Сюрприз =(

Оля Муц 10 сентября 2019, 22:23
Будьте обережні, сьогодні зранку розраховувалась карткою в супермаркеті а ввечері картка заблокована на користування кредитними коштами без будь якого попередження, по картці за більше ніж рік користування ні одного штрафу чи простроченого платежу. Розраховувала поїхати в відпустку за кордон і розраховувала на ці кошти а тут сюрприз… Білети вже на руках, єдиний плюс що ця ситуація виникла тут а не закордоном.
monobank
monobankua 11 сентября 2019, 10:26
Банк на свій розсуд може проводити перегляд кредитного ліміту клієнтам.
Для детального уточнення інформації, написав вам в особистому повідомленні.

10 сентября 2019, 22:48
Рассчитывать на один банк при поездке заграницу очень глупо.
Минимум карты 2х банков, а лучше больше.
11 сентября 2019, 23:08
Раніше все нормально було, ніяки проблем, а зараз якісь не зрозумілі приколи, в знайомого борг висить, оплачує лише мінімальний платіж щомісяця, кредитний ліміт збільшується, розстрочка збільшується, користування кредитом не блокують.
11 сентября 2019, 23:59
Никогда нормально не было. Глупо с одной карточкой ехать заграницу в наших реалиях.

Могут заблокировать карточку, могут украсть карточку, могут понизить лимит и многое другое — разумно иметь запасной вариант.

Рассчитывать на карту одного банка, и ныть «все пропала», когда пошло что-то не так — тоже глупо.
12 сентября 2019, 0:05
У меня 4 кредитки на каждой от 10тыс лимита, так на всякий случай — очень сильно помогает экономить.
Dmitrik7
Dmitrik7
12 сентября 2019, 11:49
Кредитки помогают экономить? :)

Надо запомнить эту шутку…
12 сентября 2019, 13:45
Это не шутка, ибо свободые деньги лежат на депозите, % капают, пока я пользуюсь бесплатным кредитом.
Если есть деньги и их планируеш потратить за месяц, то лучше их положить на депозит, на тот же месяц, и делать траты за счет кредитного лимита, в начале месяца погасить лимит.

Это возможно, если ты не спонсор/ *** и не снимаешь нал в счет кредитного лимита.
11 сентября 2019, 12:44
Едешь за границу на «свои» заработанные а не на кредитные и никаких сюрпризов. Да и вообще «Наши люди в булочную на такси не ездят». :-)
11 сентября 2019, 23:09
Зручніше коли гроші на картці а не в кишені, не потрібно обмінники шукати. Заздримо мовчки)))
12 сентября 2019, 0:42
Заздрити нема чому — грошей на картці нема («Розраховувала поїхати в відпустку за кордон і розраховувала на ці кошти… кредитними коштами»), а тут ще й кредит обнулили. Сюрпрайз :-( Злой я сегодня.
skybets
skybets
12 сентября 2019, 17:31
Підтримую монобанк це лайно ще то якщо дивитись як на банк, як на прилогу то норм...
12 сентября 2019, 17:33
Абсолютно необосновоный высер.
Італій .
Італій .
13 сентября 2019, 9:46
Ехать на кредитные деньги за границу??!!!
13 сентября 2019, 11:09
Так вот и я об этом. В булочную, на такси, да еще и в кредит??!!!

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank