Обман

Evona 28 октября 2019, 11:36
Добрий день.
Ввели дані, повідомили, що узгоджений кредитний ліміт по карті — приїдьте заберіть.
Приїхали, забрали, ввели дані — ліміту 0!!!
Питання 1: Навіщо ви брешете?
Питання 2: Як можна анулювати карту та видалити з вашого банку усі свої дані?
Тому хто думає замовляти дану карту — спочатку зізвоніться з банком, дізнайтеся всі умови, а потім тільки вирішуйте, щоб даремно не гаяти свяй час та кошти. Ліміту все одно не буде!
monobank
monobankua 28 октября 2019, 12:27
Доброго дня.
Додатково кредитний ліміт розраховується після активації карти в додатку, по більшій кількості факторів, враховуючи кредитну історію і багато інших параметрів. Також в самому додатку можна подати заявку на збільшення кредитного ліміту, якщо банку буде потрібна додаткова інформація про клієнта, тоді клієнтові пропонується можливість заповнити додаткову анкету. Ми написали вам в особистих повідомленнях, щоб детально перевірити всю інформацію.

meister9
meister9
28 октября 2019, 11:52
Вони брешуть щоб набити базу кліентів
28 октября 2019, 12:39
* Тому хто думає замовляти дану карту — спочатку зізвоніться з банком, дізнайтеся всі умови, а потім тільки вирішуйте, щоб даремно не гаяти свяй час та кошти.

Дивно що ти цього не зробила, а винний в цьому виявився банк.

* Ліміту все одно не буде!

Щоб мати кредитний ліміт треба мати нормальний дохід. Навіть бюджетникам з невеликою, але офіційною, зарплатнею дають кредитний ліміт.
28 октября 2019, 13:10
Дивно те, що прислали листа та повідомили, що все одобрено. І є офіційна зарплатня…
А на «ти» ми не переходили.
28 октября 2019, 13:12
* Дивно те, що прислали листа та повідомили, що все одобрено.

Це була попередня оцінка, про що ясно сказано в повідомленні.

* А на «ти» ми не переходили.

Радий бачити нову людину в інтернеті.

* Хіба що ти є для всього затичка.

Робити вигляд що ти людина високого культурного та морального рівня, для якої спілкування на «ти» є якщо не образою то чимось неприйнятним чи неприємним. А в наступному реченні переходити до відвертого хамства.
28 октября 2019, 13:51
Є у відгуку 2 запитання, ви хоч на один з них відповіли? Тому свої доводи пишіть там де це цікаво комусь читати.
Є конкретні 2 питання, якщо на них нема відповіді то проходьте собі стороною, ящо є відповіньте. Все.
Ато схожі на чоловіка, а спілкуєтесь немов баба базарна.
28 октября 2019, 14:00
* Я ніякого вигляду не робила — писала по-ділу, а ви все намагаєтесь упхнути свого носа.

Можливо ти думала що відгуки тут це особиста переписка тебе і банку. Але ні, це не так. І будь хто може, як ти кажешь, всунути носа і прокоментувати то що ти написала у відгуку.

* Тому свої доводи пишіть там де це цікаво комусь читати.

Можу писати свої доводи під будь яким відгуком, не питаючи дозвола в автора.

* Ато схожі на чоловіка, а спілкуєтесь немов баба базарна.

Для мене дуже важливо що про мене думає баба базарна :D
28 октября 2019, 15:19
Ну написано вже все вище. )))
28 октября 2019, 13:33
С какого перепугу банк обязан вас кредитовать
28 октября 2019, 13:38
Ви дійсно з переляку! Де я сказала, що повинен??? Я написала, що дурять, а це різні речі.
28 октября 2019, 13:42
В договорі написано що банк в любий момент може його аналювати ...я теж користуюсь цим банком і в мене теж анулювали але я не скиглю а використовую власні кошти
28 октября 2019, 13:46
Будь ласка, прочитайте уважно про що написано у відгуку!
Хочете скигліть — не хочете не скигліть.
В відгуку пишеться про обман!
28 октября 2019, 13:48
Договір перечитайте...банк свої кошти дає на свій россуд
28 октября 2019, 13:53
Читайте вище!
28 октября 2019, 13:57
У мене аналогічна ситуація була...я за це неображаюсь на банк...хотів спочатку 5000 ліміту...зараз банк дав набагато більший кредит
28 октября 2019, 15:17
Справа не в ліміті, а в омані.
kingcity
kingcity
29 октября 2019, 10:28
Взагалі я автора відгуку розумію.Ні, я не належу до когорти «моноображених» - я користуюсь Монобанком з перших місяців його появи, мені зразу дали ліміт, а через деякий недовгий час ще й самі його збільшили (без моєї заявки). Але поглянем на ситуацію реально - при замовленні карти людина надає банку необхідні документи - паспорт, ІНН, при необхідності ще й додаткові документи - декларацію про доходи, техппаспорт авто і т.д. І фактично банк зразу може повідомити клієнту суму реального ліміту, перевірка по УБКІ та й розрахунок по так званій «скорінговій моделі» займають якісь хвилини. До слова, читав телеграм Гороховського про їхню «скорінгову модель», трохи посміявся.Тому всі ці «попередні» ліміти і т.д. - не більше ніж маркетингова замануха.Юридично, звичайно, порушень немає, претензійй не виставиш, але морально неприємно.Моно у цьому плані не єдиний.У ПУМБі ця процедура ще складніша - по телефону озвучують один ліміт, у відділенні інший, а потім ще його «остаточно затверджують» - передзвонюють клієнту та трьом контактним особам, яких він повинен вказати і лише тоді на карті з`являється ліміт (або не з`являється).А у Альфа-банку з цим взагалі не заморочуються - говорять «коли отримаєте карту, тоді і побачите свій ліміт». Лише у Конкорді у мене вийшло все без «підводних каменів» - подав заявку,через 2-3 год.передзвонили і повідомили суму ліміту. Коли у відділенні отримав карту - на ній дійсно був озвучений кред.ліміт.
2 ноября 2019, 18:26
По факту:
Проблема не вирішена! Банк - обманює. Картку закрили, рахунки пообіцяли через 45 днів закрити, а от персональні дані банк не видаляє на протязі 10! років! Це ЖАХ. Офіційно заявила, що забороняю банку будь-де використовувати свої персональні дані, або надавати третім особам.
Перш ніж співпрацювати з даними конторками намагайтеся якомога більше зібрати інформації!

Просять повводити дані, а потім виявляється, що ви не взмозі витребувати їх виделення ОБМАН!
На цьому все.
2 ноября 2019, 20:17

Обман тут тільки в тому що ви пропогуєте ідею ніби всі мають право видалити свої данні. Ні, не мають, це обман.
11 ноября 2019, 8:42
Ви мені особисто не цікаві із проплаченою думкою. До ігнору.
11 ноября 2019, 20:00
На здоров'я
10 ноября 2019, 13:01
Банк - БРЕХУН! Повідомили до адміністрації сайту нібито проблему вирішено. ПРОБЛЕМУ НЕ ВИРІШЕНО!
Всілякими способами стараються сховати свою брехню. А також за допомогою ботів та найнятих недолугих, які також підтримують ту брехню та банк, але ж їм за це кошти платять. Тому так і живемо.
Moderator
Moderator
10 ноября 2019, 14:24
Ваша заявка в статусе «Открыта».
Рекомендуем нажимать опцию подтверждения, когда будете уверены в решении вопроса.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank