Банк бреше за свої умови

kostikm 31 декабря 2019, 16:33
Використовую кредитку щоб не морочитися балансом по карті і гасити борг раз в місяць за пільговим ліміту.
Думав користуватися так само і картою монобанк + отримувати непоганий кешбек!

Далі карту, кредитний ліміт нуль (хоча в ПриватБанку 40 тис.) Запитую у співробітника пояснивши ситуацію… каже кредитний ліміт може бути колись підвищать, якщо пощастить… а так ви можете поповнити самі карту в терміналі або з доларової карти ПриватБанку яка є.
Ну окей, пертися кожен раз в термінал в мороз щоб зробити те, що я можу за секунду в публічному чаті не виходячи з дому?

Спробував поповнити з доларової… прийшли бабки… за геть заниженим курсом
Отримати миттєвий переказ можна тільки в гривні, свифт тільки в гривні…
Прочитав тут що людям масово блокують гроші та витребують походження та відберають у всіх підряд овердрафт.
Витрачу гроші з карти і заблокую її до кращих часів
monobank
monobankua 1 января 2020, 10:13
Нам дійсно шкода, що ми вас засмутили. Кредитний ліміт розраховується нашою системою, яка враховує багато параметрів по клієнту, формує його профіль і потім надає відповідь. Керувати вашим кредитним лімітом дуже просто, вам досить зайти в мобільний додаток: Стартова сторінка — свайп вліво — Змінити кредитний ліміт. Рішення приймається максимум протягом 24-х годин з моменту подачі заявки в мобільному додатку.
Щодо вашого переказу коштів, в межах України переказ можливий тільки в гривні. Тому, якщо ви переказували кошти з валютної картки іншого банку на гривневу картку монобанк, то конвертація була на боці банку відправника.
Поповнювати картку без комісії ви можете за допомогою терміналу IBOX, термінал ТАСкомбанку, або через касу Універсал банку, ТАСкомбанку і А-банку.
Минфин
Ответ администратора
4 января 2020, 11:06
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 04.01.2020).

Владимир Пчелко
Владимир Пчелко
31 декабря 2019, 16:40
Брехня, сделать перевод с долларовой карту на гривневую вна Украине невозможно, можно только обменять деньги с долларовой карты на гривню и сделать перевод с гривневой на гривневую, но только по курсу банка в котором доллары хранятся.

Притензии к приватбанку, который скрывает от вас реальные условия услуги, перевода с долларовой карты на карту монобанка.

У меня кредитный лимит в моно сейчас в 2.5 раза больше чем в привате, клиентом являюсь уже 9 месяцев. Хотя в привате я клиент уже больше 5 лет.
JareJare
JareJare
3 января 2020, 14:55
Уточню: тот же IPAY позволяет с валютной карты переводить на гривневую. Так что ЭТО - возможно.
Італій .
Італій .