Довга адаптація до нових купюр

Oleksandr Spazhev 3 июля 2020, 11:17
Зазвичай рекомендую знайомим цей банк, але сьогодні змушений писати такий відгук. Сподіваюсь хоч так щось зміниться. Ситуація наступна: 25 жовтня 2019 року НБУ ввело в обіг купюру 1000 гривень. Основним засобом поповнення картки даного банку без комісій є IBOX термінали. І ось вже пройшло майже 9 місяців, а ці термінали так і не приймають нову купюру. На зверення в службу підтримки мені порадили розміняти дану купюру. У мене їх декілька і мені важко уявити де мені їх розміняють (думаю ніде або туди треба спеціально їхати).
Але як виявилося на 1000 ситуація не закінчилася. Нові 200 та 50 гривень введені в обіг 25 лютого 2020. І з ними ситуація така ж. Навіть якщо взяти до уваги карантин, його послаблення відбулося вже більше місяця тому, а назвати час, коли купюри додадуть в систему не може ні Монобанк, ні IBOX.
Розчаровує така ситуація
monobank
monobankua 3 июля 2020, 12:54
На жаль, як повідомили наші колеги з IBOX, дійсно на зараз їх термінали не приймають купюри нового зразка. Дане питання знаходиться у них в роботі.
Поповнити картку без комісії можна не тільки через термінали IBox
Ще можна через термінали, які знаходяться в магазині Алло ( встановлені у всіх магазинах Алло).
У касі УніверсалБанку, А-банку.
Також можна поповнювати готівкою в терміналах ПриватБанку. Комісія складає 0,5% від суми (мін 5 грн).
При цьому ми компенсуємо 0,5% від суми поповнення на вашу карту у вигляді кешбек від банку. Кешбек нараховується тільки якщо поповнювати в терміналах ПриватБанку, готівкою, не вставляючи картку
Вигідно поповнювати від 1000 грн
Перевірити розташування терміналів поповнення можна в додатку.
Шлях: Мобільний додаток — стартова сторінка — Поповнити свою карту — Готівкою

3 июля 2020, 11:18
Каким боком проблемы IBOX-а относятся к репутации Монобанка?
Oleksandr Spazhev
Oleksandr Spazhev
3 июля 2020, 11:40
Таким, що це основний спосіб поповнення карт. У них немає своїх відділень, а кількість відділень банків з якими вони співпрацюють — мінімальна
3 июля 2020, 11:48
Таким, що це основний спосіб поповнення карт.

Один из и далеко не основной. Основной это переводы с других карт и СЭП.

Основным он может быть конкретно для тебя потому что у тебя доход в наличке, в то время большая часть трудоспособного населения получает зарплату/пенсии на банковские счета. Но даже для такого случая есть альтернативные решения с пополнением наличкой через другие терминалы.
3 июля 2020, 11:46
Поддержка моно каждый месяц говорит, что вот вот заработает начиная с января (друг жалуется). Зачем поддержка моно вводит в заблуждение на ясно.
3 июля 2020, 13:23
Да потому, что они партнеры и из-за нерасторопности Ibox неудобства, которых быть не должно априори, у клиента Монобанка...
Неужто Монобанку трудно поставить своего партнера правильно?
3 июля 2020, 14:01
Да потому, что они партнеры

Так отзыв про банк? Или про его партнера? Если про партнера почему тут, а не на странице IBOX-а?

Даже по отношению к Айбокс банку сеть терминалов — это отдельный бизнес. А к Монобанку они вообще никаким боком.

Давайте ещё тут напишем отзыв про Смартасс, что там в душевых воняет или хостес не улыбается. Ну а чё, ведь это всё бизнес одних и тех же лиц.
3 июля 2020, 14:47
Тогда логичнее закрыть все отзывы о Моно и т.п. и впредь писАть свои отзывы в Универсалбанке с пометкой Монобанк.
3 июля 2020, 14:57
Нет, логичнее вообще не читать треш на финасовых сайтах.

Именно это рекомендовал проф. Преображенский.
3 июля 2020, 15:05
И комменты будешь писать, не читая треш?

Он рекомендовал другое, не передергивай.
3 июля 2020, 15:11
Конечно не буду, если не буду читать. Так что выигрывают все: я не читаю треш, авторы треша ходят довольные так как никто не называет их **лами.
kotmonobankin
kotmonobankin
3 июля 2020, 20:36
Самым прямым, айбокс изначльно был основным средством пополнений счета
4 июля 2020, 8:32
Каждое утро у меня во дворе трудятся люди для которых IBOX единственный способ пополнения карты. Ищут, складывают в пакеты, и несут в пункт приема.
4 июля 2020, 11:29
Колумбия)

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Довга адаптація до нових купюр