Монобанк, з картки можуть зняти кошти , а банк не допоможе !

Sadly 8 июля 2020, 2:14
Вночі мені прийшло повідомлення, що з мого рахунку хотіли зняти 1000 грн, скинуло геолокацію звідки хотіли зняти, ( на щастя грошей на картці не було, але прийшло повідомлення ), звернулась в підтримку в телеграмі, мені заблокували картку і порадили перевипустити її, але мені так і не допомогли вирішити питання, чому з моєї картки хотіли зняти кошти, в 2 годині вночі, якщо картка при мені була і я вдома сиджу! Данні про мою картку ніхто не знає( взагалі ніхто !).
На жаль, тепер в мене сумніви нарахунок цього банку, так як в любий час хтось може зняти кошти з мого рахунку, а банк даже не може відповісти, чому так стається! Будь ласка з підтримки, вирішить це питання!
monobank
8 июля 2020, 14:51
Приносимо вибачення за цю ситуацію.
Обов'язково проведемо роботу зі співробітниками.
Вчора були складнощі в роботі у платіжної системи MasterCard.
Коли ви намагалися здійснити операцію, вона не пройшла, а потім вам надійшло повідомлення, що була спроба списання коштів.
Детальніше написав вам в особистому повідомленні.

8 июля 2020, 6:38
Среди сотрудников поддержки нет телепатов, как следствие они не могут прочесть твои мысли и узнать когда, кому и при каких обстоятельствах ты умудрился слить данные карты.
8 июля 2020, 8:21
Вони могли хоча б порадити звернутися в поліцію... Хоча ви напевне і є працівником даного банку.
8 июля 2020, 8:28
Хоча ви напевне і є працівником даного банку.

Конечно, ведь это сразу понятно что если кто не хлюпает носом в поддержку автора - то это злой и подлый сотрудник банка желающий любыми средствами защитить репутацию от априори обоснованных претензий. Других вариантов просто нет!.
8 июля 2020, 8:33
Вони могли хоча б порадити звернутися в поліцію...

Так они наверняка и посоветовали.

Просто автор забыл написать об этом как и о том какая собственно операция делалась. Сумма вот совершенно не важна, а род операции, было это снятие наличных (что врядли возможно раз автор божится что карта у него хорошо спрятана) или оплата (за что именно?).

Судя по реакции поддержки это была как раз оплата, тоесть когда-то где-то автор ввел реквизиты карточки и теперь тот сайт где они были введены пытается списать то ли стоимость подписки на какой-то контент, то ли стоимость покупки к примеру программы. Но мы ничего этого не знает - автор просто не написал что же произошло.

8 июля 2020, 8:37
А тобто банк не телепати? А ти телепат що ти знаєшь як було насправді??? Можливо варто було з'ясувати? Перед тим як звинувачувати автора?
8 июля 2020, 8:38
Можливо варто було з'ясувати?

Так з'ясуй.

Я от нагорі вже написав автору що з його допису нічого не зрозуміло.
DarkWhite
DarkWhite
8 июля 2020, 6:53
Ви самі можете заблокувати карту у додатку в один дотик і так само розблокувати.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Монобанк, з картки можуть зняти кошти , а банк не допоможе !