Monobank

Валерий Лысенко 25 ноября 2019, 15:58
Доброго дня. Користуюсь карткою Monobank вже пару років. Плюсів як нам мене, набагато більше, аніж мінусів. Із головних плюсів хочу виділити зручність прикладної програми Monobank для системи Android. По-перше, кредитний ліміт. Добре та доступно розписано коли платити, скільки і яким чином розраховується (не потрібно перелистувати кучу паперів і читати дрібним шрифтом). По-друге, це зручна оплата послуг, за реквізитами, поповнення мобільного (всього пару клацань і все, оплата здійснена). Також хочу відмітити зручність в переводах між картами. Відображається перелік контактів телефонної книги, які мають дану карту і натиснувши на обранного користувача та увівши суму, кошти миттєво потрапляють на карту. Ну дуже зручно. Радує служба підтримки, яка відповідає миттєво та доступно все розповідає (не потрібно телефонувати та чекати по декілька хвилин, слухаючі набридливу музику та гудки). Дякую, Вам, за таку чудову розробку. Полегшили ходіння за покупками та виконання оплати. Буду й надалі користуватися карткою Вашого банку. Успіхів Вам!!!
monobank
monobankua 25 ноября 2019, 16:32
Дякуємо за відгук, ми дуже раді, що вам подобається наш продукт ;)

corsww
corsww
25 ноября 2019, 16:05
Абсолютно согласен. Что касается мгновенного ответа поддержки. Она действительно мгновенная. И самое главное. Она бесплатна. А не так как к примеру в мошеннической Альфе где за ваши деньги! вы вынуждены будете сначала говорить с идиотским роботом аллой потом слушать минут 15 ихнюю идиотскую рекламу и только затем вы сможете поговорить с таким же… консультантом который просто на все ваши вопросы тупо отправит вас в отделение.
В своей наглости и подлости Альфа вообще дошла до краю.
25 ноября 2019, 16:31
Я не хвалю Альфа Банк, просто констарию факты. В АБ, тоже есть плюсы, которых нет у других, например возможность снятия денег без комиссии.
25 ноября 2019, 19:56
Если источник денег зарплата или выплаты со счета для бизнеса — то в монобанке тоже снятие бесплатно.
25 ноября 2019, 23:54
Я про поступившие средства от третьих лиц. Зарплата и соц выплаты везде без комиссии снимаются.
26 ноября 2019, 8:36
А что много поступает от 3их лиц?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank