Відібрали всю зарплату

Erin10996 16 октября 2020, 14:49
Через зміну місця роботи та карантин вийшла із пільгового періоду, проте справно сплачувала щомісячні відсотки за користування лімітом, для того щоб більше не платити відсотків переказала на картку моно 10000, і тут банк різко та без попередження міняє ліміт з 8800 до 120 грн… Служба підтримки нічим допомогти не може, а я просто залишаюсь без засобів для існування!!! Жах а не банк
monobank
16 октября 2020, 16:27
Шкода, що виникла така ситуація.
Дійсно, кредитний ліміт може змінитися в будь-який день, тому що система розраховує його кожного дня і враховує велику кількість параметрів.
Обмеження на користування лімітом встановилося у вас достатньо давно, саме з того часу картка працювала на погашення ліміту.
Можливо, в майбутньому кредитний ліміт буде переглянуто.

Alenochek
Alenochek
16 октября 2020, 15:24
Вам не обязательно создавать новый отзыв, вы можете свои дополнения и объяснения и в комментариях к вашему отзыву писать.
Но третий отзыв был самым понятным и информативным, и возможно напомнит всем любителям рассрочек сто раз подумать прежде чем её оформлять.
И не так легкомысленно подписываться под ежемесячные платежи, которые в одном продуктивном месяце выплатить очень легко и просто, а в другом карантинном месяце составляют уже 80% вашего дохода.
16 октября 2020, 16:35
А що з розстрочкою не так? 0,001% це навіть не помітно якщо ти активно користуєшся картою, тому що кешбєк завжди перекрива оці 0,001%, та і сама розстрочка або оплата частинами це краще коли ти купиш дешеву річ яка в тебе згоріла, наприклад холодильник, за свої кошти та викинеш її через рік-два, не якщо у вас щомісячний дохід 15-20 000 гривень та стільки ж у дружини то ми не поймемо одне одного. До речі вона не про розстрочку а про кредитний ліміт.
17 октября 2020, 21:40
А що з розстрочкою не так? 0,001% це навіть не помітно якщо

Это в оплате частями 0,001%. А в рассрочке 1,9% в месяц.
23 октября 2020, 20:22
Італій я вибачаюсь що відразу не побачив вашу відповідь на мій комент але, до вашого відома, оплата частинами це коли відсоток сплачує продавець а для покупця вона (оплата частинами) безвідсоткова (це умови монобанк), тобто скільки коштує стільки і сплачуєш (можна самому перєвірити, знайдіть любий товар з оплатою частинами, виберіть необхідний термін та порахуйте), а з рострочкою я помилився, ви праві.
corsww
corsww
16 октября 2020, 15:36
Идеальный вариант  про две правды. А монобанк может сказать, что он просто вернул себе деньги которые он дал в долг. И какие претензии?
 Именно поэтому я настоятельно и всегда рекомендую всем абсолютно жить по своим средствам.
Хотя, взгрустнулось Какие свои средства когда страной десятилетиями уже занимают  чтобы их тут же разворовать  и-по новой.
Zhmunya
Zhmunya
16 октября 2020, 15:49
Неужели вам не говорили, что рассчитывать на один банк не стоит — надо иметь пару тройку запасных вариантов, чтобы не ныть относительно кредитного лимита. А еще лучше иметь финансовый запас на 3-6 месяцев на случай потери работы, болезни или карантина.
17 октября 2020, 21:39
Тут запасные варианты не помогли бы. Человек погасил кредит, а больше денег то и нет.
17 октября 2020, 21:38
а я просто залишаюсь без засобів для існування!!!

Так надо было заранее оценивать сможешь ты выплатить кредит или это будет на грани риска.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903