Не заводите свои средства в Монобанк - вас ждет сюрприз о котором вам не скажут

Не буду многословен — просто переписка из чата службы поддержки.
Наберитесь терпения для чтения, мне пригодилось при общении и не в коем случае не несите туда свои средства:

«Сергей: Добрый день. Хочу купить машину с карты Монобанка это возможно?
monobank: Здравствуйте, Сергей. Меня зовут Светлана, служба поддержки monobank

monobank: у нас максимальный кредитный лимит -100000 грн
Сергей: И что? Я за свои хочу купить. Какая процедура проведения платежа свыше 150 000 грн.
monobank: вы хотите оплатить с карты?
Сергей: С карточного счета по реквизитам
monobank: пару минут
monobank: вы можете пополнить свою карту
monobank: а потом перевести по реквизитам
Сергей: Да алгоритм такой, но процедура какая?
monobank: мобильное приложение-платежи-по Украине
Сергей: Ещё раз уточняю сумма свыше 150000 грн. Комиссия какая, документы какие и т.д.?
monobank: Банк проверяет абсолютно все платежи, которые зачисляются на счета нашим Клиентам. Если у вас запросят документы в будущем, то список будет индивидуальным и будет указан в письме, которое вы получите на электронную почту.
Сергей: Хочу купить машину — что не понятно
monobank: Я понимаю вас, вы спросили по поводу документов
Сергей: И
monobank: Если у вас запросят документы в будущем, то список будет индивидуальным и будет указан в письме, которое вы получите на электронную почту.
Сергей: Я хочу заранее знать, а не делать необдуманных действий
monobank: Список индивидуальный. Вы можете отправить любые документы которые подтвердят сумму и наши специалисты проверят эти документы
Сергей: Вышлите мне список
monobank: Список отправляется клиенту индивидуально
Сергей: Отправьте мне список. Я клиент банка и прошу список.
monobank: Список индивидуальный для каждого клиента.
Сергей: Ну и где мой список?
monobank: Я не могу вам отправить весь списокю Если произойдет такая ситуация специалисты вам отправят ваш список
Сергей: Конкретно — для покупки автомобиля. Вы издеваетесь?
monobank: минуту
monobank: Извините что вы подумали так
Сергей: Комиссия при отправке какая?
Сергей: Сколько проводиться проверка?
monobank: Если вы проводите оплату суммарно до 20 000 грн за календарный месяц (но сумма одного платежа не превышает 10 000 грн), то будут действовать тарифы:
Бесплатно за счет собственных средств (на счет юридического лица)
2% за счет кредитных средств (на счет юридического лица)
Если вы проводите оплату на сумму более 20 000 грн за календарный месяц, или если сумма одного платежа более 10 000 грн, то будут действовать следующие тарифы:
0,5% за счет собственных средств
4% за счет кредитных средств
Сергей: Максимальная сумма комиссии есть? В счёт собственных средств?
monobank: Максимальной суммы комиссии нет
Сергей: Вы уверены? То есть с 1 000 000 это 5000 грн.? Я стесняюсь спросить, а за что?
monobank: Нам очень жаль, что пришлось вводить данные тарифы, прежде всего это сделано для того, чтобы покрыть расходы банка на данные платежи. При этом, если платеж за коммунальные услуги, и у предприятия в нашем приложении в разделе Коммуналка и интернет есть шаблон, то данный платеж пройдет без ограничений и комиссий в счет данного предприятия
Сергей: Ещё раз покупка автомобиля. Зачем мне ваши сложности. Жду список
monobank: Уточните пожалуйста, список чего вам необходим?
Сергей: Вы всё-таки издеваетесь.
Сергей: Прочитайте переписку
Сергей: Какая процедура проведения платежа свыше 150 000 грн. Покупается автомобиль
monobank: Вы просто совершаете этот платеж по реквизитам у вас в приложении, для проведения платежа не нужно никаких документов
Сергей: Для пополнения счета на сумму свыше 150 000. Для проведения не нужно, а для внесения и отправки нужно. Зачем вы меня обманываете? Сколько и какие документы проверяет банк? Сколько проводиться платеж? Вы портите мое мнение о службе поддержки Монобанка.
monobank: Сергей, если банку нужно будет уточнение он пришлет запрос на эл. почту и перечнем документов, после предоставления вами документов мы сразу же их рассмотрим. Срок проверки полученных документов в течение суток
Сергей: Я не хочу сюрпризов — сначала положить, потом снимать. Конкретно можно. Документы необходимы на происхождение средств – какие? Нужны ли документы при отправке платежа и какие? Эта переписка будет на сайте Минфина. Прошу постараться и ответить конкретно.

Продолжение в комментариях…
monobank
2 января 2019, 17:43
Очень жаль, что у вас сложилось такое мнение. Если запрашиваются документы, то список индивидуален для каждого клиента и, при необходимости, вся информация запрашивается уже после зачисления средств.

2 января 2019, 14:41
Monobank: Сергей, я понимаю ваши эмоции, необходимы документы, которые подтверждают происхождение средств, список документов зависит от ситуации клиента, заранее сказать какие именно нужны документы нет возможности. При отправке платежа никаких документов не нужно
Сергей: В моей ситуации — она конкретна. Где вы видите эмоции — отвечайте на на конкретные вопросы, а не пишите про ситуации. Жду на почту перечень документов для его пополнения на 1000000 грн. Пополнять буду я в кассе Универсал банка. Есть ли комиссия?
monobank: Сергей, может быть отправлено вам только после того как средства поступят на вашу карту
monobank: Пополнить карту без комиссии вы можете в терминалах iBox и Таскомбанк, а так же в кассах Универсал Банка, Таскомбанка и А-Банка
Сергей: В чем секретность?
monobank: Нет секретности. Список индивидуальный делают после того как уже будет потребность в этом
Сергей: Почему не вышлите заранее. Потребность есть у меня.
monobank: Потребность это когда ваш платеж будет уже на проверке
Сергей: А если я не предоставлю всех документов, что дальше? Я же не могу читать мысли.
monobank: Если вы не сможете подтвердить источник поступления средств — мы будем вынуждены установить ежемесячный лимит оборота, исходя из требований НБУ, а средства, которые временно приостановлены — вернуть отправителю.
2 января 2019, 14:43
Сергей: Какому отправителю я в кассе внесу эти средства
monobank: я понимаю вас
Сергей: И
monobank: однако вам нужно будет подтвердить происхождение ваших средств или мы будем вынуждены установить ежемесячный лимит оборота
Сергей: Чем подтвердить? Я об этом и спрашиваю битый час уже
monobank: документы какие у вас есть о происхождения средств
Сергей: Какие вас устроят?
monobank: все документы какие у вас подтверждающие вашу сумму и наши специалисты рассмотрят
Сергей: Сведетельство о рождении достаточно? Или аттестат из школы подойдет
monobank: Документы который подтвердят сумму, как свидетельство о рождение подтвердит?
Сергей: Ну как свидетельство подтвердить, что я трудоспособный и последние 20 лет работаю за деньги. За работу обычно платят зарплату. Чем вам не документ?
monobank: Спасибо за уточнение вам. Документы которые подтвердят ваши доходы
Сергей: Вы же не хотите свой перечень огласить
monobank: он индивидуальный
Сергей: Для меня можно сформировать. Я клиент банка и хочу получить свой индивидуальный перечень документов, которые устроят Монобанк для зачисления на мой счёт 1000000 грн. для дальнейшего использования при помощи мобильного приложения, в том числе и размещения депозита.
monobank: Будет возможность когда будет такая ситуация у вас
Сергей: Я вас услышал.
Сергей: С вашей помощью конечно этого не случиться
Сергей: И думаю не только у меня.
monoban
2 января 2019, 18:08
М-да. Биту годину треба розмовляти з клієнтом, щоби у ввічливій формі так і не відповісти на просте питання про перелік потрібних документів…
Мені і раніше не хотілося зв'язуватися з якимось стрьомним банком, який вимагає мати смартфон, і без смартфону ніяк, а тепер тим паче. Вони хочуть мати над клієнтами повний контроль, і хочуть від клієнта чесності, але ніяк не хочуть відповідати взаємністю… Вони хочуть від клієнта сліпої довіри, але нічого не роблять для того, щоби клієнти хотіли їм довіряти.
2 января 2019, 18:59
«Мені і раніше не хотілося зв'язуватися з якимось стрьомним банком, який вимагає мати смартфон, і без смартфону ніяк» — ну так і не зв`язуйтесь. які проблеми. Ідея банку у цьому і полягає — банк у смартфоні, який завжди під рукою. Те, що Ви називаєте «стрьомним», у Європі вже давно є звичайним, чим користуються тисячі людей. Як приклад — німецький банк «N26», англійські «Monzo» та «Revolut».
2 января 2019, 19:05
Не сравнивание права клиентов в Европе и у нас, а так же суммы гарантий по счетам. Придется открывать счёт в Европе после февраля 2019 и пользоваться своими средствами без ограничений и с удовольствием.
На конкретный вопрос нет внятного ответа — это можете чествовали и манипуляции с информацией.
2 января 2019, 19:24
Ну по-перше мова тут йде не про права клієнтів, а про ідею «банку у смартфоні». Іннеста Анатоліївна вважає її «стрьомною» — я їй навів приклади таких банків у Європі. По-друге « Придется открывать счёт в Европе после февраля 2019 и пользоваться своими средствами без ограничений и с удовольствием» — бажаю, щоб у Вас так і склалось, але думаю, що не все буде так просто. Стикнетесь з політикою KYC — вимоги Монобанку Вам «детским лепетом» здадуться. І документів Вам доведеться надавати немало і їх перелік банк може змінювати.
2 января 2019, 21:27
С документами проблем нет, а вот с их перечнем, к сожалению, в Монобанке проблема, которая потом неожиданно может стать проблемой клиента.
2 января 2019, 21:32
Важко сказати. У мене склалось враження, що оператор, який з Вами розмовляв, виявився недостатньо компетентним і не зміг Вам надати повну інформацію. Можливо варто поставити питання на їхній сторінці у Фейсбуці (щоб побачило керівництво) і заодне залишити скаргу на роботу кол-центру?
2 января 2019, 22:39
Вы читали ответ здесь на портале — он один в один под копирку как в поддержке.
О чем дальше вести переговоры и с кем, если это их публичная позиция.
Я напишу и туда, но маловероятно, что от этого будет результат.
Читал много отзывов здесь на портале и не верил, что блокируют счета после завода средств, а потом требуют документы и неделями мурыжат людей.
После сегодняшнего общения понял, что мне не нужно это за мои деньги.
2 января 2019, 23:27
«Я напишу и туда, но маловероятно, что от этого будет результат» — як кажуть, «чем черт не шутит», а раптом? По крайній мірі можливо побачить керівництво, може якийсь толк і буде.
«блокируют счета после завода средств, а потом требуют документы и неделями мурыжат людей» — так, зараз такі випадки почастішали і не тільки у Монобанку.Та й напевне буде така ситуація тривати, НБУ далі банки пресує за фінмон, підозрілі операції і т.д. Свіжий випадок: https://news.maanimo.com/events/nbu-oshtrafoval-sberbank-i-rayffayzen-bank-aval-20411?utm_medium=referral&utm_http://source=kurs.com.ua&utm_campaign=you_can_get_more
2 января 2019, 23:42
Да я не против финмониторинга у меня есть декларации за 3 года и справки о доходах, но я не понимаю что надо предоставить и какая процедура и сколько на неё потребуется времени, а соответственно не могу планировать свои действия при покупке квартиры или машины и т.д. в этом банке, о депозите я молчу по определению.
2 января 2019, 19:31
«Ідея банку у цьому і полягає — банк у смартфоні, який завжди під рукою.»

Я перепрошую, а якщо у мене поганий зір, який не дозволяє напружувати очі та шукати вошей на моніторі смартфону, а мені потрібен щонайменше ноутбук, щоби побачити букви — то що? Мені недоля бути клієнтом банку? Я вибачаюся, але всрався мені ваш смартфон, якщо мені достатньо ноутбуку.

«Те, що Ви називаєте «стрьомним», у Європі вже давно є звичайним, чим користуються тисячі людей.»

А що, через ноутбук у Європі вже перестали заходити на сайти банків? Тепер усі ходять, і шукають вошей на смартфоні? Ноутбуки вже всі повикидали? Не меліть маячню. Не всім потрібен смартфон. Особисто мені він навіть у подарунок не треба, бо у мене немає запасної пари очей, щоби вошкатися у долоні.
2 января 2019, 19:51
Ну не розумію Вашого роздратування. Ніхто ж Вас туди силою не заганяє. Ну не підходить Вам «банк у смартфоні» — не користуйтесь, відкрийте рахунок у будь-якому банку, навіть у тому ж «Універсал-банку» і користуйтесь десктопною версією Інтернет-Банку. Зрештою, Монобанк теж має свій сайт, де Ви можете ознайомитись з тарифами та умовами, знайти контактну інформацію і т.д., але здійснення операцій відбувається лише через мобільний додаток.Засновники Монобанку вибрали таку концепцію, це їхнє право, Вам вона не підходить — не користуйтесь і все. Я користуюсь уже майже рік, мене влаштовує. Зрештою, якщо у Вас слабкий зір, є альтернативний варіант — купіть планшет з підтримкою SIM-карти і великою діагоналлю екрана, установіть додаток на нього і користуйтесь на здоров`я.
2 января 2019, 19:57
І перекручувати мої слова не потрібно — я не сказав, що у Європі всі повикидали ноутбуки і користуються лише смартфонами.Кожен сам робить свій вибір — який банк вибрати, яким технічним засобом користуватись. Користувачів «банків у смартфоні» тисячі, це стає популярним, але і інші форми ніхто не відміняв. Повторюю, кожен сам робить вибір.
2 января 2019, 20:55
«… купіть планшет з підтримкою SIM-карти і великою діагоналлю екрана, установіть додаток на нього і користуйтесь на здоров`я.»

О! То мені ще планшета бракувало. А до нього потім клавіатуру, обкладинку, портфель, кравчучку на колесах, додатковий комп'ютерний стіл, і окрему квартиру. Чудове рішення! І все заради того, щоби якийсь сраний Монобанк зволив на мені нажитися. Я подумаю над цим обов'язково. Дякую за пораду.
2 января 2019, 21:24
«якийсь сраний Монобанк зволив на мені нажитися» — вже відповідав.Не користуйтесь Монобанком і він на Вас не наживеться.
« А до нього потім… кравчучку на колесах» — було б цікаво побачити. Знайдете планшет розміром з кравчучку — скиньте фото, «додатковий комп'ютерний стіл, і окрему квартиру» — мій планшет не потребує окремого комп`ютерного стола і прекрасно зберігається у моїй квартирі разом з іншою технікою та меблями.Втім, якщо маєте можливість купити для зберігання планшета окрему квартиру — радий Вашим фінансовим успіхам.Не кожен олігарх може таким похвалитися.
2 января 2019, 21:59
«… Знайдете планшет розміром з кравчучку — скиньте фото, (...) мій планшет не потребує окремого комп`ютерного стола і прекрасно зберігається у моїй квартирі разом з іншою технікою та меблями. (...) радий Вашим фінансовим успіхам.»

Повторюю ще раз: МЕНІ ДОСТАТНЬО НОУТБУКА. Одного ноутбука мені достатньо. І купувати додаткові лептопи не маю ні бажання, ні потреби: заповнювати квартиру лептопами і перетворювати квартиру на склад лептопів — я не бачу сенсу. Повторюю ще раз: мені додаткові лептопи НЕ ПОТРІБНІ. Бо мені ДОСТАТНЬО ОДНОГО НОУТБУКА. Для всіх випадків життя. Але якщо навіть з цим ноутбуком щось станеться — то не повірите: я не буду купувати планшет. Я знову куплю ноутбук. Один ноутбук, для усіх випадків життя. І навіть якщо планшети будуть задурно роздавати на розі — я візьму той подарунок, підійму над головою, і почну кричати: «Міняю планшет на ноутбук!»… Бо я НЕ ХОЧУ ні планшету, ні смартфону. Мені достатньо ноутбука. Для усіх випадків життя. Мені ним користуватися зручно. Тому купувати кравчучку, щоби тягати із собою усі свої лептопи — я не маю наміру. А то може і кравчучки буде мало, а треба буде грузовик? Бо один банк вимагає мати смартфон, інший захоче радіо-установку, третьому потрібен буде танк, щоби користуватися його послугами. Всралося воно мені: стрибати під дудку усяких подібних сумнівних банків, які абсолютно не рахуються з інтересами своїх клієнтів, а вимагають клієнтів прогинатися під інтереси банку.
2 января 2019, 21:14
«… але здійснення операцій відбувається лише через мобільний додаток.Засновники Монобанку вибрали таку концепцію, це їхнє право, Вам вона не підходить — не користуйтесь і все.»

Давайте скажемо прямим текстом: концепція банку полягає у тому, що банк НЕДОРОБЛЕНИЙ як слід, — тобто, не дороблений достатньо, щоби відповідати вимогам та інтересам усіх потенційних клієнтів банку, що наразі користуються послугами інтернету узагалі. Це — НЕ банк. Це — ОДОРОБАЛО. І тому не варто оце недороблене одоробало захищати. Якщо БАНК зекономив на оплаті праці програміста — то це значить, що цей банк був створений на ходу, на колінці, нашвидкоруч. І авжеж, це означає, що він довго існувати не намірений. Бо він вже знає зарані, що одного прекрасного дня лопне, як колись лопнув МММ, і як лопнули всі наступні банки, чиє існування (народження та смерть) ми узагалі пропустили.
2 января 2019, 21:28
«І тому не варто оце недороблене одоробало захищати. » — я не захищаю. Я користуюсь, на разі мене влаштовує. Про це і говорю. Наскільки я розумію, Ви ще навіть не користувались, але вже негативно (я б навіть сказав агресивно) настроєні.
2 января 2019, 21:46
«Наскільки я розумію, Ви ще навіть не користувались, але вже негативно (я б навіть сказав агресивно) настроєні.»

Ви абсолютно праві. Бо я не втратила глузд настільки, щоби користуватися послугами банку, зробленому на колінці нашвидкоруч.
2 января 2019, 23:22
Kingcity не сотрудник и не рекламный агент Монобанка — он такой же клиент, но с другими потребностями, его устраивает текущий сервис за ту плату, которую он платит.
Я углубился в вопрос, который мало кого интересует, если он пользуется кредитными средствами, поэтому возник разрыв шаблона.
2 января 2019, 23:30
«если он пользуется кредитными средствами» — в точку. Користуюсь і досить активно в останній час.
2 января 2019, 23:35
Десктопная версия Универсал банка — каменный век. Писал об этом в отзыве после размещения депозита — тот ещё квест был
2 января 2019, 18:12
Жалеть вам надо себя, что не один достойный клиент вам гроша ломаного не доверит.
Банк своим комментарием убил все старания по созданию прозрачных условий.
Я для себя выводы сделал, а каждый пусть решит сам.
В этом банке хранить деньги опасно, так как документы могут меняться по их усмотрению и доказать, что это ваши средства в конечном итоге не получиться и останетесь вы ни с чем.
2 января 2019, 19:09
Якщо Ви так переживаєте, що «Монобанк» заблокує Ваш платіж і Ваші кошти «зависнуть», то навіщо на ньому зациклюватись? Тим більше, якщо тарифи Вас не влащтовують. Переказ можна зробити через практично будь-який банк і без відкриття рахунку. Ну доведеться заповнити анкету-опитувальник (де працюєте, дохід, походження коштів і т.д). Виберіть банк, тарифи якого Вас більше влаштовують і вперед!
2 января 2019, 19:20
Та ніхто на Монобанку і не зациклюється: в Україні тих банків декілька сотень. При такій конкуренції це не нам треба переживати, а їм. Бо ми без отаких монобанків проживемо, а от вони без клієнтів ні.
2 января 2019, 19:37
Так я про це і кажу — нехай автор відгуку не псує собі настрій та нерви. а піде у інший банк. можливо йому вдасться здійснити переказ дешевше і простіше.(Хоча і тут ще ніяких ускладнень не було, автор просто боїться, що гроші «зависнуть»).Дуже хотілось би, щоб автор після здійснення переказу відписався — де його здійснив і якою була процедура. Мені колись довелось здійснити переказ на суму екв. 10 000 USD з карткового рахунку ПУМБа, гроші вносив готівкою у їхню касу, потім робив переказ ч-з Інтернет-Банк. ніяких ускладнень не було, довелось тільки при внесенні коштів заповнити анкету, в графі «походження коштів» написав «заощадження минулих періодів».
2 января 2019, 19:48
«Так я про це і кажу — нехай автор відгуку не псує собі настрій та нерви. а піде у інший банк.»

А хіба автор відгуку написав відгук лише для того, щоби зіпсувати настрій самому собі? Особисто я вважаю, що він написав його зовсім не для того. А написав для того, щоби: А) попередити інших потенційних клієнтів про небезпеку (про що і свідчить заголовок), і Б) вплинути на ситуацію загалом. Для того, щоби: А) банк замислився над політикою власного співробітництва з потенційними клієнтами, і змінив її на користь клієнтів, а не на одну тільки свою власну користь. Те, що банки прагнуть розбагатіти за рахунок клієнтів — то і так зрозуміло як білий день, але одне діло, коли це відбувається по-чесному, згідно завчасу обговорених умов, і зовсім інше, коли це відбувається нахабним грабіжницьким шляхом, коли навіть не говорять, де саме і на якому розі вони збираються обдерти свого клієнта мов липку, лишивши його у мокрих трусах обтікати.
2 января 2019, 20:25
Банківський бізнес у цьому плані такий самий як і будь який інший — банк заробляє на клієнтах, магазин на покупцях і т.д. Тарифи у Монобанка, досить прозорі, принаймні я за час користування на якісь «підводні камені» не попадав. Про яке грабіжництво у даному випадку йде мова — не розумію, у чому тут «підступний задум» банку? Клієнт не отримав тої відповіді на питання, яка би його влаштувала. Документи, які підтверджують походження коштів, можуть бути різні — для підприємця це декларація про доходи, для найманого працівника — довідка про зарплату, можуть бути також інші джерела доходів — отримання спадщини, продаж нерухомості і т.д. Можливо оператор просто не зміг цього автору пояснити — чи внаслідок своєї некомпетентності чи внаслідок недостатніх своїх комунікативних здібностей. Тоді банку треба звернути увагу на роботу працівників кол-центру — провести їм додаткове навчання, стажування, іспити, можливо деяких працівників замінити.
2 января 2019, 20:48
«Про яке грабіжництво у даному випадку йде мова — не розумію, у чому тут «підступний задум» банку? Клієнт не отримав тої відповіді на питання, яка би його влаштувала.»

А що могло влаштувати клієнта, якщо він по суті взагалі ніякої відповіді не отримав? Биту годину оператор ухилялася від відповіді. От і усе спілкування. І це при тому, що клієнта з банком ще не зв'язують жодні фінансові зобов'язання. Це тобто, якби виникли якісь проблеми — то оператор би так само вихилялася сракою, мов хитродупа лисиця? Я то собі легко уявляю.
«Документи, які підтверджують походження коштів, можуть бути різні — для підприємця це декларація про доходи, для найманого працівника — довідка про зарплату, можуть бути також інші джерела доходів — отримання спадщини, продаж нерухомості і т.д. Можливо оператор просто не зміг цього автору пояснити»

Оператор не зміг пояснити елементарні речі, які відомі навіть пересічному користувачу інтернету, який тиняється сайтом Мінфіну, та цікавиться відгуками інших таких самих користувачів?.. Оператор не зміг пояснити?.. Не зміг? Ви це серйозно? Та вона і не збиралася пояснювати, бо чудово знає, що перелік тих документів вигадується на ходу: «Іди туди не знаю куди, принеси довідку про те, що у тебе є довідка». Коротше, це просто така політика банку: у разі проблем красиво і ввічливо посилати клієнтів на*уй, різними способами, вигаданими на ходу. Дуже нагадує історію про МММ.
2 января 2019, 21:14
«Оператор не зміг пояснити?.. Не зміг? Ви це серйозно?» — Так.
«перелік тих документів вигадується на ходу: «Іди туди не знаю куди, принеси довідку про те, що у тебе є довідка». — будь-ласка підтвердження з конкретними фактами.Без них це просто голослівна заява.Хоча допускаю, що випадки перегинів можуть бути. особливо враховуючи, скільки банків було оштрафовано (і на немалі суми) за недотримання фінмоніторингу.
2 января 2019, 21:28
«Ви це серйозно?» — Так.»

Якщо банк, створений на колінці, набирає нашвидкоруч людей на посаду оператора (кого попало, з вулиці, без відповідної освіти, без навіть елементарних базових знань ведення спілкування з клієнтом) — то невже Ви думаєте, що Ваш особистий досвід користування послугами банку протягом року когось переконає так само довіритися цьому банкові?.. Скільки часу існує цей банк? Я не виключаю такого варіанту, що Ви особисто знайомі з власниками цього банку, п'єте каву разом за одним столиком однієї кав'ярні, та спите з тою самою операторкою, яка цілу годину підряд, як попка-дурак, повторювала слово «індивідуально»,і за межіцього слова вийти так і не змогла. За увесь сьогоднішній вечір нашого спілкування з Вами Ви не привели жодної переваги цього банку перед іншими банками, але багаторазово повторили на усі лади: «Не користуйтеся послугами цього банку, пошукайте інший банк». Я Вас чудово чую. І прекрасно чую, що Монобанк не вартий таких довгих розмов, які ми вели протягом цього вечора. Тому пропоную на цьому поставити вже крапку. На моєму годиннику зараз 21:27, пора баїнькати з чистою совістю тим, у кого вона чиста. І Вам так само на добраніч.
2 января 2019, 21:54
«набирає нашвидкоруч людей на посаду оператора» — на жаль, така проблема існує. І не лише у Монобанку.І не лише у банках.
«Ви думаєте, що Ваш особистий досвід користування послугами банку протягом року когось переконає так само довіритися цьому банкові?» — я поділився своїм досвідом і не збирався нікого переконувати.Зважати на мій досвід чи ні — особиста справа кожного.До речі, якщо вірити словам засновників Монобанку, то довірилось йому уже 500 000 людей.
«Ви особисто знайомі з власниками цього банку, п'єте каву разом за одним столиком однієї кав'ярні,» — типова реакція.Якщо мені подобається якийсь продукт — значить знайомий з власниками, з ними п`ю-гуляю, заманюю для них клієнтів і т.д. Не знайомий з власниками-хочете вірте, хочете ні.
«та спите з тою самою операторкою»- сплю з дружиною.Своєю.З таким самим успіхом можу допустити, що Ви спите з представниками банків-конкурентів.
« Ви не привели жодної переваги цього банку перед іншими банками» — так само, як і Ви не привели ніяких недоліків, крім голослівних заяв та емоційних вигуків.Втім, якщо Вас цікавить, які переваги я бачу, я готовий Вам їх навести-в окремій темі чи в особистому повідомленні.
«Тому пропоную на цьому поставити вже крапку» — згідний, дякую за дискусію
«На моєму годиннику зараз 21:27» — на моєму 21.54
«Вам так само на добраніч» — і Вам надобраніч, гарних снів.
2 января 2019, 22:28
«… якщо вірити словам засновників Монобанку, то довірилось йому уже 500 000 людей.»

Свого часу ООО МММ довірилося ще більше людей. І всі пожалкували.

«З таким самим успіхом можу допустити, що Ви спите з представниками банків-конкурентів.»

Ага. З усіма 76-ма банками. І ми усі 76 ополчилися проти одного маленького та нещасного беззахисного баночку… Хочемо стерти його з лиця землі. А потім перегризти горлянки одне одному, щоби лишився тільки один (ще не знаю, який саме, а може знаю, але не скажу).

«Ви не привели ніяких недоліків, крім голослівних заяв та емоційних вигуків.Втім, якщо Вас цікавить, які переваги я бачу, я готовий Вам їх навести-в окремій темі чи в особистому повідомленні.»

Та ні, для чого така приватність? Прямо тут і починайте: хай усі почитають. А потім можете повторити і в окремому пості теж. Ми ж не особисті стосунки виясняємо, а говоримо про банк взагалі-то. Про який повинні знати правду усі, а не тільки я. Тому прошу, позбавте мене від приватності. Починайте рекламувати прилюдно. А я покепкую. Ви дотепний клієнт: після усіх наведених аргументів у Вас вистачає нахабства вірити, що я можу стати клієнтом оцього недоробленого одоробала, створеного на колінці? Ви або фантазер, або дуже великий оптиміст. Але починайте: буде цікаво посміятися з Ваших аргументів. Якби не Ви, мене б тут так довго не було під цим постом сьогодні. Ви зробили мій вечір.
2 января 2019, 22:56
Спасибо за проявленный интерес к теме моего поста. Не думал что будет такое обсуждение.
Повторюсь — по кредитным продуктам Монобанка у меня вопросов нет, а свои средства я ему не доверю свыше суммы гарантирования вкладов и то в Универсал банке, а не его проекте.
Доброй ночи.
2 января 2019, 22:57
На рахунок фантазії — до Вашого рівня мені далеко.
«що я можу стати клієнтом оцього недоробленого одоробала» — а де Ви побачили у моїх словах таку надію? Лише підтверджує висоту польоту Вашої фантазії.Та й нідочого мені це.Мені все одно клієнтом якого банку Ви є чи будете.
«після усіх наведених аргументів...» — чиїх аргументів? Ваших? Від Вас я жодного аргументу не почув, лише голослівні викрики.
«Ви дотепний клієнт» — дякую. Та й Ви з гумором.
«Починайте рекламувати прилюдно» — я не рекламний агент.Не буду у них хліб відбирати.
«Прямо тут і починайте» — при нагоді напишу свій відгук.
«буде цікаво посміятися з Ваших аргументів»- мені Ви такої нагоди не дали, так як жодних аргументів не навели.
« Ви зробили мій вечір»- я радий.Приємно чути.
Взагалі, ми ще годину тому сказали одне одному «надобраніч». Не спиться?
Ще раз надобраніч.
3 января 2019, 7:43
«я не рекламний агент.Не буду у них хліб відбирати.»

Дуже хороший хід, як для людини, яка не може привести жодних аргументів на користь улюбленого банку. В точності як та операторка, яка биту годину повторювала слово «індивідуально», і не надавала жодних конкретних відповідей. Так само і Ви цілий вечір мене звинувачуєте у голослівності, в той час як разів 15 сказали: «Не користуйтеся послугами цього банку, виберіть інший». Дякую за усі Ваші корисні поради.
2 января 2019, 20:01
«Дуже хотілось би, щоб автор після здійснення переказу відписався — де його здійснив і якою була процедура.»

Мені так само було би цікаво взнати, чим завершилися його пошуки банку, достойного довіри клієнта. Але наразі знаємо, що «Монобанк» можна сміливо викреслити зі списку.

«Мені колись довелось здійснити переказ на суму екв. 10 000 USD з карткового рахунку ПУМБа,...»

Ось і реклама клієнта. Поцікавимося ПУМБом. Зробимо власні висновки.

«Ну а на рахунок кількості українських банків Ви трохи перегнули — на кінець 2018р діючих банків було 77.»

Можна подумати, якщо з цих 77 викреслити Монобанк, то втрата буде помітною і тяжкою, немов смерть власного члена родини. Та якось переживемо, і навряд чи помітимо узагалі, що стало 76. Але дякую за інформацію, бо мені дійсно не спадало на думку їх порахувати поіменно, а зверху на око здалося кілька сотень. Думаю, що і Ви не знаєте усі поіменно, і на пам'ять не напишете повний список. Бо це тобі не оператори мобільного зв'язку, яких можна порахувати на пальцях одної руки, і коли якийсь зникає або перейменовується, то це помічає уся країна.
2 января 2019, 20:45
«Мені так само було би цікаво взнати, чим завершилися його пошуки банку, достойного довіри клієнта» — будемо сподіватись, що автор відпишеться про фінал історії.
«Монобанк» можна сміливо викреслити зі списку» — як я казав, кожен сам робить свій вибір.
«Ось і реклама клієнта. Поцікавимося ПУМБом» — це не реклама, це випадок з власного досвіду. Але мушу додати, що це було кілька років тому, можливо щось і змінилося.
«Можна подумати, якщо з цих 77 викреслити Монобанк, то втрата буде помітною і тяжкою, немов смерть власного члена родини» — для когось буде помітною, для когось ні.Але порівнювати смерть близької людини (та навіть і не близької) з банкрутством банку взагалі некоректно.
«Але дякую за інформацію» — будь-ласка, радий, що Вона виявилась для Вас цікавою, завжди готовий поділитись.
«мені дійсно не спадало на думку їх порахувати поіменно» — а їх і не треба рахувати поіменно, це інформація, яка є у вільному доступі, навіть на цьому сайті:

«Думаю, що і Ви не знаєте усі поіменно, і на пам'ять не напишете повний список» — абсолютно вірно, я не знаю усі банки поіменно і не готовий написати їх повний список.
2 января 2019, 21:44
Я обязательно напишу, если мои поиски в Украине увенчаются успехом.
2 января 2019, 22:00
Буду Вам вдячний. Говорю щиро. До речі, якщо будете відкривати рахунок у іноземному банку — теж було б цікаво почути, як проходила процедура.
4 января 2019, 21:35
Написал ниже о результатах поиска.
2 января 2019, 21:20
Смысл отзыва — отсутствие информации по запросу клиента. Банк сделал тайну из мифического списка, который он может запросить.
По поводу кредитных средств вопросов нет, а личные я не доверю Монобанку.
Я даже пытаться не буду этого делать и рад, что не перевёл депозит — случай отвёл (с Альфы не смог вывести — банкомат сломался и суббота была отделения не работали).
За информацию по ПУМБу спасибо присмотрюсь.
2 января 2019, 21:43
«(с Альфы не смог вывести — банкомат сломался и суббота была отделения не работали).»

У Альфа-банку узагалі з банкоматами гвалт: нещодавно альфабанківський банкомат зажував мою карточку, і в той же вечір я взнала цікаву історію про те, як одна людина так само запхала карточку у цей банкомат, і банкомат зажував, вона пішла поновила ту карточку, тут же знов запхала у саме цей банкомат, і він знов зажував. Вдруге поновила — і знов зажував. І це все в один день! Коли та людина втретє прийшла у відділення поновлювати карточку, то їй сказали, що якщо вона вчетверте прийде за тим самим, то їй відмовлять у поновленні карточки. Як Вам така історія? Тобто, цей банкомат зажовує карточки кожного разу, як до нього підходить людина, працівники банку кожен раз поновлюють карточки, і вже матюкаються на клієнтів, але банкомат не ремонтують і не замінюють, а уперто продовжують працювати у тому ж режимі. Прямо як у анекдоті: «Їжачок коловся, матюкався, плакав, але уперто продовжував лізти на кактус».
2 января 2019, 22:13
Zhmunya

На рахунок ПУМБа ще раз підкреслю — тоді пройшло все гладко, але це було кілька років тому!
2 января 2019, 23:01
Посмотрел ПУМБ и Идею — пока тот же, что и Альфа — до 150 000 грн. в день через клиент банк отправить можно, а дальше комиссия 1% через кассу.
4 января 2019, 21:34
Поиски увенчались успехом и далеко ходить не пришлось.
Пакет Platinum депозитный в Универсал банке позволяет с комиссией 200 грн., если счёт получателя (продавца) в Универсал банке или 400 грн. в другом банке без ограничения по сумме платежа в случае приобритения недвижимости или автомобиля (п. 10.2.3 и 10.3.3 тарифов). Открытие и обслуживание бесплатное. Депозит у меня есть в USD, надо просто открыть депозит и текущий счёт в гривне и получить карту. Ссылка на пакет https://www.universalbank.com.ua/cards там внизу тарифы.
4 января 2019, 21:45
Для оформления карты и счёта достаточно открыть депозит от 5000 грн. Карта именная, чипованая и с пейпасом. Выпускают 10 рабочих дней.
4 января 2019, 21:52
Дякую за змістовну та корисну інформацію, а також за те, що дотримали обіцянки! Респект!
4 января 2019, 22:11
На пост в Фейсбуке реакции никакой как я и предполагал, поэтому проект Монобанка не увидит моих средств как я и обещал.
4 января 2019, 22:47
Не сподівався такого — думав на допис у Фейсбуці буде реакція. Ну що ж, вони втратили клієнта з власної вини.
2 января 2019, 21:34
Я не переживаю, просто заранее пытаюсь узнать информацию, а она оказывается тайной.
Это третий банк за сегодня (Альфа-Банк и ПриватБанк), у которого я интересовался данным вопросом и только в Монобанке из этого сделали секрет.
Я не люблю загадки, особенно за мой счёт.
Выяснил для себя много интересного и сделал выводы, поделился с общественностью для общего развития.
2 января 2019, 22:08
Я теж вдячний Вам за відгук, але можливо варто довести справу до кінця (маю на увазі отримання переліку документів) — як я вже писав, поставити питання на їхній сторінці у Фейсбуці, а заодне і залишити скаргу на некомпетентність оператора кол-центру?
2 января 2019, 22:37
«… заодне і залишити скаргу на некомпетентність оператора кол-центру?»

А то можна подумати, що керівники банку не знали, що приймали на роботу по блату, за довгі ноги та глибоке декольте (яке по інтернету не видно, а жаль. А то би на інтернет-користувачів справило приємне враження. Втім, для банку, створеного на колінці, і в якому уся дирекція разом з операторами сидять у бігудях на чиїйсь приватній кухні, з окурками, накиданими у тарілки — не варто очікувати навіть охайного вигляду тих операторів чи тих директорів). І дирекція, звісно, ні сном ні духом не відає, що набирає на посаду оператора не спеціалістів, а просто знайомих із одного з ними під'їзду чи навіть сусідів у квартирі навпроти, які не здатні вивчити більше слів, аніж слово «індивідуально», яке биту годину повторює у кожному реченні, як попка-дурак. Вони коли приймали цю особу на роботу — хіба не помітили, що вона одне й те саме слово посторює у кожному реченні? Невже це їх ніяк не насторожило?.. Ой. Треба відкрити їм очі, і то правда.
2 января 2019, 23:09
Iннеста, спасибо за поддержку и понимание, но этот сотрудник Монобанка не стоит того количества времени, которое потрачено на написание о ней вашего мнения.
2 января 2019, 23:06
Я всегда все довожу до логического конца, уж поверьте. У меня нет острой необходимости в осуществлении самой операции в текущий момент и я найду оптимальное решение этого вопроса с финансовой и рисковой стороны.
2 января 2019, 23:34
Успіху!
3 декабря 2019, 16:42
Можно только посочувствовать поддержка Монобанка.
3 декабря 2019, 18:07
Віталій, ця тема вже майже рік, як заглохла ! (подивись на дату останнього коментаря). Як тебе сюди занесло ?   :  ))
3 декабря 2019, 19:25
Гуглив зовсім інше, не про Монобанк взагалі. У видачі побачив вже майже рідний сайт і черговий відгук про Моно. Захопився читанням того як автор вперто демонструє свою недолугість.
3 декабря 2019, 21:24
Демонстрирует беспомощность поддержка Монобанка, которая дальше тупого скрипта не способна отойти в сторону и предоставить по запросу клиента необходимую информацию для принятия решения.
Убогим тоже где-то надо работать, поэтому я не обижаюсь и на вас тоже.
3 декабря 2019, 21:30
Которая дальше тупого скрипта не способна отойти в сторону

Поддержка тебе четко ответила: когда у банка будут вопросы к твоей транзакции, тогда эти вопросы будут тебе заданы. И что вопросы не являются шаблонными «из скрипта» и зависят от конкретной ситуации.

Очень сложно не понять такой ответ. Но ты смог :D
3 декабря 2019, 22:12
Четко она ответила на не заданный вопрос, а как ей удобно было.
На поставленный вопрос ответа так и не было - мифический перечень документов для конкретного существующего клиента банка.
3 декабря 2019, 18:30
Посочувствовать можно, Виталию, заняться особо человеку нечем и поэтому перечитывает архивы
3 декабря 2019, 19:26

Это же не архив чата-флудилки.

Ты считаешь что твой отзыв утратил любую ценность?
3 декабря 2019, 21:22
Для меня точно утратил ценность Монобанк как банк с его непонятной процедурой подтверждения происхождения средств, притом навсегда. Поэтому свои деньги я храню в другом банке, а Монобанк только кредитные средства для текущих расходов и не больше.
3 декабря 2019, 21:25
После твоей фразы «человеку нечем и поэтому перечитывает архивы» я тебя спрашиваю: "Ты считаешь что твой отзыв утратил любую ценность?"

Ты отвечаешь: "Для меня точно утратил ценность Монобанк..."

Похоже у тебя проблемы с чтением текста: ты не понимаешь смысла прочитанного.

Это демонстрирует и опубликованная тобой переписка со службой поддержки, и ответ на мой, казалось бы такой простой, вопрос.
3 декабря 2019, 21:27
Для особо одаренных в чтении — да утратил, если с первого раза не понятно. Продолжаем и дальше лизать пятую точку Монобанка — похвальное самоотверженное восхищение бездарной работой службы поддержки и отсутствием процессов в банке.
3 декабря 2019, 21:28
если с первого раза не понятно

С первого не понятно, потому что в твоем ответе нет ни слова о ценности твоего отзыва.
3 декабря 2019, 21:33
Вам не приходило в голову, что за год все может измениться, а вы составляете свое мнение на основании отзыва, который уже потерял свою актуальность? Мне искренне жаль вас, Виталий, а вам я так понял платят, иначе не понятны причины такого интереса к судьбе отзывов о Монобанке, тем более не первой свежести, где вы просто Бог по троллингу всех, кто пишит плохо о вашем работодателе.
3 декабря 2019, 21:36

Кто тебе сказал что я составляю мнение о банке на основании твоего отзыва? Я составил мнение только о тебе, и выразил сочествие службе поддержки что им приходиться общаться с такими клиентами.
3 декабря 2019, 22:09
Ты и сказал: «Разве отзывы не для того придуманы чтобы их читать спустя любое время и составлять на их базе мнение о банке?» или с памятью проблемы - тут помню, а тут уже не помню, а других читать учишь.
3 декабря 2019, 22:17
Твое мнение оставь при себе — оно интересно только тебе. И не пытайся учить других — очень не благодарное занятие. Нравится тебе Монобанк — на здоровье, а мне ни нравится о чем и было написано в отзыве по конкретному вопросу.
Проблема не решена до сих пор, потому как её никто не собирался решать — это для меня показатель работы поддержки банка.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Не заводите свои средства в Монобанк - вас ждет сюрприз о котором вам не скажут