Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Отделение monobank: ул. Короленко, 1 (ТРЦ «Злата Плаза», Алло), Ровно

Адрес:
Ровно, ул. Короленко, 1 (ТРЦ «Злата Плаза», Алло)
Телефон:
0 800 205-205, +38 (066) 108-91-52
Время работы:
Пн-Вс: 10:00-19:00
Отзывы об отделении:

Поделитесь впечатлениями об этом отделении

Чтобы написать отзыв, нужно зарегистрироваться . Регистрация занимает около 30 секунд.
3
17 февраля 2024, 14:25
12.02 та 13.02.2024 року з моєї картки було знято весь кредитний ліміт шахраями.Чому ваш банк не реагує на зняття коштів іншими особами? Чому банк не блокує гроші, коли заходять з іншого номеру і телефону? Коли шахраї міняють електронну пошту та номер телефону ваших клієнтів, вам всеодно хто знімає гроші??? Як взагалі можуть знімати гроші з моєї картки, якщо моя картка у мене??? Що у вас за банк? Я буду подавати позов до суду!
Комментарии (12)
Ответ банка
monobank
monobankua
17 февраля 2024, 15:38
Ситуація дійсно дуже неприємна.
Однак, інформація, що описана у відгуку, не повною мірою описує все, що робилося та відбулося.
На жаль, повідомити всі ці можливості немає, щоб сформувати повне розуміння того, що сталося. У такій ситуації ми порушимо банківську таємницю, що є неприпустимим.

Безпека коштів це пріоритет у Банку, тому ми рекомендуємо клієнтам для уникнення таких ситуацій не передавати дані навіть знайомим/друзям, не зберігати паролі та дані картки у нотатках та записках, не переходити та не вводити дані картки за посиланнями на сумнівних ресурсах.
Також звертаємо увагу, що співробітники банку ніколи не дзвонять і не запитують персональні дані, такі як: ПІН-код, пароль зі смс, CVV-код, термін дії картки, не будуть запитувати ваших особистих даних або просити будь-що натиснути або підтвердити у застосунку/банкоматі/електроному листі.
Якщо у клієнта виникають сумніви, що він розмовляє зі співробітником Банку, можна самостійно звернутися до Банку за номером, вказаним на карті.

Розслідування випадків шахрайства, а також розшук і затримання злочинців законодавчо перебувають поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк, у свою чергу, завжди готовий надати їм будь-яке необхідне сприяння.
Банк сприятиме такому розшуку в рамках чинного законодавства.
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Точки выдачи (отделения) monobank в Ровно 🏦 / Отделение monobank: ул. Короленко, 1 (ТРЦ «Злата Плаза», Алло), Ровно