КРАДІЖКА ГРОШЕЙ З КАРТКИ!

Yulia Voytovych 4 октября 2020, 22:53
Почну з того, що 8 березня 2020 року прирозмові з подругою вона мені повідомила інформацію, що картка монобанку в неї заблокована, бо їй списало приблизно 500 грн через даний сайт https://ua.godaddy.com/, звісно яким вона в житті не користувалась і про його існування поняття не мала. На момент списання грошей вона знаходилась і звісно проніяке звернення в поліцію йти мова не могла. Все що їй банк запропонував — це оплатити че 20 доларів, для того щоб працівники зайнялись розслідуванням даної ситуації.
На сьогодні 4 жовтня 2020 року, я проживаю на територї Польщі. 25 вересні 2020 року, я захотіла змінити свій контактний номер телефону з українського на польський, про що повідомила через час у Viber працівників банку. Мені люб«язно допомогли це зробити через відео-дзвінок на Viber.
Сьогодні 4 жовтня 2020 року о 20:29, мені приходить сповіщення, просписання 504,85 грн, як ви думаєте для кого? ПРАВИЛЬНО! Для https://ua.godaddy.com/.
Працівники банку, з якими я зараз спілкуюсь, лише співчувають, та рекомендують мені, як особі, котра проживає за кордоном звернутись до поліції та перевипустити картку:) Якщо б це було можливо телепатично, ну ок, хоча б через інтернет, я б це зробила.
А наразі, вони лише співчувають, пояснюють, що щодня працюють над безпекою своєї системи. А от що я думаю: ЯКБИ ПРАЦЮВАЛИ, ТАКІ ВИПАДКИ, ТИМ БІЛЬШЕ З ОДЖНОГО І ТОГО Ж САЙТУ НЕ ПОВТОРЮВАЛИ- А ТАК ТО ЦЕ ЛИШЕ БАЛАКАНИНА, ХАЛАТНІСТЬ, БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ, ТА НА МОЮ ДУМКУ, СПІВПРАЦЦЯ З ШАХРАЯМИ, бо якщо б банку був ДІЙСНО ЗАЦІКАВЛЕНИЙ У ВИРІШЕННІ ДАНОЇ СИТУАЦІЇ, ТО Б ЦЯ СИТУАЦІЯ НЕ ПОВТОРИЛАСЬ ЗІ МНОЮ, ОСКІЛЬКИ МІЖ ВИПАДКОМ ПОДРУГИ І МОЇМ МИНУЛО 8 МІСЯЦІ!!!!!!!!!!!!1
monobank
5 октября 2020, 15:30
Дуже шкода, що у вас склалася така думка.
Рік назад у вас була проведена така сама операція, але на іншу суму.
Швидше за все тоді була оформлена підписка, яка продовжується через рік.
Цю інформацію ви можете перевірити у виписці за жовтень 2019 року.
Також, радимо перевірити вашу електронну адресу, адже дуже часто про продовження підписки надсилаються листи на пошту.
Для повернення коштів радимо звернутися до підтримки GoDaddy.

Alenochek
Alenochek
4 октября 2020, 23:42
Стрёмно как-то переходить по ссылке, но уж очень любопытно чем на том сайте промышляют. Знает кто-нибудь?)
5 октября 2020, 0:37
А что там стрёмного…

Это известный в мире провайдер — торгует доменами, хостингом, облачным сервисом, вебсайтами, хостингом для Worlpress и прочими сопутствующими приблудами.

500 гривен — такой тариф продления существующего домена из зоны .com на этом ресурсе.

Какой-то умник продлевает домены и оплачивает прочие услуги с чужих карт, эмитированных Монобанком.

Ущерб в размере 500 гривен — это предельная сумма, при которой ещё не возбуждают уголовное дело по украинскому законодательству…
5 октября 2020, 7:01
Что мы можем наблюдать на данной картинке

На данной картинке мы можем наблюдать форму оплаты сайта GoDaddy.
как мы видим форма включает кроме номера поля срока окончани, действия карты и код CVV.
Если ранее мы могли предположить что какой-то умник воспользовался номерами карт подруг, то теперь эта версия разбивается об expiry date и код.

Хотя надо признать что как недавно стало известно отдельные сайты выторговал себе право не валидировать дату и код используя для оплаты только номер, и GoDaddy может быть в их числе. Проверить это можно только экспериментально что я конечно же делать не буду.
5 октября 2020, 10:19
Было бы очень интересно получить от банка расширенный комментарий относительно верификации данного платежа - проверялись ли все реквизиты карты и как подтверждался платеж.
5 октября 2020, 10:42
Резюме. Или у подруг есть ушлый приятель который пользуясь из неинформированностью и неграмотностью пользуется данными их карт включая CVV, или опять же у подруг есть приятель или они вместе где-то светили номера своих монобанковских карт и кто-то ушлый использует их для оплаты хостинга пользуясь тем что GoDaddy выторговал себе право не валидировать данные карты.

И в первом и во втором случае вины банка нет, поскольку так работает карточная платежная система. Монобанк разве что может, глядя на эти и предыдущие кейсы отказаться от поддержки этой фичи и всегда требовать валидации карты.

В первом случае подруги неаккуратно пользуются картами, во втором их тоже не в чем упрекнуть так как делится номером карты в 2020 году - это нормально.

Вообще конечно фича оплаты без полной валидации очень спорная, особенно сейчас когда номер карты публичен, а не как ранее в 90-х.
5 октября 2020, 12:37
Лично мне, например, очень интересно узнать — у владельца карты Монобанка
включена функция «Динамический CVC2» или все приблуды
по безопасности карты выключены по умолчанию.

Смею предположить, что «Динамический CVC2» у авторов этих и подобных им
отзывов выключен по умолчанию…

Но как это принято в нашем обществе,
всегда и во всём должен быть виноват только банк и никто более…
5 октября 2020, 16:29
У мене Динамічний Свв включений вже дуже давно:) Тому не потрібно одразу міряти всіх користувачів однією міркою:) Я більше двох років була користувачем даного банку і завжди була задоволена функціями, новинками, додатком і обслуговуванням:) До вчорашнього вечора:)

І ще раз наголошу, що "Смею предположить, что «Динамический CVC2» у авторов этих и подобных им
отзывов выключен по умолчанию…" можна спочатку уточнити, а не говорити узагальнено за всіх:)
Хорошого дня!
5 октября 2020, 16:38
Ишью должен включать всю необходимую информацию для воспроизведения бага. В том числе и «, а также у меня включен динамический CVV». Это очень экономит время при поиске причины проблемы.
5 октября 2020, 17:27
Yulia Voytovych

Списание без подтверждения частенько бывает при активной подписке на ту или иную услугу…

В истории ваших платежей уже были ранее проводившиеся платежи на этот ресурс, так может кто-то из вашего круга знакомых подписал вашу карту на оплату услуг на этом ресурсе — в таком случае, списание будет проиходить каждый раз без подтверждения.

Вы всегда можете уточнить у получателя денег в телефонном режиме — за что конкретно списаны деньги и узнать на предмет активации или деактивации подписки на эти услуги…
6 октября 2020, 14:58
Динамический cvс не спасет в этом случае, он практически бесполезен
5 октября 2020, 16:26
Платіж абсолютно ніяк мною не підтверджувався:) ні через смс, ні через додаток, і не використовувався плаваючий свв код, який у мене змінювався щогодини:)
6 октября 2020, 6:27
Так задайте вопрос банку - как и когда был подтверждён октябрский платеж? Если подтверждения не было подавайте на диспут по списанию.
7 октября 2020, 13:59
Банк мені нічого докладно не може пояснити за «свіжу» операцію, думаю, що на операцію за жовтень 2019 року я отримаю відповідь: «перевипустіть картку та зверніться в поліцію».

МОНО банк дійсно хороший банк, порівняно з іншими українськими банками, але всеодно, я хочу бути більше захищена. Я знайшла врішення своєї ситуації-не мати справу з даним банком, котрий в таких ситуаціях нічим не може мені допомогти! Ось і все.

Рішення ОСОБИСТО МОЄ і я АБСОЛЮТНО НІКОГО НЕ ЗАКЛИКАЮ РОБИТИ ТЕ САМЕ! (написала, щоб не зараз мене знову не звинувачували в тому, що я стверджую «у всьому винен банк»).
6 октября 2020, 14:59
Если хоть раз ввели правильный cvc на их сайте, больше вводить его не надо, все платежи будут проходить автоматически, даже с динамическим cvc
7 октября 2020, 14:02
Продублюю востаннє: я даним ресурсом НЕ користувалалсь.

Останній мій коментар: якщо вас все влаштовує- користуйтесь. Решта стосовно мене вже написано у всіх коментарях!

Тому бажаю всім всього лише найкращого і щоб з вами не траплялись такі казуси, як трапились зі мною:)
5 октября 2020, 16:39
Я  переглянула операції за жовтень 2019 року, і там дійсно є операція на даний ресурс у сумі 124 грн. Припускаю, що на той час, живучи на території України і користуючись карткою вашого банку для всіх операції, я могла пропустити тоді такий малий платіж і не звернути на нього уваги.
Зараз чому побачила, тому що живучи за кордоном, я користувалась карткою кілька разів на місяць, що детально видно по моїх операціях. Тому я і побачила даний платіж.
Мене цікавить чому платіж пройшов абсолютно без мого підтвердження? Чому не потрібно було СВВ коду, який у мене встановлений динамічний?
І я ще раз наголошу! Я ДАНИМ РЕСУРСОМ НЕ КОРИСТУВАЛАСЬ! Як в банку неможливо анулювати операцію, котру я НЕ проводила?
Хоча напевно відповідь я отримаю стандартну: «Зверніться до поліції та перевипустіть картку».
Тому моя співпрацця з вами вже завершена:)
Всього хорошого!
5 октября 2020, 16:51
Вот тут человек подробно расписал почему сайты и банки не проверяют данные карт в некоторых случаях — потому что сайт очень хочет продать и потому берёт на себя ответственность по схемам с мошеничеством в обмен на более простую процедуру покупки
Jokets
Jokets
5 октября 2020, 22:57
Вы только что ответили на все вопросы: ранее в прошлом году списание было сайтом тоисть все данные карты уже были оставлены и соглашение было дано, следовательно списание по типу подписки не требует подтверждение самим сайтом. Вы заметили, но ничего не предприняли, а виноват банк
6 октября 2020, 3:25
А ви вважаєте, що минулого року я б отримала іншу допомогу чи відповідь?:)

Знаєте, на мою думку, краще не мати нічого спільного з банком, котрий не може анулювати платіж, чи не може скасувати операцію або в крайньому випадку заморозити її до вияснення обставин. Такий вид шахрайства є і за кордоном, але тут таку операцію анульовують і повертають кошти, через що і звернулась по кваліфіковану допомогу до працівників банку! Але крім «зверніться в поліцію та перевипустіть картку», коли я разів мабуть десять протягом години писала, що я проживаю за кордоном, я нічого не отримала.
І стосовно сервісу - мої рахунки мали бути закриті 05.10.2020 року  до 23:15, і напевно тут також з моєї вини вони не закриті? Чи можливо все ж таки халатність банку та працівників?:)

Якщо вас влаштовує такий сервіс-це ваше право, користуйтесь:) А я маю право на думку, котру я висловила вище!
Всього хорошого:)
6 октября 2020, 8:21
з банком, котрий не може анулювати платіж

Ни один банк в мире не может аннулировать проведенный платеж.
6 октября 2020, 13:00
Спочатку блокують до вияснення обставин, а потім - анульовують:)
6 октября 2020, 20:04
Ну и почему вы не заблокировали ранее проведенный платёж сами — если пишите, что это так просто…
7 октября 2020, 13:52
Прочитайте, будь ласка, уважніше.
Я писала, що це робить БАНК!

Я думаю, що дану тему продовжувати немає сенсу , оскільки вже все написано вище нічого не змінилось, крім того, що банк до цього часу не закрив мені рахунки, які мали бути закриті 5.10.2020 року, зі слів і обіцянок працівників. Потім звісно обіцяли закрити до кінця доби 6.10.2020 року. Сьогодні знову писала-обіцяли, що сьогодні 7.10.2020 року будуть закриті. Очікую з нетерпінням:)

Написала дану інформацію для того, щоб висвітлити професіоналізм роботи банку та його працівників. Якщо ви на стороні банку-це ваше право і я його поважаю! Так само, як ви поважайте мою думку і не шукайте в моїх словах, якогось підступу чи того, що я скидаю всю вину лише на одну сторону:)

Ще раз всього хорошого:)
7 октября 2020, 22:31
"Я писала, що це робить БАНК!
Самі подумайте: чи я б писала тут про це, якби могла анулювати чи заблокувати операцію?:)"

Банк сам ничего за клиента не делал, не делает и делать не будет...

Для того, чтобы провести платёж - клиенту необходимо инициировать транзакцию.
Для того, что бы аннулировать платёж - опять же клиенту необходимо инициировать этот вопрос перед банком.

Вы возмутились непонятным списанием 04.10.2020 суммы 504,85 грн в адрес сайта https://ua.godaddy.com/
Затем по прошествии времени нашли ещё один аналогичный платёж, цитирую «Я  переглянула операції за жовтень 2019 року, і там дійсно є операція на даний ресурс у сумі 124 грн.»

А ведь могли бы и более конкретно указать дату списания в октябре 2019 года.

Я рекомендую потратить ещё немного времени и пролистать историю платежей, особенно обратив внимание на октябрь 2018 года и октябрь 2017 года (если во время бета-тестирования вы оформляли карту Монобанка) на предмет поиска аналогичных транзакций в адрес этого-же сайта.
Смею предположить, что и в октябре 2018 возможно сможете найти аналогичный платёж на тот же интернет-ресурс но на другую сумму.

Повторяемость платежа один раз в год в адрес одного и того же ресурса говорит о регистрации подписки на оплату одного из сервисов этого интернет-ресурса.

А кто конкретно из ваших «хороших» знакомых смог проделать такие махинации с вашей БПК - это ваша личная проблема.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / КРАДІЖКА ГРОШЕЙ З КАРТКИ!