*** банк!

Жду вже як 4 місяці кешбек на АЗС! Толку ноль, щ сьогоднішнього дня я вашой картой користуватись відказуюсь! Пишу в тех. Підтримку пише так там є АЗС «Глуско» та *** вона мені вона кожен місяць світиться бо ви її рекламуїте!
Пишите вибирайте собі любі зручні категорії
Краса, квіти, та *** мені ваш брєд!!!
банк МОНО став *** банком!
monobank
monobankua 1 февраля 2020, 19:19
Нам дійсно шкода, що вибір категорій кешбека в цьому місяці вас не порадував. Щомісяця вам пропонуються різні категорії, з яких ви можете вибрати найбільш для вас привабливі. Можливо, в наступному місяці ми вас порадуємо саме тією категорією, яку ви очікуєте.

1 февраля 2020, 9:43
Когда открываешь карту банка ради 50 гривен кешбека.
kingcity
kingcity
1 февраля 2020, 10:39
А банк взагалі зобов`язаний якийсь кешбек давати ? Коли вже народ зрозуміє, що кешбек - це всього лиш бонус за користування картою, це право банку, а не обов`язок.
KyDesNiKKieV
KyDesNiKKieV
1 февраля 2020, 21:48
Возможно мне мерещится, но я помню , как недавно Зеленский буквально заставил владельцев АЗС снизить цену.
И тут человек возмущается «почему нет кэшбека по АЗС»...я не эксперт, но мне кажется что эти два факта взаимосвязанны.
Rusik8
Rusik8
2 февраля 2020, 11:06

Sergo97
я з вами повністю згоден, коли раніше всі отримували однакові 6 категорій кешбеку і обирали 2 було краще а зараз для всіх 6 категорій індивідуальні от і банк монітори де ви що купуєте і на підставі цих даних пропонує вам категорії кешбеку. На ботів банка у коментарях не звертайте уваги ви один такий.
2 февраля 2020, 14:27
И сейчас шесть категорий для всех одинаковы.
Strelok123
Strelok123
2 февраля 2020, 14:27
«Краса, квіти, та *** мені ваш брєд!!!», - выражаясь терминологией аФФтора  : а *** мені твій АЗС?  « щ сьогоднішнього дня я вашой картой користуватись відказуюсь!», - чудово, на одного пришибленого в Моно стане менше))

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903