Брехня банку

wdk050807 10 марта 2020, 9:02
Історія про те, як банк списав кошти, яких не існувало, а тепер просить їх повернути, з відсотками.
На початку липня 2019 року оформив картку, з лімітом 2500 грн.
Протягом місяця користувався, було дуже зручно.
30.07.2019 приходить повідомлення від банку, що на рахунки накладено арешт (на видаткові операції) через виконавче провадження.
Я знав про ВП, тому не здивувався.
31.07.19 зміна ліміту по розстрочці — 0 грн.
23.08.19 встановлено новий кредитний ліміт — 2300 грн.
06.10.19 встановлено новий кредитний ліміт — 20 грн.
29.11.19 встановлено новий кредитний ліміт — 0 грн.
За цей період я спокійно погасив заборгованість по картці, погасив нараховані відсотки за користування кредитним лімітом.
Станом на початок грудня 2019 року на картці було 3,14 грн. всласних коштів і нульовий кредитний ліміт. Це підтверджується випискою з карти.
І я взагалі забув про цю картку.
Але 24 грудня у додатку приходить смс, що на вимогу приватного виконавця з моєї карти були списані 2669 грн. І баланс по карті став — 2665,86 грн.
Зразу набрав службу підтримки, подав заяву на розгляд.
Мені пояснили, що після накладання арешту на рахунок у липні, всі кошти, якими я поповнював картку, зараховувались на якійсь окремий рахунок, і не враховувались для погашення кредиту.
І тому банк їх перерахував згідно з вимогою прив.виконавця.
Мені порадили розбиратися з виконавцем.
Питання полягає в наступному: якщо кошти, покладені на картку в період з серпня по листопад 2019 року, не були зараховані для погашення кредиту, то чому банк мене про це не повідомляв?
У січні 2020 року прислали письмову відповідь, що вважають, що банк зробив все вірно.
А також 10 січня 2020 року банком було надано спеціальний рахунок, куди треба зараховувати кошти для погашення.
Друге питання: якщо з серпня місяця борг по картці і арешт, то чому тільки у січні 2020 року надано спец.рахунок для погашення?
Пишу повторну заяву з додаванням виписок про рух коштів і залишок на рахунку.
Якщо б банк списав би 3, 14 грн. моїх власних коштів по вимозі, то не було б ніяких питань.
Але вони списали суму, якої не існувало на той момент на картці.
Тобто банк зробив мене своїм боржником.
А в цей час нараховуються відсотки на списану суму.
Починають дзвонити з кол-центру з проханням погасити заборгованість.
Моя відповідь — НІ, бо я не брав цих коштів.
Питаю, щодо мого повторного письмового звернення: воно в роботі на самому вищому рівні. Ви погасіть борг, ми потім розберемося і повернемо вам ці кошти.

На сьогоднішній день маємо два письмові звернення бо банку, але очевидні факти банком у їхніх відповідях проігноровані.
25 лютого 2020 року подав третє звернення до Моно банку через відділення Юніверсал банк. Де розписав все по датам і надав копії їх власних виписок.
Декілька разів дзвонив на кол-центр: ще розглядають, очікуйте.
Зараз на карті мінус 3212,90 грн.
Це списана сума і відсотки+ штрафи за два місяці.
Чекаю, що відповість банк в черговий раз.
monobank
monobankua 10 марта 2020, 14:25
Нам щиро шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією.
Для уточнення інформації написали вам в особисті повідомлення

10 марта 2020, 9:31
Очень странно, банк беспределит? Это как вообще?
Італій .
Італій .
10 марта 2020, 10:32
Ну, с исполнительньім производством у них похоже весь последний год косяки. Чего стоит куча отзьівом когда не снимается блокировка после решения вопросов с ИС.

Похоже что там все делается в ручном режиме, отсюда и тормоза в решении вопросов и такие вот тупьіе ошибки.
ivandanilich
ivandanilich
10 марта 2020, 11:38
Автор отзыва молодец, что осветил реальное положение дел в шмонябанке, а то у всех одни коты и пиар в голове, за 2 рубля кашбека пишут 5звездочные отзывы
10 марта 2020, 11:50
При систематическом подходе к вопросу, вопрос не «за 2 рубля».
wdk050807
wdk050807
11 марта 2020, 20:31
Тут уже два питання:
- безпідставне списання грошей;
- 2,5 місяці безглуздих переписувань з банком.
Навіть їхні виписки не аргумент.
2004i
2004i
19 марта 2020, 11:36
У меня аналогичная ситуация . Только сумма другая . У моей знакомой тоже самое! Нужно объединяться и отстаивать свою правоту. 0631039944 bosch.muzyka@gmail.com

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank