Цифровий банк №нуль

Оля Жеребецька 29 ноября 2020, 10:02
З початком карантину почалися проблеми з бізнесом.Почалися проблеми з погашенням мінімальних платежів ( в моно банку картки були у всієї сімї — 4 людини) на контакт з працівниками банку виходила — зявялися вільні кошти — одразу кидала на картки.Всі зароблені гроші йшли на порятунок бізнесу — з/п працівникам, оплата телефонів, оренди.З вересня місяця виконувала всі мінімальні платежі.В жовтні відкрила рахунок ФОПа, в кінці жовтня надійшли гроші на рахунок.7 листопада не могла зайти в додаток — звернулася на гарячу лінію, пояснили, що моя картка працює на погашення заборгованості — чекайте.Написала заяву, щоб з рахунку ФОП списали кошти в сумі 10300 на погашення заборгованості та кредитного ліміту.Відповіді по даній заявці не отримала досі — 13 листопада, з 11 листопада моніторинг не реагує на мої листи. Я хворію на Covid- 19, а також в мене хвора мама та вітчим — я казала працівникам неодноразово, що мені потрібні мої кошти.Я мала виконавче провадження на суму 50700 виконавчою службою (мені заблокували рахунок на всю суму, яка була на рахунку 132873,00 грн.)Хоча самі написали, що часткове обмеження.Вчора провадження закрили — робота додатку відновилася.Я сама погасила заборгованість переліміту 5140, та погасила ліміт+відсотки---повністю, одним платежем.Сформувала на вайбері скаргу на працівників, і одразу мені заблокували обслуговування в моно банку та поточний рахунок підприємця.Написала заяву на переказ коштів на іншу картку — сказали чекати знову 3 робочих дні. В моїх батьків немає часу в 3 робочих дні — гроші потрібні на лікування весь час — їм по 65 років, вітчим у лікарні.Я ФОП з 2003 року і маю закрито безліч кредитів — мене навчили погашати кредити.Чому мені відмовили в обслуговуванні??? Залишок грошей — потрібно писати заяву, щоб твої гроші перевели на картку в іншому банку — знову 3 робочих дні, і так з кожною сумою, яка приходить на рахунок ФОПа.А ще кажуть — з ФОПа скиньте на картку монобанку (яку припинили обслуговувати)а з неї в інший банк? У Вас затьмарення від успіху — швидко злетіли — швидко впадете з таким відношенням до клієнтів.В додатку історія платежів, збережені реквізити… Заблокуйте обслуговування — вхід в додаток залиште, що за агонія??? Мені за кожен платіж писати в службу підтримки? Так вони там кажуть — візьміть ручку і запишіть — так банк без паперів.Ви не станете єдинорогом до 2022р.Навіть як Ви стверджуєте, що ПриватБанк віджив своє — то він такого і подавну не робить!!! Вам ще вчитися в них----ДОВГО!!! Якщо виживете
Ситуація наступна — картка монобанку моєї мами — погашаю кредит (повністю одним платежем) відсотки, картка далі заблокована!!! Дзвоню на підтримку — мені — погасіть достроково всі розстрочки.Я кажу — ну там вже пораховані відсотки за весь період користування, мені — щоб розблокувати картки — погасіть достроково!!! Поки в цифровому банку мені диктують що і куди погашати — прийшло повідомлення про відмову в користуванні!!! Це яке відношення у Вас до клієнта ??? Дзвоню — кажу надішліть на пошту графік, суми, реквізити для погашення розстрочок — мені відповідають — беріть ручку і запишіть… Цифровий банк??? В мами також відкритий рахунок ФОПа.
Наступна картка мого чоловіка — обовязкові платежі сплачені — картка заблокована — на білій картці є 4400 грн., дзвонить — просить перевести їх на погашення ліміту — відповідь — картка заблокована (заблокована монобанком, який не можете по заяви перерахувати гроші) погасіть повністю кредит, потім ми Вам відмовимо в користуванні (таке буде 100%) і свої 4400 проблемно з писання заяв вручну, скиданням скану на пошту, ми 3 робочих дні будемо Вам переводити на картку іншого банку.
ЦЕ ІСТОРІЇ ПРО ЦИФРОВИЙ БАНК в 21 столітті, які хочуть бути єдинорогами в банкійвській сфері.Не дай нам НБУ залишитися один на один з таким монобанком!!!
monobank
29 ноября 2020, 11:34
Дозвольте, будь ласка, все детально перевірити
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні

29 ноября 2020, 10:53
Почалися проблеми з погашенням мінімальних платежів

Тоесть у вашей семьи:
* нет финансовой подушки на минимальный период, хотя судя по суммам далее подушка должна была быть хотя бы на год;
* в добавок к этому вы ещё и залезли в кредитный лимит и сидели в нём не задумываясь о том что его вообще-то надо погашать

В добавок в этому есть ещё некислая сумма долга помимо банка: «Я мала виконавче провадження на суму 50700 виконавчою службою (мені заблокували рахунок на всю суму, яка була на рахунку 132873,00 грн.)».

Но в том что вы в своей семье так херово управляете личными финансами — виноват банк. Ну а кто ж ещё, ну не вы же, правда?
29 ноября 2020, 11:02
Мінімальна подушка була - пішла на збереження бізнесу - КАРАНТИН !!!
При чому тут управління фінансами і компетентність банку в кризовій ситуації???
29 ноября 2020, 13:10
Значит то была финасовая подушка бизнеса.

Я говорил о личной финансовой подушке которая идет на проедание, погашение долгов по кредитным картам и прочее.

Похож Оля, ты вообще не понимаешь что личные деньги и деньги бизнеса — это две разные сущности, нельзя смешивать и использовать деньги бизнеса для покупки нового платья или личные финансы для затыкания дыр в бизнесе.
29 ноября 2020, 13:50
Я не прийшла до Вас на курси , як вести бізнес! Якось без ваших консультацій його веду з 2003 року.Я думаю, що ніхто не розраховув в плануванні бюджету на 2020р., що буде жорсткий карантин, що відпаде 95% споживачів послуг.
29 ноября 2020, 10:54
«Почалися проблеми з погашенням мінімальних платежів ( в моно банку картки були у всієї сімї — 4 людини)»

Жить в кредит да ещё и сразу по четырём картам с кредитным лимитом - внешне выгладит очень даже привлекательно.
Но у каждой медали есть две стороны, как и у кредитных карт с большими кредитными лимитами.

Погасите задолженность по всем кредитным картам и живите в своё удовольствие... без Монобанка.

29 ноября 2020, 11:03
Кредитні ліміти на картках - пішли на збереження бізнесу!3 група ФОП не отримала ніяких допомог.
Погасила - дякую
29 ноября 2020, 11:20
Оля Жеребецька
«Кредитні ліміти на картках — пішли на збереження бізнесу!»

Кредитные карты физического лица не предназначены для ведения бизнеса или его финансирования — это прописано не только в нормативных документах НБУ но и в правилах предоставления банковских услуг всех без исключения украинских банков.

«3 група ФОП не отримала ніяких допомог.»

Это не проблема Монобанка.
Обращайтесь за помощью в местные органы исполнительной власти, Кабмин, депутатам ВРУ, президенту страны.
Частный коммерческий банк не является благотворительной организацией.
29 ноября 2020, 11:30
Мова у відгуку йде про некомпетентність банку ! Ваші намагання перевести стрілки - марні!
Кредитний ліміт - (якщо такий надано)можу використовувати БЕЗ обмежень!
МОНОбанк - не дав змоги мені користуватися моїми грошима - тиждень!!!
29 ноября 2020, 12:26
Оля Жеребецька
«Кредитний ліміт — (якщо такий надано)можу використовувати БЕЗ обмежень!»

Неужели так трудно ознакомиться с правилами предоставления услуг Монобанка,
где есть конкретный пункт на эту тему, цитирую специально для вас:

4.2.12. Не використовувати поточний рахунок для здійснення підприємницької діяльності та/або зайняття незалежною професійною діяльністю.

29 ноября 2020, 12:36
Я оплачувала мобільний звязок - Ви б краще запропонували банку (як близький до нього)- обмежити обслуговування без блокування додатку ,попередити за 3 робочі дні про блокування, щоб людина зберегла всю інформацію, що міститься в додатку.
29 ноября 2020, 18:45
Оля Жеребецька
«Ви б краще запропонували банку»

В комментарии к вашему отзыву я предлагаю лично вам - найдите себе украинский банк,
который будет идти вам на встречу по любому поводу и даже без повода.

Жизненный опыт подсказывает, что такое счастье бывает только тогда,
когда вы будете владельцем такого украинского банка...

P.S. Монобанку свои предложения я высказываю по другим каналам общения...
29 ноября 2020, 13:15
ЯКА РІЗНИЦЯ НА ЩО Я ВИТРАТИЛА ЛІМІТ - мінімальний платіж було сплачено, вимог від банку закрити ліміт  небуло, заблокували - одразу написала заяву про переказ з ФОПа на погашення ліміту - тиждень розбиралися! Погасила самостійно - заблокували.Мала тяганину з переказом в інший банк!!!
По мамі - мінімальний сплачений, вимог не було, погасила, сказали погасити достроково розстрочки- щоб розблокувати картку , заблокували обслуговування (підозрілих операцій не було!!!!!!) Графіки , суми, реквізити надіслати на пошту не можуть!!!
Чоловік -  на білій лежать гроші, чому їх не можуть перевести на погашення ліміту???
ЯКА РІЗНИЦЯ ЯК МИ ПОПАЛИ В ТАКУ СИТУАЦІЮ - ГОЛОВНЕ , ЩО МИ НАМАГАЄМОСЯ З НЕЇ ВИЙТИ!!!!А монобанк не сприяє нам в цьому!!!В мене тиждень були заблоковані кошти, які мені були потрібні
29 ноября 2020, 13:12
Я не вижу в отзыве признаков какой-либо некомпетентности банка. Банк увидел что клиентв превращается в проблемного и закрыл его счёт. Это как раз подход компетентный.
29 ноября 2020, 13:43
Банк тиждень не міг погасити кредитний ліміт з рахунку ФОПа
а я тиждень не могла користуватися власними коштами - в цьому некомпетентність!!!
29 ноября 2020, 14:04
Я погашала мінімальні платежі - чому я проблемний клієнт?
Паша Белоус
Паша Белоус
1 декабря 2020, 14:55
Это проблемный банк,который с рубля хочет заработать миллион,,,бегите от него и радуйтесь
1 декабря 2020, 22:33
Этот банк даже рублёвых счетов не открывает - так что бегите как можно дальше,
туда где вам откроют в банке исключительно рублёвые счета...

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903