Дуже цікава схема залучення коштів

AnDron42 4 октября 2018, 14:52
Мав щастя отримати КРЕДИТНУ картку від Монобанку (окрема подяка пану Дубілету за цікаві розповіді у фейсбуці). Під час реєстрації заявки, відповідно до наданої мною інформації, системою було визначено суму кредитного ліміту в розмірі 45 000 грн. З розумінням того, що в подальшому буду намагатися підвищити планку ліміту, вирішив таки забрати картку з відділення фінустанови. Активувавши картку я побачив, що на сьогоднішній день кредитний ліміт по картці становить аж 00 000 грн. Звернувшись через месенджер до підтримки банку, я отримав відповідь, що на сьогодні діють такі правила і МОЖЛИВО мій кредитний ліміт буде підвищено після того як я почну користуватися особистими коштами, переказаними на отриману кредитну картку. Гарний бізнес!!!
monobank
monobankua 4 октября 2018, 14:56
Ми використовуємо індивідуальний підхід у встановленні кредитного ліміту для кожного Клієнта. Розрахунок проводиться за допомогою скорингової моделі, яка враховує більше 1000 параметрів по кожному з клієнтів і формує його профіль.
Ми пропонуємо активно користуватися картою і оцінити всі переваги її і нашого крутого додатки.
При реєстрації ми надаємо, що банк розгляне ліміт кредитного ліміту, але точно він буде наданий чи ні, вже буде відомо після активації карти. Для детальної перевірки по карті, напишіть нам, будь ласка, на пошту info@monobank.com.ua

4 октября 2018, 15:14
І скільки я повинен перегнати через вашу картку особистих коштів і за який час, щоб ви МОЖЛИВО вирішили надати мені 100 чи скільки там гривень кредитної лінії?
Сергей Андрущак
Сергей Андрущак
4 октября 2018, 16:49
Стандартная песня. Монобанк не дал кредит, значит хреновый банк)
При этом карту дали бесплатно, предоставили лучший в Украине сервис и возможности. Но это фигня)
4 октября 2018, 17:04
Ничего подобного, сервис в Привате не на много хуже, наверное (не успел определить), тоже бесплатная карта, но даже 18-ти летним детям дают на старте 2 тысячи кредитной линии. Меня задело, что при регистрации никто не проинформировал что на старте кредит — 0. Я в Привате 15 лет с нормальной кредитной историей и кредитной линией в 75 000. Решил попробовать — попробовал((

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Дуже цікава схема залучення коштів