Працівники банки не поважають мою мову

На сайті банку написано: «Людяна служба підтримки. Жодних автовідповідачів і роботів. Спілкування тільки з живими людьми, які заради вас зі шкури вилізуть!». Звернувся через телеграм про допомогу, в зв'язку з деякими труднощами. написав звернення українською мовою. Під'єднався оператор, який скопіпастив мені універсальну відповідь російською мовою! Ось така неповага з першої секунди спілкування. Далі я попросив надати мені цю ж інформацію українською. Після чого працівник скинув мені теж повідомлення дуже криво перекладене в гугл-транслейті (він навіть полінувався виправити помилки). Як ви це поясните? І так зійде? Українська другосортна мова? Може і клієнти україномовні для вас другосортні? Зазвичай я закриваю на це очі, але у Монобанка це вже не вперше. Почуваюся приниженим, бажання працювати з Монобанк по-тихеньку відпадає.
monobank
monobankua 29 июля 2019, 10:22
Дуже шкода, що склалася така ситуація, ми обов'язково перевіримо інформацію по вашому зверненню. Для цього, написав вам в особистому повідомленні.

Toxa David
Toxa David
29 июля 2019, 16:35
Уважаю украинский язык, на побутовому рівні легко ним спілкуюсь, коли б ще технічні терміни так легко перекладались на укр.мову спілкувався б і на роботі. А так в основном общаюсь на русском. но как говорят в Одессе, вам ехать или чтоб шашечки были. Хоть на русском, хоть на украинском для меня главное что бы дело не стояло а двигалось. Хоча я щирий українець з домішком польської блакитної крові а по характеру еврей, чим і пишаюсь. Угнетения как рускоговорящий так и как украинскоговорящий не испытываю. В лес могу послать на двух языках + на беларусском.
kingcity
kingcity
30 июля 2019, 9:13
Та Ви поліглот ! Особливо в області «посилання на...»  :) . А взагалі добре сказано, плюсую.
29 июля 2019, 18:30
Багато спілкувався з службою підтримки, переважно українською. Завжди відповідали українською.

Ви б надали яких небудь деталей, бо без цього це «на деревню дедушке».
3 августа 2019, 13:32
«По технічної труднощі, з вашої карті о 4:37 пройшов повернення операції, яка була 26.12. Повернення не повинен був відбуватися, так як послугу / товар ви за неї отримали. Ситуація вже виправлена і дана операція повторно списана по вашій картці. За підсумком баланс картки не змінився», — ось такі повідомлення дозволяють відправляти працівники банку. Прошу.
31 июля 2019, 14:37
В чому тут, власне, неповага?
3 августа 2019, 13:34
У тому, що український банк спілкується зі мною криво перекладеною російською мовою.
6 августа 2019, 16:04
Вас обізвали, принизили, нагрубіянили? - Це була б неповага.
Відповідь Російською - не є неповагою, в країні, де так склалось історично, половина населення спілкується Російською.
8 августа 2019, 11:36
Вы не правы.
Вот если б он обратился на русском, тогда не вопрос, что ответили б ему на том же языке. Но почему украиноязычному клиенту в Украине должны отвечать на русском??! Нонсенс.
Вообще, ответ клиенту не на том языке, на каком он обращается в любом сервисе, как минимум, неклиентоориентированно.
А в данном случае это действительно выглядит как проявление неуважения и непрофессионализм.
И банкам нужно обращать на такое внимание, проводить работу с сотрудниками, поднимать качество сервиса.
Отзыв очень даже имеет место быть.
13 августа 2019, 14:30
Т.е. если я позвоню в любую службу поддержки и начну с ними говорить на китайском, а мне не смогут на нем ответить - это неклиентоориентированно?  :)
13 августа 2019, 20:26
Звичайно, якщо Ви в Китаї.
8 августа 2019, 22:38
Хочу наголосити на тому, що причина не зовсім у російській мові, моментальна відповідь російською це лиш краплина. Мене вкотре вразило, що на прохання спілкуватися зі мною українською прилітає та ж сама фраза перекладена в перекладачі з повним ігноруванням того як перекладено. «Повернення не повинен», «питання вже переданий», «По технічної труднощі» - як це розуміти? Дуже просто, це така собі звичайнісінька зневага до української мови. І хай би це було один раз, але я звертався до банку лише тричі, два рази з яких мені підкинули криві переклади.
Dmitrik7
Dmitrik7
31 июля 2019, 19:18
А что, это действительно так важно, на каком языке люди разговаривают или отвечают?
31 июля 2019, 23:21
По новым законам — да (закон принял парламент Парашенко)!
Не дай бог, работники сферы услуг не будут отвечать на мове.

мова превыщэ всего111 И всякие зло-люди злоупотребляют этим законом (сабж темы)
1 августа 2019, 0:04
У нас тут война пять лет потому что кому-то показалось что в Украине кому-то запрещают на русском языке разговаривать.

А так то конечно не так уж важно.
8 августа 2019, 10:03
Вы и правда верите, что причина войны в этом?
8 августа 2019, 11:14
Я — конечно нет.

Но инициатор войны до сих пор твердит что делал это для защиты русскоязычного населения. И тут в Украине полно тех кто считает что их русскоязычность жыстока ущемляют. Жыстока ущемили украинскость Курбаса сослав на Соловки за простотак и потом расстреляв нафиг. А то что сейчас это даже не восстановление справедливости, а лишь возврат украинского в те сферы где он был насильственно вытеснен русским языком.
9 августа 2019, 12:08
А давайте эту тему развивать?

Вот язык коренных американцев был вытеснен английским языком.
Давайте устроем движуху в защиту языка индейцев в США. Обяжем всех гос служащих США выучить индейский язык.
9 августа 2019, 16:16
Начинай, защищай.
3 августа 2019, 13:38
Я вважаю, що важливо. Хоча більш важливо, щоб над мовою не знущалися, як це було в моєму досвіді співпраці з Монобанк.
8 августа 2019, 11:37
Вам не важно, а кому-то важно. Все мы разные, и то что для вас не важно, не должно быть неважным для других:)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Працівники банки не поважають мою мову