Провели транзакцію без мого підтвердження

Андрій Дзюба 19 декабря 2018, 15:25
Доброго дня, трапилась зі мною така ситуація, приходить сьогодні до мене сповіщення що зняли з мого балансу 1.14$ без мого підтвердження, при чому я не користувався сьогодні карткою і нічого не замовляв, тим більше на цю суму. Пишу в техпідтримку і мені дають відповідь що ця транзакція пройшла в США в аеропорту якомусь там терміналі. Як можна тепер довіряти цьому банку, а якщо б ця сума була значно більшою?! Дані свої нікому не розказував і не передавав. Як взагалі банк працює, чому як мінімум мені не прийшло сповіщення про підтвердження і як взагалі вони могли зняти кошти чи розрахуватися? Дайте відповідь! Техпідтримка нічим помогти не змогла!
monobank
monobankua 19 декабря 2018, 17:47
Дуже шкода, що склалася така ситуація. Для перевірки детальної інформації, написав вам в особистому повідомленні.

Zhmunya
Zhmunya
19 декабря 2018, 16:21
Если в приложении установлено запрос пин-кода при любых транзакциях и операция проводилась с использованием карты в терминале, то не имели права даже блокировать данную сумму без подтверждения. Иначе будете доказывать, что не осел и платить 19$ за разбирательства в случае исользования CVV или PayPass.
kingcity
kingcity
19 декабря 2018, 17:52
Від гріха подалі, краще заблокувати карту і замовити перевипуск. Можливо Вашу карту десь проскімили.
sanch ☺
sanch ☺
19 декабря 2018, 17:55
За 1.14$ даже бутылку воды не купить в аэропорту.
Уточните, за что сняли.
19 декабря 2018, 22:11
Чем проблема решилась в итоге?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Провели транзакцію без мого підтвердження