Перші враження від отримання картки

ChazyChaz 16 января 2020, 16:01
На днях зареєструвався та отримав картку. Все просто, зручно і швидко, це радує!
Після реєстрації та подачі документів на отримання картки заявлений кредитний ліміт був 5,000 грн.
А одразу після активації картки бачу в додатку «Кредитний ліміт — 0 грн»! ЦЕ ЯК?
Чесно кажучи, не планував взагалі користуватись кредитними коштами, але навіщо новим клієнтам з першого дня морочити голову і вводити їх в оману?
Наступного дня після отримання картки приходить СМС від Bank BIS з пропозицією кредиту!
До цього дня таких СМС не отримував, тому логічно здогадатись, що мій номер злили.
На моє запитання «звідки у вас цей номер?» представники Bank BIS відбрехались, наче хтось з друзів вказав мій номер. Брєд!

Отже, перші враження.
Плюси:
— Цікавий та зручний додаток
— Поповнення без комісії через iBox
— Зручна та оперативна служба підтримки

Мінуси:
— Незрозумілий кредитний ліміт
— Ймовірно зливають особисті дані
monobank
monobankua 16 января 2020, 19:47
На етапі реєстрації — до отримання картки, ми знаємо мінімум інформації і можемо тільки попередньо розрахувати ліміт для вас. І тільки після отримання картки, ми можемо точно надати суму вашого ліміту, тому що вже познайомилися ближче і знаємо більше фінансової інформації про вас. Сам ліміт розраховується нашою системою, враховуючи багато параметрів по клієнту, формуючи профіль і потім надаючи відповідь.
У самому додатку ви можете подати заявку на його збільшення: Головна сторінка — свайп вліво — Змінити кредитний ліміт. Якщо банку буде потрібна додаткова інформація про вас, в такому випадку вам буде запропонована анкета для заповнення.
Ви завжди можете користуватися карткою за допомогою особистих коштів, таким чином ми познайомимося з вами ближче, ми постійно аналізуємо активність по картці клієнта, і в майбутньому можливо переглянемо ваш кредитний ліміт на підставі отриманої інформації.

Ми завжди дбаємо про безпеку персональних даних наших клієнтів!

Не дивлячись на те, що ви отримали не ту, очікувану суму ліміту, ми завжди раді новим клієнтам і сподіваємося, що порадуємо вас нашими вигідними пропозиціями і крутим обслуговуванням. )

Італій .
Італій .
16 января 2020, 16:20
Моно не сливает данные клиентов, они были слиты задолго до етого где-то в другом месте.
ITProves
ITProves
16 января 2020, 22:28
Скажем так, есть опция нехорошая в монобанке которая делает это косвенно, т.е. и ты и я знаем у кого из нашего списка телефонов есть карта монобанка, а у кого нету. И я вот не уверен что эта опция выключена по умолчанию. И будь я неким смекалистым менеджером BIS то я бы спокойно вбил бы себе несколько тысяч номеров (просто все подряд) и спокойно обзванивал бы тех кого подсветит… впаривая свой продукт, потому как клиента проще перетянуть или «догрузить»… чем окучивать тех кто не использует банки впринципе. Это так, без обвинений, но если опция по умолчанию включена, то Автор отчасти прав
KyDesNiKKieV
KyDesNiKKieV
18 января 2020, 0:37
2013 год. Сноуден.

Я считаю,  большинство даже не поняли что происходит))).
16 января 2020, 18:50
Автору. Если не планировали даже пользоваться то зачем тогда этот нелепый отзыв?
Ладноя  там отзывы я хАтел тысчу а мИне не дали!
По поводу слива инфы. Может и моно а может и кто другой. Сливают инфу абсолютно все банки. Я в этом уверен.Мне каждую неделю вызванивают какие то звонилки и предлагают кредиты. Причем такие названия организаций что я  даже слышу о них впервые.
17 января 2020, 13:24
Шановний, відгук про ознайомлення з функціоналом картки. І кредитний ліміт - лише одна з опцій, яка не працює коректно. Коли я матиму бажання скористатись кредитним лімітом, буду знати, що тут з цим можуть бути проблеми і те, що тобі вказали спочатку, може виявитись зовсім не тим. Про це мова, якщо не зрозуміли.

17 января 2020, 18:12
Шановный. Нечего лицемерить. Вы сказали, что НЕ планировали вообще пользоваться кредитными средствами.От слова ВООБЩЕ
Я сказал, что если не планировали то к чему отзыв. И все. Теперь вы обижено в пятую позицию и заявляете что будете там чего то знать. И что?
Напомнили гениальное:
Врач: А барин перед смертью икал?
Слуга: Икал.
Врач: Ну, это хорошо.
Лично я абсолютно уверен, что если у вас все в порядке с кредитной историей и с другими банками то лимит вам максимум через месяц повысят. Ах да, он же вам не нужен? Или цель этого нелепого отзыва все таки поныть, что его не дали? Вы уж определитесь. И просьба. Теперь-без лицемерия.
17 января 2020, 13:28
Стосовно цієї стандартної відповіді банку типу «після активації картки ми дізнались про вас більше і програма вирішила обнулити ліміт...». Ви ж перевіряєте кредитну історію нової особи одразу після реєстрації, а не після отримання картки. Які такі ще нові дані ви отримуєте після активації картки, на основі яких ви робите висновок у відмові в кредитному ліміті, незрозуміло. Тому навіщо людей з першого дня вводити в оману? Вкажіть «Кредитний ліміт буде визначено ПІСЛЯ збору усіх необхідних даних про вас». І все, не буде цілої купи негативних відгуків з цього приводу.
Jokets
Jokets
18 января 2020, 8:09
Какая омана?банк ставит кредитный лимит, а не клиент. Банк сам насчитывает его для каждого и рассказывать вам все свои моменты работы они не обьязаны. Это их условия и правила - вы согласисиль. Не нравится закрыли карты, удали всё идите в другой банк

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Перші враження від отримання картки