Монобанк - шахраї

Галина Пиріг 25 декабря 2019, 15:53
В кінці жовтня я забрала картку з одного із пунктів видачі. Вдома її активувала і протягом місяця ні до карточки ні до мобільного додатку не дивилася. Здається, 20 листопада глянула в додаток а там списано 1070 грн. Гроші списувалися на користь сервісу Google невеликими сумами і при цьому була велика кількість відмов. Подзвонивши на гарячу лінію мені сказали, що через 11 днів це непорозуміння вирішать. Проте на кінець місяця борг і далі висить. В службі підтримки рекомендують закрити борг, щоб не нараховувалися відсотки і окрім того кажуть, що якщо спір за кошти буде програно то вони не те що борг не спишуть, а ще й нарахуть комісію 19 дол. за оспорювання кожної із транзакцій. Повторююся, картка нова і жодних транзакцій нею я не проводила, тому десь «засвітити» дані не могла. Тобто або в банку працюють шахраї або система безпеки на нульовому рівні. До слова, в знайомих кілка місяців тому схожа ситуація була з Приват банком то гроші повернули протягом доби. Категорично не рекомендую користуватися послугами цієї установи!
monobank
monobankua 25 декабря 2019, 18:45
Нам дійсно шкода, що сталася така ситуація. Наші фахівці докладуть максимум зусиль для якнайшвидшого розв'язання даного питання.
На поточний момент, рекомендуємо перевірити чи підв`язана ваша картка до Гугл акаунту, можливо у вас оформлені платні підписки або у родичів чи дітей, хто міг знати дані вашої картки.

25 декабря 2019, 17:18
В гугл пей чи айпел картку добавляли?...якщо картка в чужий акаунт добавляється то потрібно смс підтверження з вашого телефону
25 декабря 2019, 17:50
Картка лежала в гаманці. Жодних дій з нею чи рахунком я не проводила. СМС не отримувала. Гугл пей взагалі не користувалася ніколи.
25 декабря 2019, 18:13
В акаунті гугла на телефоні гляньте підписки… якщо у вас андроїд… там буде видно на що гроші пішли… можливо ваші діти?
Andriy76
Andriy76
25 декабря 2019, 17:45
Не могу понять, а при чем здесь банк?! Личная халатность на лицо!
25 декабря 2019, 17:53
Халатність хіба в тому, що зв'язалася з цим недобанком.
25 декабря 2019, 18:54
Монобанк не мог подписать твою карточку на оплату в сервисах Google Play. Это могла сделать только ты сама. Или тот, кому ты давала карточку. Других вариантов нет.
25 декабря 2019, 21:30

Ты пишешь откровенное вранье. Любая расходная операция по карте отображается в виде уведомления на смартфоне. Для того чтобы не заметить эти уведомления надо было не пользоваться самим телефоном целый месяц, и даже скорей всего выключить его потому что уведомления сопровождаются звуком.

В паре с тем что купить что-то плеймаркете не регистрируюя там карту невозможно — весь отчет тотальное вранье.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903