Повернення квитків кінотеатр Multiplex

Rusik8 2 февраля 2020, 10:44
Доброго дня.
За рік в 2 стикаюсь з проблемами купівля квитків проходе у Multiplex без проблем а повернення це лотерея. Торгова точка (як підприємтво називає служба підтримки монобанку) повертає дуже швидко. Учора замовив повернення квитків прийшли від 5-10 хвилин. Придбав нові кивтки все нормально, але вранці чекав гарний сюрприз мене. На рахунку не вистачало 95 грн (як раз вартість повернення). І що саме цікаво в історії трнасакцій операції немає на цю суму. Остання 12:02 в магазині сплата карткою. І залишок після виконання в додатку 1026,11грн а по факту на рахунку я маю 10169,11грн. Куди пропала ця сума не зрозуміло. Служба підтримки у вайбері просто жах оператор Владислав, мало того що на мої повідомлення українською відповідав настирно російською мовою я мовчу. Хотів би поскаржитись на нього! Починає мені казати, що це пов'язано з операцією повернення квитків торгова точка їх спочатку повернула, а незабаром надала запит на повторне списання цих коштів. Близько 9:00 повернули а списали видать вночі от вам і не забаром. А чому не відобразилось в історії?
Воно відобразилось надав фото яке не відкривається. А в мене в додатку немає просто мінум на рахунку, гроші просто пропали. На моє питання чого без мого відома знімають хтось чи щось гроші відповів торгова точка має на це право! гарна відповідь. В нас проблем з повернення квитків з цього сервісу немає. Може проблема є у вас! гарна відповідь підтримки банку вам так не здається. Вже не в перше звертаюсь в тех підтримку і відповіді ніби там бот сидить відповіді не інформативні і не несуть ніякої цінності. Звернувся у мультиплекс на шо отримав відповідь аналогічну як і у минулому році (коли була перша така проблема) що це помилка банку звертайтесь до них. Ми повторно кошти не списуємо, до нас постійно такі скарги приходять з цим банком на повернення. Не раджу цей банк. Підтримка погана, за гроші на рахунку боязно. Звісно що є скріншоти переписки та трансакцій. Вперше така як відбулось подумав ну буває раз і т.д., але це вже система. Буду закривати картку та переходити до іншого банку. Дякую що зіпсували мені цілу неділю.
monobank
monobankua 2 февраля 2020, 16:14
Розуміємо, що склалася неприємна ситуація. Однак, повторне списання за раніше повернуту покупку сталося оскільки банк, який обслуговує торгову точку Мультиплекс, відправляє дані про проведену операцію із запізненням. Кошти будуть повернуті протягом 30 календарних днів на вашу карту. Хочемо також відзначити, що з досвіду наших клієнтів, зазвичай кошти повертаються набагато швидше — протягом 1-3 днів.
Ми завжди намагаємося надати тільки якісний сервіс. Написали вам в особисті повідомлення, щоб все детально перевірити.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Повернення квитків кінотеатр Multiplex