Тех. підтримка жахлива...

Vizualiti 4 апреля 2020, 22:22
Так як CVV код змінюється автоматично, я здійснив декілька невдалих спроб оплати, потім в додатку прийшло сповіщення, що кількість спроб перевищена. Написав в ТП, мені пів години крутили голову про те шо то проблема в браузері, терба міняти браузер і без цього нічого не получиться навіть якшо іншу картку, інша картка запрацювала без проблем, дані першої карки я перевіриз 10 разів — вони були вірні. Як би там не було навіть в тому місці де він писав що для іншої карти також необхідно чистити кеш / міняти браузер — вже помилка, бо інша карта привязалась без проблем. http://prntscr.com/rt2nt2
monobank
monobankua 5 апреля 2020, 9:51
Ми завжди намагаємося надавати тільки якісний сервіс. Хочемо проаналізувати ваші діалоги зі співробітниками та виправитися. Написали вам в особисті повідомлення, для уточнення контактних даних

Сергей Руденко
Сергей Руденко
4 апреля 2020, 23:48
Ребята просто супер работают.не пишите ерунду,

у меня при переводе с альфы на моно повисли 50000 т за два часа ребята все нашли
5 апреля 2020, 14:25
Єрунду пишите хіба шо Ви! ЦЕ ваша думка для чого її пхати в чужий відгук - напишіть свій? Чи Ви просто бот ?
5 апреля 2020, 21:46
Это комментарии под отзывом. Тут любой желающий может согласится, возразить, привести свой пример.
5 апреля 2020, 7:48
Та нормальна в них підтримка.
Так, буває...проскакують заготовлені фрази, але в основному включають думалку.
Хочете живого спілкування? то не пишіть у месенджері, а зателефонуйте. Уникнете бота.
5 апреля 2020, 8:30
А что в ответе поддержки не так?

дані першої карки я перевіриз 10 разів — вони були вірні

Ты же сам пишешь что ввел неверный CSC.
5 апреля 2020, 14:27
Так в тому й то справа що в додатку вистрибує - перевищений ліміт, пишу в підтримку вони мені годину розповідають шо треба міняти браузер і читсити кеш... Навіть якщо іншу карту моно вбивати - всерівно треба кеш чистити чи міняти браузер. Я нічого не чистив і не міняв - інша карта без пробелм запрацювала. То все таки проблема в не в кеші і не вбраузері, то навіщо байки людям розповідати по 10 разів одне і теж, забирати купу часу, якшо сам некомпетентний менеджер.
5 апреля 2020, 18:35
Некомпетентність, а часом і брак досвіду властиві будь-якій галузі і сфері діяльності. Просто не повезло.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank