Нагла брехня монобанку

Ruslan19950603 15 июля 2020, 18:31
Прийша відповідь дівчині з техпідтримки банку. Уважно вслухайтесь в формулювання. Блокують за чітерство. А в поясненні кажуть, що одним із параметрів, за яким визначають читерів є час проведений у грі. Яким боком час в грі є чииерством? Хоч годину на місяць, хоч цілий день грай, це не читерство. Моно говорить абсурдні речі.
Це те саме, що спортсменів би дискіаліфіковували за те, що вони дуже багато тренуються, або нового чемпіона за те, що він так мало участі брав у змаганнях, але має такий високий результат. Тупа брехня. Єдиним параметром, який назвав співробітник є час проведений у грі.
Доречі, в Space Invader, гру про ракету, теж її заблокували. Хоча в неї Юлія вже давно не заходила навіть. Як це пояснення стосується іншої гри?
З такими анти-чіт програмами, всі хто грає в якусь гру довше певного часу є чітерами?
Які ще докази брехливості банку треба?

Вітаю, Юлія! Вас вітає служба підтримки monobank.
Пишу вам щодо заявки по складністю входу до ігор у додатку. Справа в тому, що система постійно враховує велику кількість параметрів для захисту гри, наприклад: час, проведений в грі і багато інших на основі яких приймає рішення обнулити результат і не зберігати його в подальшому.
Рішеня є остаточним і переглянуто не буде
З повагою, команда монобанк

Банк брехунів
monobank
monobankua 15 июля 2020, 19:18
Якщо система помітила підозрілу активність при проходженні гри, то гра може бути заблокована.
На це може вплинути сукупність багатьох параметрів.
А для нас дуже важливо, щоб отримання ачівок було максимально чесним і прозорим.

15 июля 2020, 19:08
При чому, заблокували після того, як я запитав чому в мене не відображається її результат. Хоча вона його встановила за кілька днів до того.
15 июля 2020, 19:21
Досить розповідати про систему. Сказано ж, заблокували після мого питання в службу підтримки
15 июля 2020, 20:14
Нда, не удалось нажухать банк
Ну ничего, сможешь нажухать игровые автоматы Авакова.
16 июля 2020, 7:40
Віталя, ти *** . Звунувачуєш мене в обмані. Приплітаєш політику. Ти нічим не краще того кого згадав, якщо не маючи нічого клеїш звинувачення
16 июля 2020, 8:09
Звунувачуєш мене в обмані.

А ты обвиняешь банк. При этом так и не предоставив хоть каких-то доказательств обмана. И всё лишь из-за того что банк не дал тебе кредитный лимит.
16 июля 2020, 19:01
Віталька, є скрін де відображається її результат. Не знаю чи на мінфіні можна додати скрін, бо пишу з телефону. Як буду вдома, то зайду з ПК і для деревчяних як ти додам, якщо тут модна додавати скріни. В службу підтримки банку вже зверталась вона. Жодних відповідей, крім цієї і подібних невнятних не було отримано.
16 июля 2020, 19:31
Віталька, є скрін де відображається її результат

Руся, я не видел никакого скрина подтверждающего обман со стороны банка.

Не знаю чи на мінфіні можна додати скрін, бо пишу з телефону

Так может вместо того чтобы крапать очередной наклеп на банк надо было под первым спросить «Уважаемый Виталий, а не подскажите как тут добавить скриншот?»

для деревчяних як ти додам,

Ты мне прям одолжение делаешь, да. Оказывается не тебе надо подкрепить свои слова, а это я дурак не верю такому уважаемому господину Руся12345abc в силу узкости моего ума.
16 июля 2020, 21:31
Https://ibb.co/vY9HcJ7 скрін з мого додатку
https://ibb.co/2t3BCq7 скрін з її додатку
16 июля 2020, 21:35

Як же додати скріншот?

Віталя ти тут монобот
17 июля 2020, 11:00
...Уважаемый Виталий, а не подскажите ...»
Віталій, что-то не пойму- сам обращаешься к другим на ТЫ, но требуешь от других обращения на ВЫ, почему-то...
Чё за байда и кто твой гувернёр был?
16 июля 2020, 16:00
В игровых автоматах авакова порядка и правил больше, чем у банка. так что лучше не ссылайся на них, в лужу сядешь
16 июля 2020, 16:11
Да-да, больше. Зачистить рынок перед тем как на него выйти - это больше.
16 июля 2020, 9:36
Питання банку- чи є якісь нормативи про  кількість часу знаходження у грі?Та й взагалі-які параметри впливають?
16 июля 2020, 15:57
Вообще конечно это не впервой моно придумывать или изменять правила на лету, я это еще в первом «сезоне» наград понял, когда за пару недель до финиша они полностью изменили правила. Так и здесь. Блокируют за нарушение правил, которых нигде нет. Вы или бизнес требования прописывайте четко, тогда и будет аргументация за нарушение каких правил блокируете, или молчите уже. Подход конечно сельский.
У вас не было мысли что это баг может быть в том, что время неправильно отображается? человек часы просидел в игре, а отправилось минуты. Вы вначале разберитесь в ситуации, а потом блокируйте. Формулировка про «подозрительная» активность вообще перл. Не уверенная, а просто показалось что-то.
16 июля 2020, 15:59
К слову, даже онлайн казино так не кидают ) там хотя бы четкие правила, за нарушение которых блок. а здесь...вот ей богу, это просто эпичный фейл демонстрирующий отношение к клиентам и подход к разработку (фиче овнерам привет). кому-то что-то показалось - блок

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903