось , позже увеличили до 2500, и уже через полгода использования карты повысили до 25к
4 февраля 2021, 12:26
Так если у тебя нет доходов — почему банк должен выдать тебе кредитный лимит на 100000? И главное зачем он тебе если ты не сможешь погасить его в течение месяца.
Alexrafael
Alexrafael
4 февраля 2021, 12:30
Не памятаю стартову суму, але через пів року (чи приблизно так) активного користування карткою ліміт піднявся до 50000. В цілому співпрацею з монобанком повністю задоволений
krv77
krv77
4 февраля 2021, 13:02
Ну если это первая карта — то даже без кредлимита вы уже ощутили удобства…
не надо «у власному карманi» таскать кучу мелочи, а магазине при покупке возле дома жалобно договариваться с продавцом «я завтра 2 грн занесу» или барски «оставьте себе 10 коп»
Осталось только маршрутчиков придавить и пригородную ЖД — чтобы ввели хотя бы е-тикет…
Toxa David
Toxa David
4 февраля 2021, 15:57
«Я розраховував на кредитний ліміт яким вони вихвалялись, до 100 тис. «а банк розраховував від тебе на відкриття депозиту до 200 тис.грн. —  ні ваші, ні очікування банку не виправдалися 1:1.
KPAB4y4KA
KPAB4y4KA
4 февраля 2021, 17:46
Маю роботу офіційно, з неофіційною зарплатнею, моя заробітна плата перевищує ліміт на розстрочку який є і нещасний кредитний ліміт
4 февраля 2021, 17:48
===з неофіційною зарплатнею,

Ну, а что ты тогда хочешь от банка? Работай в белую, плати налоги, получай зарплату на карту банка — банк увидит что ты класный чувак с большими деньгами и даст нормальный кредитный лимит.

Сейчас же ты для банка какой-то мутный хмырь без денег.

Мамой клянусь для банка не работает.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank